"Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 41 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 128 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 сәуірде № 9-4-162 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 160 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 29.03.2011 № 160 (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қостанай облысы әкімдігінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 106 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартына, "Лисаков қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" Лисаков қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 шешіміне сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 41 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-161 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 наурызда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Әлеуметтік көмекті қаржыландыру "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасының қаражаты шегінде жүргiзiлсiн";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Біржолғы әлеуметтік көмек 1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жылдығын тойлауға байланысты Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне отыз бес мың теңге мөлшерінде; Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға, соғыстың қатысушыларына жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың басқа санаттарына, сондай-ақ 1941 жылдың 22 маусымынан бастап 1945 жылдың 9 мамырына дейін Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай еңбек еткен азаматтарға бір мың теңге мөлшерінде көрсетіледі";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Тұрмыстық қажеттіліктерге арналған ай сайынғы әлеуметтік көмек Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне екі жарым есе айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде, соларға теңестірілген тұлғаларға, сондай-ақ соғыстың қатысушыларына жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың басқа санаттарына екі айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі.".

О внесении изменений в постановление акимата от 1 февраля 2010 года № 41 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 6 апреля 2010 года № 128. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 14 апреля 2010 года № 9-4-162. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 29 марта 2011 года № 160
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 29.03.2011 № 160 (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Стандартом оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденным постановлением акимата Костанайской области от 30 января 2008 года № 106, решением Лисаковского городского маслихата от 23 декабря 2009 года № 271 "О бюджете города Лисаковска на 2010-2012 годы" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 1 февраля 2010 года № 41 "О социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-4-161, опубликовано 18 марта 2010 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Финансирование социальной помощи производить в пределах средств бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Единовременная социальная помощь в связи с празднованием годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов оказывается участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере тридцати пяти тысяч тенге; лицам, приравненным по льготам к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, а также гражданам, трудившимся не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года в тылу в годы Великой Отечественной войны, в размере одной тысячи тенге";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Ежемесячная социальная помощь на бытовые нужды оказывается участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны в размере двух с половиной месячных расчетных показателей, лицам, приравненным к ним, а также другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, в размере двух месячных расчетных показателей.".