2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 201 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 мамырда № 9-14-127 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөнінде іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне сәйкес, қоғамдық жүмыстарды ұйымдастыру мақсатында Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және шарттары, қосымшаға сәйкес;
2) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын ұсынатын ұйымдар тізбесі: Қостанай ауданы әкімдігінің "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай ауданы әкімдігінің "Горизонт" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Қостанай ауданы әкімдігінің "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай ауданы әкімдігінің "Затобол жылу энергетикалық компаниясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
3) аудандық бюджет қаражатынан бір жарым минималды жалақы мөлшерінде қоғамдық жұмыстармен қамтылған адамдардың еңбегіне төлем.
2. Әлеуметтік сақтандыру және әлеуметтік салық мемлекеттік қорына әлеуметтік аударулар, шартпен бекітілген шеңберінде жалақыны есептеу және төлеу жөніндегі екінші деңгейдегі банк қызметіне комиссиялық сыйақы төлеуге шығындар аудандық бюджетінен өтелсін және жұмыс берушілердің есеп шоттарына аударылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А. Казинге жүктелсін.
3. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А. Казинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Қостанай ауданының әкімі                   Г. Тюркин
Әкімдіктің
2010 жылғы 19 сәуірдегі
№ 201 қаулысымен бекітілді
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және шарттары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2010.06.07 № 348 (қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
р/с
Нақты түрлер мен көлемдер
Қоғамдық жүмыстарды орындау шарттар
1
334679 шаршы метр Затобол
кентінің аумағын жинастыру:
тротуарларды, жаяу жүргінші
жолдарын, әкімшілік ғимараттар
маңындағы қарды тазарту,
Калинин, Терешкова, Попович,
Школьный, Қалабаев, 40 лет
Октября, Ленин,
Механизаторлар, Семин
көшелеріндегі, орталық
алаңдағы, ескерткіш маңындағы
қоқыстарды жинастыру. Аудан
кентінің жол бойын, зиратты,
айналып өтетін жолдарды
тазарту. Мерекелік
іс-шараларға байланысты
алаңды дайындауға және ол
өткен соң жинастыруға көмек.
Ағаштар мен талдарды түзеп
кесу, кеуіп қалған ағашты
арамен кесу, жас көшеттерді
отырғызу және оларды күту.
Бордюрлерді, ағаштарды,
бағандарды ақтау, шарбақтарды
сырлау, шөп шабу, гүл
клумбаларын қайта қазу.
Қоғамдық жұмысының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
қоғамдық жұмыстарға қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
2
72000 шаршы метр Заречный,
Талапкер, Осинов, Рыспай
селоларының аумағын жинау:
саябақтар, автобус
аялдамаларын, заңыз жасалған
қоқыстарды. Қарлардан тазарту.
Ағаштар мен көшеттерді кесу,
шөптерді шабу. Ағаштарды
бордюрлерді, шартақтарды
ақтау. 150 шаршы метр гүл
клумбаларын суару және атау,
ағаштар отырғызу.
Қоғамдық жұмысының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
қоғамдық жұмыстарға қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
3
Мичурин селолық округінің
аумағын: 1750000 шаршы метр
көшелерін, скверлерін,
саяжайын, аллеясын, автобус
аялдамасын жинастыру, көшеттер
мен ағаштарды, бордюрлер мен
бағандарды ақтау, шөпттерді
шабу, қоқыстарды жинастыру.
Қоғамдық жұмысының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
қоғамдық жұмыстарға қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
4
Октябрь селолық округі аумағын
жинастыру: стадион - 5000
шаршы метр, зиратты - 15000
шаршы метр, Октябрь және
Нечаев селоларының скверлері
- 4725 шаршы метр, ескерткіштер
- 375 шаршы метр тазарту:
Октябрь селосын - 400 шаршы
метр Лиманное селосын - 300
шаршы метр, Рыбное селосын 400
шаршы метр. Ағаштар мен
көшеттерді түзеп кесу құраған
бұтақтарын шабу, ағаштарды,
бордюрлерді, қақпаларды ақтау
гүл бақшаларды отырғызу және
суару, қоқыс шығару, шөп шабу,
бұтақшаларды шабу.
Ағаштар отырғызу және оларды
күту, 14 шахталы құдықты
тазарту, суды шелекпен қолымен
тарту, қоқыстан тазарту.
