Федоров ауданының аумағында депутаттыққа кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 60 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 наурызда № 9-20-174 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2011.02.23 № 34 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес депутаттыққа кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын аумағында орналастыру үшін орын белгіленгін.
2. Селолық округтар мен Федоров селосының әкімдері аталған орындарды стендтермен, тақталармен, тұғылықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбе күн өткеннен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                      А. Корниенко
КЕЛІСІЛДІ
Аумақтық сайлау комиссиясының
төрағасы
_________________ О. Федорова
24 ақпан 2010 жыл
Әкімдіктің
2010 жылғы 25 ақпан
№ 6 қаулысына қосымша
Депутаттыққа кандидаттардың
үгіттік баспа материалдарын Федоров ауданының
аумағында орналастыратын орындар
р/
с
Объектінің орналасқан жері
1.
Федоров селосы:
Ленин көшесі ("Алғабас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратыш қарсы);
Набережная көшесімен Горький көшесінің қиылысы;
Набережная көшесімен М. Әуезов көшесінің қиылысы;
Т. Шевченко көшесі ("Радуга" дүкені жанында);
Степная көшесімен Фрунзе көшесінің қиылысы;
Юнацкий көшесі (сауда алаңы);
Легкодухов көшесі ("Алға" спорт клубының жанында);
А. С. Пушкин көшесі (Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің агроөнеркәсіп кешені мемлекеттік инспекция комитетінің Федоров аудандық аумақтық инспекциясы);
Вокзальная көшесі (темір жол вокзалының ғимараты жанында);
Водороводная көшесі (Абсолют дүкенінің ғимараты жанында);
М. Горький көшесі - Островский көшесінің қиылысы.
2.
Баннов селолық округі:
Баннов селосы (орталық алаң);
Қарақопа селосы (Фиалка дүкенінің маңында);
Чехов селосы (Лада дүкені, Фортуна дүкенінің жанында);
Цабелевка селосы (Надежда дүкенінің жанында).
3.
Вишневый селолық округі:
Вишневый селосы (мэдениет үйі ғимаратында);
Белояровка селосы (Светлана дүкенінің жанында);
Уйское селосы (Федоров ауданының білім бөлімі Уйск бастауыш мектебі мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Усаков селосы (ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі Усаков мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында).
4.
Воронеж селолық округі:
Придорожное селосы (Воронеж селолық округі экімінің аппараты ғимараты жанында);
Успенов селосы (Меркурий дүкенінің жанында);
Лысанов селосы ("Губский" шаруа қожалығы өндіріс жайының жанында).
5.
Жаркөл селолық округі:
Жаркөл селосы ("Анар" дүкені жанында);
Александрополь селосы (Федоров ауданының білім бөлімі Александрополь бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Андреевка селосы (Федоров ауданьшың білім бөлімі Андреев бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Владыкин селосы (Федоров ауданының білім бөлімі  Владыкин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Затышенка селосы ("Беркут" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанында);
Копыченка селосы (Федоров ауданының білім бөлімі Копыченка орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Приозерное селосы (аудандық аңшылар мен балықшылар қоғамының ғимараты жанында).
6.
Камышин селолық округі:
Чистый Чандак селосы ("Камышин селолық округі экімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Камышин селосы ("Түрар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанында);
Ала-Бүталы селосы ("У Степаныча" дүкені жанында);
Северное селосы ("Ярославна" дүкені жанында).
7.
Қоржынкөл селолық округі:
Лесное селосы (мэдениет үйі ғимаратында);
Березовка селосы ("Натали" дүкені жанында, "Федоров ауданының білім бөлімі Березовка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында).
8.
Қосарал селолық округі:
Кенарал селосы ("Визит" дүкені жанында);
Төрағаш селосы ("Федоров ауданының білім бөлімі Төрағаш бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Жыланды селосы ("Федоров ауданының білім бөлімі Жыланды бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында).
9.
Костряков селолық округі:
Костряков селосы ("Костряков селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Волковка селосы (село клубының жанында);
Иван-Городка селосы ("Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанында);
Курское селосы ("Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанында);
Запасное селосы ("Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанында);
Грачевка селосы ("Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанында);
Ново-Украинка селосы ("Гранд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанында).
10.
Ленин селолық округі:
Ленин селосы (село клубының жанында);
Жанахай селосы (село клубының жанында);
11.
Новошумный селолық округі:
Новошумный селосы (орталық алаң);
Старошумное селосы (№ 845 сайлау учаскесінің ғимараты жанында);
Тоғызақ селосы ("Федоров ауданының білім бөлімі Тоғызақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында).
12.
Первомай селолық округі:
Первомай селосы ("Минутка" дүкені жанында);
Трактовое селосы ("Татарчук Т. Н." жеке кәсіпкер дүкенінің жанында).
13.
Пешков селолық округі:
Пешков селосы (орталық алаң "Валентина" дүкені жанында,
"Пешков" АҚП жауапкершілігі шектеулі серіктестігі дүкені жанында);
Калиновка селосы ("Калиновское." жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің жанында);
Кравцов селосы ("Уразбаев Ж. У." жеке кэсіпкер дүкенінің жанында);
Полтавка селосы ("Федоров ауданының білім бөлімі Полтавка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Болыное селосы ("Алтын-Инвест" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі № 2 бригадасының ғимараты жанында).
14.
Украин селолық округі:
Малоросийка селосы ("Украин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында);
Дубравка селосы ("Садаков" шаруа қожалығы кеңсесінің ғимараты жанында).
15.
Шандақ селолық округі:
Мирное селосы ("Шандақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында, "Пшеничное" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің және "Чандак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің офис жанында);
Дорожное селосы ("Эдельвейс" шаруа қожалығы кеңсесінің ғимараты жанында);
Крамское селосы ("Пшеничное" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі кеңсесінің ғимараты жанында).

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты на территории Федоровского района
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 25 февраля 2010 года № 60. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 26 марта 2010 года № 9-20-174. Утратило силу - постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 23 февраля 2010 года № 34
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 23.02.2010 № 34 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты на территории Федоровского района согласно приложению.
2. Акимам сельских округов и села Федоровка оснастить указанные места стендами, щитами, тумбами.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                               А. Корниенко
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
территориальной избирательной комиссии
_______________ О. Федорова
24 февраля 2010 года
Приложение
к постановлению акимата
от 25 февраля 2010 года
№ 60
ПЕРЕЧЕНЬ
мест для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в депутаты на территории Федоровского района
№ п/п Местонахождение объекта
1.
Село Федоровка:
улица имени Ленина (напротив здания товарищества с
ограниченной ответственностью "Алгабас");
угол улицы Набережная – улицы имени Горького;
угол улицы Набережная – улицы имени Ауэзова;
улица имени Шевченко (у здания магазина "Радуга");
угол улицы Степная – улицы имени Фрунзе;
улица имени Юнацкого (район торговой площади);
улица имени Легкодухова (у здания спортивного клуба
"Алга");
улица имени Пушкина (у здания государственного
учреждения "Федоровская районная территориальная
инспекция комитета государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан");
улица Вокзальная (у здания железнодорожного вокзала);
улица Водопроводная (у здания магазина "Абсолют");
угол улицы имени Горького – улицы Островского.
2.
Банновский сельский округ:
село Банновка (район центральной площади);
село Каракопа (у здания магазина "Фиалка");
село Чеховка (у здания магазина "Лада", у здания
магазина "Фортуна");
село Цабелевка (у здания магазина "Надежда").
3.
Вишневый сельский округ:
село Вишневое (у здания дома культуры);
село Белояровка (у здания магазина "Светлана");
село Уйское (у здания государственного учреждения
"Уйская начальная школа" Отдела образования
Федоровского района");
село Усаковка (у здания "Усаковское государственное
учреждение по охране лесов и животного мира").
4.
Воронежский сельский округ:
село Придорожное (у здания государственного учреждения
"Аппарат акима Воронежского сельского округа");
село Успеновка (у здания магазина "Меркурий");
село Лысановка (у производственного помещения
крестьянского хозяйства "Губский");
станция "Успеновка" (у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Успеновский ХПП").
5.
Жаркольский сельский округ:
село Жарколь (у здания магазина "Анар");
село Александрополь (у здания государственного
учреждения "Александропольская начальная школа" Отдела
образования Федоровского района");
село Андреевка (у здания государственного учреждения
"Андреевская начальная школа" Отдела образования
Федоровского района");
село Владыкинка (у здания государственного учреждения
"Владыкинская основная школа" Отдела образования
Федоровского района"
село Затышенка (у здания весовой товарищества с
ограниченной ответственностью "Беркут");
село Копыченка (у здания государственного учреждения
"Копыченская основная школа" Отдела образования
Федоровского района");
село Приозерное (у здания районного общества охотников
и рыболовов).
6.
Камышинский сельский округ:
село Чистый Чандак (у здания государственного
учреждения "Аппарат акима Камышинского сельского
округа");
село Камышный Чандак (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Турар");
село Ала-Бутала (у здания магазина "У Степаныча");
село Северное (у здания магазина "Ярославна").
7.
Коржинкольский сельский округ:
село Лесное (у здания Дома культуры);
село Березовка (у магазина "Натали", у здания
государственного учреждения "Березовская начальная
школа" Отдела образования Федоровского района").
8.
Косаральский сельский округ:
село Кенарал (у здания магазина "Визит");
село Торагаш (у здания государственного учреждения
"Торагашская начальная школа" Отдела образования
Федоровского района");
село Жыланды (у здания государственного учреждения
"Жыландинская начальная школа" Отдела образования
Федоровского района").
9.
Костряковский сельский округ:
село Костряковка (у здания государственного учреждения
"Аппарат акима Костряковского сельского округа");
село Волковка (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Гранд");
село Иван-Городка (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Гранд");
село Курское (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Гранд");
село Запасное (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Гранд");
село Грачевка (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Гранд").
10.
Ленинский сельский округ:
село Ленино (у здания сельского клуба);
село Жанахай (у здания сельского клуба).
11.
Новошумный сельский округ:
село Новошумное (район центральной площади);
село Старошумное (у здания, расположенного по улице
Абая, 7);
село Тогузак (у здания, расположенного по улице М.
Ауэзова, 8).
12.
Первомайский сельский округ:
село Первомайское (у здания магазина "Минутка");
село Трактовое (у здания магазина индивидуального
предпринимателя "Татарчук Т. Н.").
13.
Пешковский сельский округ:
село Пешковка (район центральной площади, у здания
магазина "Валентина", у здания магазина товарищества с
ограниченной ответственностью "Пешковский КХП");
село Калиновка (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Калиновское");
село Кравцово (у здания магазина "Фаворит");
село Полтавка (у здания государственного учреждения
"Полтавская начальная школа" Отдела образования
Федоровского района");
село Большое (у здания бригады № 2 товарищества с
ограниченной ответственностью "Алтын-Инвест").
14.
Украинский сельский округ:
село Малороссийка (у здания государственного
учреждения "Аппарат акима Украинского сельского
округа");
село Дубравка (у здания конторы крестьянского
хозяйства "Садаков").
15.
Чандакский сельский округ:
село Мирное (у здания государственного учреждения
"Аппарат акима Чандакского сельского округа", в районе
офиса товарищества с ограниченной ответственностью
"Пшеничное" и товарищества с ограниченной
ответственностью "Чандак");
село Дорожное (у здания конторы крестьянского
хозяйства "Эдельвейс");
село Крамское (у здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью "Пшеничное").