"Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесін анықтауы туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 19 қаулысына толықтыруларды енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 365 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарда № 9-19-144 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 11.05.2014 № 85 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18 бабының 2) тармақшасына238 бабының 3 тармағына сәйкес, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандық бюджет қаражаты есебінен, қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізбесінің анықтауы туралы" Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 19 қаулысына (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілердің тіркеу Тізілімінде 9-19-90 болып тіркелген 2009 жылғы 12 ақпандағы "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының қосымшасының 3 тармағын келесі мазмұнының 14), 15), 16) тармақшаларымен толықтырылсын:
"14) хормейстер";
"15) техник-дауыс операторы";
"16) концертмейстер".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауданының әкімі                   Т.Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
________ В. Вербовой
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының IV
шақырылымның кезекті
он бесінші сессиясының
төрайымы
_________ А. Қуанышева

О внесении дополнений в постановление акимата от 19 января 2009 года № 19 "Об определении перечня должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышение не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 22 декабря 2010 года № 365. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 20 января 2011 года № 9-19-144. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 11 мая 2014 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 11.05.2014 № 85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении перечня должностей гражданских служащих социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета" от 19 января 2009 года № 19 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-19-90, опубликовано 12 февраля 2009 года в газете "Нұрлы жол") следующие дополнения:
в приложении к вышеуказанному постановлению пункт 3 дополнить подпунктами 14), 15), 16) следующего содержания:
"14) хормейстер";
"15) техник-звукооператор";
"16) концертмейстер"
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Узункольского района                Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Узункольского
районного маслихата
___________ В. Вербовой
Председатель очередной
пятнадцатой сессии IV
созыва Узункольского
районного маслихата
_________ А. Куанышева