Қоғамдық жұмысының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
қоғамдық жұмыстарға қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
5
322225 шаршы метр Садчиков
селолық округінің аумағын
жинастыру: ескерткіш, селолық
округ әкімі аппаратының
ғимарат маңайын, трасса бойын,
автобус аялдамасын, саябақ.
Бұталар мен ағаштарды кесу.
Автобус аялдамасын,
бордюрлерді, қоршауларды,
бағандарды ақтау. Гүлзарларды
қазып, гүлдер отырғызу және
суару, қоқыстарды шығару. 3000 шаршы метр мұсылман және
православ зираттардың аймағын жинастыру.
Қоғамдық жұмысының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
қоғамдық жұмыстарға қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
6
20300 шаршы метр Александров
селолық округінің аумағын
жинастыру: Александров, Жуков,
Давыденов селоларда көше,
парк, ескерткіштер, автобус
аялдамалар, зираттар.
11342 шаршы метр шөп шабу,
ағаштарды, бордюрлерді,
шарбақтарды ақтау, ағаштар мен
талдарды түзеп кесу, кеуіп
қалған ағашты арамен кесу, жас
көшеттерді отырғызу және
оларды күту, гүл клумбаларын
қолымен қайта қазу, отырғызу
және суару, көше қоршауларды
жөндеу, газ трубаларын
және тіреулерін сырлау,
қоқыс жинау.
Қоғамдық жұмысшының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
қоғамдық жұмыстарға
қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа
қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз
ету; коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру
және сақтандыру
туралы Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
7
Владимиров селосының аумағын
жинастыру: көше, жолдарды
тазарту, арам шөптерді жұлу,
ағаштар мен талдарды түзеп
кесу, ағаштарды отырғызу,
ақтау және оларды күту, қоқыс
жинау. Еселеп салу, ағаш
қақпақтарды жасау, қоғамдық
құдықтар маңайының шөбін
қолымен жұлу 5 - дана.
Мәдениет ескерткіштер
маңайының шөбін қолымен жұлу,
ақтау, сырлау - 3 дана
- 19600 шаршы метр.
Қоғамдық жұмысшының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға
сәйкес қоғамдық
жұмыстарға
қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа
қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру
және сақтандыру
туралы Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
8
Жданов, Васильев, Киров
селолардың аумағын жинастыру:
ағаштарды түзеп кесу,
ағаштарды және бағандарды
ақтау, шөптерді шабу. 350 метр
қоршау сырлау, 12 дана
гүлзарлар клумбаны қайта қазу,
отырғызу, шөбін жұлу және
қолмен суару. Жас көшеттерді
отырғызу және оларды күту.
Қоғамдық жұмысшының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
қоғамдық жұмыстарға
қатысушы
жұмыссыздардың
мертігу немесе
денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа
қабілетсіздігі
жөнінде
әлеуметтік жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз
ету; коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру
және сақтандыру
туралы Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.
9
45000 шаршы метр Жамбыл
селолық округінің аумағын
жинастыру: сквер, аллея және
іргелес аумағын,
ескерткіштерді, ағаштар мен
талдарды түзеп кесу, 150 метр
бордюрлерді ақтау, 150 дана
баған ақтау, 700 шаршы метр
шарбақтарды сырлау. 250 шаршы
метр гүлзарлар клумбаларды
қайта қазу, отырғызу, шөбін
жұлу және суару, 6 километр
трасса бойы кювет жинау, 810
шаршы метр "Қостанай
ауданының Жамбыл селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
ғимаратының цоколын және
ғимарат маңайындағы қоршауды
ақтау.
Қоғамдық жұмысшының
жұмыс күні бес жұмыс
күні ішінде сегіз
сағаттан аспауға
тиіс. Төлем ай сайын
және орындалған
жұмыс көлеміне
байланысты
жүргізіледі.
Қоғамдық жұмысшы
еңбекті сақтау
туралы заңнамаға
сәйкес арнай
киімдермен,
құралдармен,
саймандармен
қамтамасыз етіледі;
қолданыстағы
заңнамаға
сәйкес қоғамдық
жұмыстарға
қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де
зиянды өтеу, уақытша
жұмысқа
қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
коммуналды
мемлекеттік
кәсіпорындармен
еңбек, зейнетақымен
қамсыздандыру
және сақтандыру
туралы Қазақстан
Республикасының
заңнамасын сақтау.

