Мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 шілдедегі № 278 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 шілдеде № 9-12-143 тіркелді
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "Қарабалық ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-12-128 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 13 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшасында:
"445070,0" деген сандар "444770,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"4841,8" деген сандар "5141,8" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5 тармағының сегізінші азатжолында:
"5000,0" деген сандар "3600,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5 тармағы мына мазмұндағы тоғызыншы азатжолымен толықтырылсын:
"Станционный орта мектебінде шағын орталықты ашуға-1400,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               Д. Сұлтанов
Аудандық мәслихатының хатшысы              А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Л. Булдакова
"Қарабалық ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
______________ Н. Бодня
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 225 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13 июля 2010 года № 278. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 20 июля 2010 года № 9-12-143
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 225 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-128, опубликовано 13 января 2010 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "445070,0" заменить цифрами "444770,0";
цифры "4841,8" заменить цифрами "5141,8";
в абзаце восьмом пункта 5 указанного решения:
цифры "5000,0" заменить цифрами "3600,0";
пункт 5 указанного решения дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на открытие миницентра в Станционной средней школе-1400,0 тысяч тенге".
Приложения 1, 2, 3, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии          Д. Султанов
Секретарь районного маслихата              А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Карабалыкского района"
_____________ Л. Булдакова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
__________________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата

10376,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету
1179,0
014
Үйде азаматтар қажет ететін
әлеуметтік көмек көрсету
17079,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдем
16041,0
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке
бағдарламасына сәйкес арнайы
гигиеналық құралдармен және
ымдау тілі мамандарының
қызметін ұсыну, жеке көмекші
қажет ететін мүгедектерді
қамтамасыз ету
1049,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушыларына және
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы
бойынша жол жүруін, сондай-ақ
оларға және олармен бірге
жүретін адамдарға Мәскеу,
Астана қалаларындағы
мерекелік іс-шараларға қатысу
үшін тамақтануына, тұруына,
жол жүруіне арналған
шығыстарды төлеуді қамтамасыз
ету
231,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушыларына және
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген
тұлғаларға, майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы
22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімдерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткерген, "1941-1945 жж. Ұлы
Отан соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен марапатталған
әскери қызметшілерге, оның
ішінде запасқа (отставкаға)
шығарылғандарға, Ұлы Отан
соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызмет істеген) адамдарға
біржолғы материалдық көмек
төлеу

10376,0
010
Материальное обеспечение
детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся
на дому
1179,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
17079,0
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
16041,0
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
1049,0
019
Обеспечение проезда участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия
в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
231,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
гг." или медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне