Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2010 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін бюджеттік несие ұсыну туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы маслихатының 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 184 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 мамырда № 9-17-101 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысының 2-тармағына сәйкес,Сарыкөл ауданы әкімінің 2010 жылдың 20 сәуіріндегі № 07-18/350 хатын қарастырып, денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,мәдениет және спорт салалары мамандарына қажеттілікті ескере отырып Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2010 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін бюджеттік несие ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы             Қ. Бийсенов
Аудандық мәслихатының хатшысы              У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
ауыл шаруашылық бөлімі
мемлекеттік мекемесінің бастығы"
Марат Кәкімжанұлы Төлемісов
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Илияс Мыңжасарұлы Насыров

О предоставлении в 2010 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 27 апреля 2010 года № 184. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 25 мая 2010 года № 9-17-101
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта,прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", рассмотрев письмо акима Сарыкольского района от 20 апреля 2010 года № 07-18/350,с учетом потребности в специалистах сфер здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2010 году специалистам здравоохранения, образования,социального обеспечения, культуры и спорта. прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           К. Бийсенов
Секретарь районного маслихата             В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства акимата
Сарыкольского района"
Тулемисов Марат Какимжанович
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
Насыров Илияс Мунжасарович