Мойылды ауылының көшелеріне атау беру туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Мойылды ауыл әкімінің 2010 жылғы 17 мамырдағы N 9 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 маусымда N 12-1-158 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы 3 тармағына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағына сәйкес, 2008 жылғы 26 маусымдағы Павлодар қаласы әкімдігінің "Павлодар қаласының Мойылды ауылын дамыту және құрылысын салу нобайын бекіту туралы" N 791/16 қаулысын, Мойылды ауылы тұрғындары жиынының 2008 жылғы 10 қарашадағы N 8 хаттамасын іске асыру үшін ШЕШІМ қабылдаймын:

О наименовании улиц села Мойылды
Решение акима села Мойылды города Павлодара Павлодарской области от 17 мая 2010 года N 9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 14 июня 2010 года N 12-1-158
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", во исполнение постановления акимата города Павлодара от 26 июня 2008 года N 791/16 "Об утверждении схемы развития и застройки села Мойылды города Павлодара", протокола схода жителей села Мойылды от 10 ноября 2008 года N 8 принимаю РЕШЕНИЕ:

1. Қосымшаға сәйкес Мойылды ауылының жаңа көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ауыл әкімі                                 С. Әубәкіров
2010 жылғы 17 мамыр N 9
Мойылды ауылы әкімінің шешіміне
қосымша
Мойылды ауылының жаңа көшелеріне атау беру тізімі
қ.с N
Ауылды дамыту және құрылысын салу нобайы бойынша көшелер N
Көшелер атауы
1
2
3
1

1. Присвоить новым улицам села Мойылды наименование согласно приложению.
2. Решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким села                                  С. Аубакиров
Приложение
к решению акима села Мойылды
от 17 мая 2010 года N 9
Перечень наименований новых улиц села Мойылды
N п/п
N улиц согласно схеме развития и застройки села
Наименование улиц
1
2
3
1