Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 136 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 маусымда № 9-12-141 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 02.02.2016 № 13 қаулысымен (алғаш қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңы 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы белгiленсін.
2. "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы квотаға сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына жіберуін қамтамасыз етілсін.
3. Аудан әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын бекіту туралы" 2008 жылғы 13 наурыздағы № 77 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 9-12-74 нөмірінде тіркелген, 2008 жылы 17 сәуірінде "Айна" аудандық газетінде жарияланған), күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.А. Исенбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ф. Филиппов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 20 апреля 2010 года № 136. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 11 июня 2010 года № 9-12-141. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 2 февраля 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 02.02.2016 № 13 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Постановление акимата района "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 13 марта 2008 года № 77 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-12-74, опубликовано 17 апреля 2008 года в районной газете "Айна"), признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Исенбаева М.А.
5. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов