Әкімдіктің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 31 "Жергілікті өкілетті органдарының шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың кейбір санаттарына берілетін әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі № 104 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 мамырда № 9-8-154 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 347 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № 347 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабы 3 тармағы негізінде әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 31 "Жергілікті өкілетті органдарының шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың кейбір санаттарына берілетін әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-8-151 болып тіркелген, "Наше время" газетінің 2010 жылғы 9 сәуірде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) Ұлы Отан соғысындағы Жеңісінің 65 жылдығына байланысты Ұлы Отан соғысының қатысушыларына және мүгедектерге, жалданба тұлғаларға отыз бес мың теңге мөлшерінде;
екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, бес мың теңге мөлшерінде;
екінші Ұлы Отан соғысы кезінде қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) әскери қызметшілердің ата-аналарына, қайталап некеге тұрмаған зайыбына бес мың теңге мөлшерінде;
қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және соларға теңестірілген мүгедектердің әйелдеріне, сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың партизандардың, астыртын күрес жүргізген, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен наградталған азаматтарға, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезінде зақым алуының нәтижесінде және басқа себептерге (құқыққа қайшы келетіндерінен басқаларына) байланысты мүгедек деп танылған азаматтардың екінші рет некеге тұрмаған әйелдеріне бес мың теңге мөлшерінде;
Ұлы Отан соғыс жылдарында қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызмет үшін бұрынғы Советтік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдерімен наградталған адамдарға және де Ұлы Отан соғысы кезінде 1941 жылдың 22 маусымынан бастап 1945 жылдың 9 мамырына дейін алты айдан кем емес жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген), тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызмет үшін және Советтік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдерімен наградталмаған адамдарға екі мың теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек көрсету".

О внесении изменения в постановление акимата от 22 февраля 2010 года № 31 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 26 апреля 2010 года № 104. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 5 мая 2010 года № 9-8-154. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29 декабря 2010 года № 347
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Денисовского района Костанайской области от 29.12.2010 № 347.
На основании пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" от 22 февраля 2010 года № 31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-8-151, опубликованного от 9 апреля 2010 года в газете "Наше время") внести следующее изменение:
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) к 65-летию Победы в Великой Отечественной Войне единовременную материальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вольнонаемным лицам в размере тридцать пять тысяч тенге;
бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны в размере пять тысяч тенге;
родителям и не вступивших в повторный брак супругов военнослужащих, погибших (пропавших без вести) во время Великой Отечественной войны, в размере пять тысяч тенге;
женам умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также женам умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак в размере пять тысяч тенге;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны в размере две тысячи тенге".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап орын алған қатынастарға таратылады.
Денисов
ауданының әкімі                            А. Кушнир
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Д. Мұсылманқұлова
"Денисов ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Е. Подело

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким
Денисовского района                        А. Кушнир
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Денисовского района"
_________ Д. Мусулманкулова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Денисовского района"
_________________ Е. Подело