Об организации общественных работ в 2010 году
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 19 апреля 2010 года № 201. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 21 мая 2010 года № 9-14-127
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", с целью организации общественных работ акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) виды, объемы и условия общественных работ на 2010 год, согласно приложению;
2) перечень организаций, предоставляющих рабочие места для организации общественных работ: коммунальное государственное предприятие "Горизонт" акимата Костанайского района государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата Костанайского района, коммунальное государственное предприятие "Затобольская теплоэнергетическая компания" акимата Костанайского района государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Костанайского района;
3) оплату труда лиц, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальных заработных плат из средств районного бюджета.
2. Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования и социальный налог, расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в рамках, установленных договором, возместить из районного бюджета и перечислить на расчетные счета работодателей.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Казина А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с января 2010 года.
Аким Костанайского района                  Г. Тюркин
Утвержден
постановлением акимата
от 19 апреля 2010 года № 201
Виды, объемы и условия общественных работ
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 07.06.2010 № 348 (порядок введения в действие см. в пункте 2).
№№
п/п
Конкретные виды и объемы
Условия выполнения
общественных работ
1
Уборка территории поселка
Затобольск 334679 квадратных
метров: очистка тротуаров,
пешеходных дорожек, вокруг
административных зданий от
снега, уборка мусора по
улицам Калинина, Терешковой,
Поповича, Школьной,
Калабаева, 40 лет Октября,
Ленина, Механизаторов,
Семина, центральной площади,
сквера, обелиска. Очистка
обочин, кладбища, объездных дорог в районе поселка.
Помощь в подготовке площади,
стадиона и уборке после
праздничных мероприятий.
Подрезка деревьев,
кустарников, спиливание
сухостоя, посадка молодых
саженцев и уход за ними.
Побелка бордюров, деревьев,
столбов, покраска изгороди,
кошение травы, перекопка цветочных клумб.
Рабочий день
общественного работника
не превышает восьми
часов при пятидневной
рабочей неделе. Оплата
производится ежемесячно
и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного увечьем или
иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики Казахстан о
труде, пенсионном
обеспечении и страховании
2
Уборка территории сел
Заречное, Талапкер,
Осиновка, Рыспай 72000
квадратных метра: парка,
автобусных остановок,
несанкционированных свалок.
Уборка снежного покрова.
Подрезка деревьев и
кустарников, кошение травы.
Побелка деревьев, бордюров и
столбов, прополка сорняка.
Полив и прополка вручную 150
квадратных метров цветочных
клумб, посадка деревьев.
Рабочий день
общественного работника не превышает восьми
часов при пятидневной
рабочей неделе. Оплата
производится ежемесячно
и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного увечьем
или иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики Казахстан о
труде, пенсионном
обеспечении и страховании.
3
Уборка территории
Мичуринского сельского
округа: улиц, сквера, парка,
аллеи, автобусной остановки
1750000 квадратных метров,
побелка деревьев и
кустарников, бордюров и
столбов, кошение травы,
уборка мусора.
Рабочий день
общественного работника
не превышает восьми
часов при пятидневной
рабочей неделе. Оплата
производится ежемесячно
и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного увечьем или
иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики Казахстан о
труде, пенсионном
обеспечении и
страховании.
4
Уборка территории
Октябрьского сельского
округа: стадиона - 5000
квадратных метров; кладбища
15000 квадратных метров,
скверов сел Октябрьское и
Нечаевка - 4725 квадратных
метров, обелисков 375
квадратных метров, села
Октябрьское - 400 квадратных
метров, села Лиманное - 300
квадратных метров, села
Рыбное - 400 квадратных
метров, Подрезка деревьев и
кустарников, побелка
деревьев, бордюров,
заборов, посадка и полив
цветников, уборка мусора,
кошение травы, вырубка
поросли. Посадка деревьев и
уход за ними, очистка 14
шахтных колодцев, ручное
выкачивание воды ведрами,
очистка от мусора.
Рабочий день
общественного работника
не превышает восьми
часов при пятидневной
рабочей неделе. Оплата
производится ежемесячно
и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного увечьем или
иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики Казахстан о
труде, пенсионном
обеспечении и
страховании.
