Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 09 қарашадағы N 72/27 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қарашада N 12-1-161 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының, 4)-тармақшасына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2010 - 2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 168/21 шешіміне (4-сайланған 21-кезекті сессиясы), нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-148 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Сарыарқа Самалы" N 1 және 2010 жылғы 11 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағы 1)-тармақшасындағы "28 639 572" цифрлары "28 656 115" цифрларына ауыстырылсын;
"87 986" цифрлары "99 088" цифрларына ауыстырылсын;
"2 442 464" цифрлары "2 431 362" цифрларына ауыстырылсын;
"5 335 190" цифрлары "5 351 733" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 2)-тармақшасындағы "28 253 113" цифрлары "28 269 606" цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 09 ноября 2010 года N 72/27. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 15 ноября 2010 года N 12-1-161. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 23 декабря 2009 года N 168/21 "О бюджете города Павлодара на 2010 - 2012 годы" (21-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-148, опубликованное 7 января 2010 года в газетах "Сарыарка самалы" N 1 и 11 января 2010 года "Версия" N 1), следующие изменения:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "28 639 572" заменить цифрами "28 656 115";
цифры "87 986" заменить цифрами "99 088";
цифры "2 442 464" заменить цифрами "2 431 362";
цифры "5 335 190" заменить цифрами "5 351 733";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "28 253 113"  заменить цифрами "28 269 606";

көрсетілген шешімнің 1-тармағы 5)-тармақшасындағы "383 816" цифрлары "383 866" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 6)-тармақшасындағы "-383 816" цифрлары "-383 866" цифрларына ауыстырылсын;
"730 030" цифрлары "730 080" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы "24 623" цифрлары "19 007" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсін.

в подпункте 5) пункта 1 указанного решения цифры "383 816"  заменить цифрами "383 866";
в подпункте 6) пункта 1 указанного решения цифры "-383 816"  заменить цифрами "-383 866";
цифры "730 030" заменить цифрами "730 080";
в пункте 6 указанного решения цифры "24 623" заменить цифрами "19 007";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.

48344
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
59072
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9200
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
36118
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
4426
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
154159
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1209
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1209
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57098
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57098
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52827
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1360
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2911
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3589645
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2028171
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15379
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15379
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2012792

48344
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
59072
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36118
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4426
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
154159
464
Отдел образования района (города областного значения)
1209
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1209
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57098
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57098
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения
52827
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1360
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
2911
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3589645
1
Жилищное хозяйство
2028171
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15379
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15379
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2012792