"2010 жылға арналған халықтың мақсатты топтарын анықтау туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 54 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 258 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 мамырда № 9-14-128 тіркелді
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8-бабына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2010 жылға арналған халықтың мақсатты топтарын анықтау туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 54 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 9-14-123 нөмірімен тіркелген, 2010 жылы 2 сәуірде "Арна" газетінде ресми жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 17)-тармақшасы мына редакцияда жазылсын:
"техникалық және кәсіби, сондай-ақ орта білімнен кейін білім беретін ұйымдардың түлектері".
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндеттерін атқарушы                       А. Кириченко
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ М. Жусупов

О внесении изменения в постановление акимата от 8 февраля 2010 года № 54 "Об определении целевых групп населения на 2010 год"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 27 апреля 2010 года № 258. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 21 мая 2010 года № 9-14-128
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения на 2010 год" от 8 февраля 2010 года № 54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-123, официально опубликовано 2 апреля 2010 года в газете "Арна") следующее изменение:
подпункт 17) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"выпускники организаций технического и профессионального, а также после среднего образования;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района        А. Кириченко
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ" акимата
Костанайского района
_______________ М. Жусупов