5
Уборка территории
Садчиковского сельского
округа 322225 квадратных
метров: вокруг памятников,
здания аппарата акима
сельского округа, вдоль
трассы, автобусной
остановки, парка. Подрезка
кустарников, деревьев.
Побелка автобусной
остановки, деревьев,
бордюров, изгороди, столбов.
Перекопка, посадка и полив
цветников. Уборка мусора.
Уборка территории вокруг
мусульманского и
православного кладбищ 3000
квадратных метра.
Рабочий день
общественного работника
не превышает восьми
часов при пятидневной
рабочей неделе. Оплата
производится ежемесячно
и зависит от объема
выполненных работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного увечьем или
иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики Казахстан о
труде, пенсионном
обеспечении и
страховании.
6
Уборка территории
Александровского
сельского округа:
улиц, парка, обелиска,
автобусных остановок,
кладбищ в селах
Александровка,
Жуковка, Давыденовка
- 20300 квадратных
метров. Кошение травы,
побелка деревьев,
бордюров, изгороди,
подрезка деревьев,
кустарников, спиливание
сухостоя, посадка молодых
саженцев и уход за ними,
перекопка посадка и полив
цветочных клумб в ручную,
ремонт уличных ограждений,
покраска газовых труб и
опор, уборка мусора - 11342
квадратных метра
Рабочий день
общественного
работника не превышает
восьми часов при
пятидневной рабочей
неделе. Оплата
производится
ежемесячно и зависит от
объема выполненных
работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного увечьем или
иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики
Казахстан о труде,
пенсионном обеспечении и
страховании
7
Уборка территории села
Владимировка: улиц,
очистка дорог,
прополка сорняка,
подрезка деревьев и
кустарников, побелка,
посадка деревьев и
уход за ними, уборка
мусора. Подсыпка,
изготовление
деревянных крышек,
прополка травы в
ручную вокруг
общественных колодцев
- 5 штук. Побелка,
покраска, прополка
травы в ручную вокруг
памятников культуры
- 3 штуки - 19600
квадратных метров
Рабочий день
общественного
работника не превышает
восьми часов при
пятидневной рабочей
неделе.
Оплата производится
ежемесячно и зависит от
объема выполненных
работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного увечьем или
иным повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики Казахстан о
труде, пенсионном
обеспечении и
страховании
8
Уборка территории сел
Ждановка, Васильевка,
Кировка: подрезка
деревьев, побелка
деревьев и столбов,
кошение травы.
Покраска изгороди 350
метров, перекопка,
посадка, прополка и
ручной полив цветочных
клумб - 12 штук.
Посадка молодых саженцев и
уход за ними
Рабочий день
общественного
работника не превышает
восьми часов при
пятидневной рабочей
неделе.
Оплата производится
ежемесячно и зависит от
объема выполненных
работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом, оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного
увечьем или иным
повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных работах, в
соответствии с
действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики Казахстан о
труде, пенсионном
обеспечении и
страховании
9
Уборка территории
Жамбылского сельского
округа: сквера, аллеи
и прилегающей
территории памятников
– 45000 квадратных
метров, подрезка
кустарников, деревьев,
побелка бордюров - 150
метров, побелка
столбов - 150 штук,
покраска заборов - 700
квадратных метров.
Перекопка, посадка,
прополка и полив
цветочных клумб 250
квадратных метров,
уборка кюветов вдоль
трассы – 6 километров,
побелка забора вокруг
здания и цоколя здания
государственного
учреждения "Аппарат
акима Жамбылского
сельского округа
Костанайского района"
– 810 квадратных
метров
Рабочий день
общественного
работника не превышает
восьми часов при
пятидневной рабочей
неделе.
Оплата производится
ежемесячно и зависит от
объема выполненных
работ.
Общественный работник
обеспечивается
спецодеждой,
инструментом,
оборудованием в
соответствии с
законодательством об
охране труда;
обеспечение выплаты
социального пособия по
временной
нетрудоспособности,
возмещения вреда,
причиненного
увечьем или иным
повреждением
здоровья, безработным,
участвующим в
общественных
работах, в соответствии
с действующим
законодательством;
соблюдение коммунальным
государственным
предприятием
законодательства
Республики
Казахстан о труде,
пенсионном обеспечении и
страховании