Ақсу өңірінің ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 189/3 қаулысы. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 сәуірде N 12-2-140 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 21 тамыздағы N 551/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 21.08.2013 N 551/4 қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в организациях Аксуского региона
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 5 апреля 2010 года N 189/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 29 апреля 2010 года N 12-2-140. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21 августа 2013 года N 551/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21.08.2013 N 551/4.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына сәйкес, әлеуметтік қорғалуға аса мұқтаж және жұмыс іздестіруде қиыншылықтарды бастан кешіріп жүрген мүгедектерге қосымша кепілдіктерді қамтамасыз ету мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях обеспечения дополнительных гарантий инвалидам, особо нуждающимся в социальной защите и испытывающим трудности в поиске работы, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымша сәйкес меншік нысандарына қарамастан (келісім бойынша) Ақсу өңірінің кәсіпорындарында, мекемелерінде және ұйымдарында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі мүгедектерге жұмысқа орналасуда және жұмыс таңдауда жұмыс берушілерге тиісті жолдамалар беру жолымен жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях, учреждениях и организациях Аксуского региона, независимо от форм собственности (по согласованию) согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" обеспечить содействие инвалидам в трудоустройстве и выборе работы путем выдачи соответствующих направлений работодателям.

3. Қала әкімдігінің осы қаулысы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов
Ақсу қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 5 сәуірдегі
N 189/3 қаулысына
қосымша
Заңды тұрғаларды – Ақсу өңірінің кәсіпорындары,
мекемелері мен ұйымдарының (келісім бойынша) тізбесі
N
СТН
Атауы
1

3. Настоящее постановление акимата города вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов
Приложение
к постановлению акимата города Аксу
от 5 апреля 2010 года N 189/3
Перечень юридических лиц – предприятий, учреждений и организаций Аксуского региона (по согласованию)
N
РНН
Наименование
1

450200000768
"Агрофирма Биосем" өндірістік кооператив
2
450200002150
"АксуАқсу қаласының Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын, Ақсу қаласы әкімдігі "Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
450200002362
"Ақсу қаласы Еңбек селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
4
450200002370
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округінің Ю. Гагарин атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі
5
450200002392
"Ақсу қаласы Қазалы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
6
450200002403
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
7
450200002414
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
8
450200002425
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
9
450200002436
"Ақсу қаласы Пограничный селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
10
450200002458
"Ақсу қаласы Құркөл селолық округінің Дөнентаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
11
450200002469
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
12
450200002480
"Ақсу қаласы Алғабас селолық округінің М. Қабылбек атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
13
450200002491
"Ақсу қаласы Достық селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
14
450200002590
"Ақсу қаласы Үштерек ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
15
451400000451
"Ортопрот" фирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
16
451400000814
"Қазхром" Трансұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының филиалы-Ақсу ферроқорытпа зауыты"
17
451400000957
"Еуроазиаттық энергетикалық корпорациясы" акционерлік қоғамы
18
451400003159
АҚСУ Қ. N 3 КӘСІБИ ЛИЦЕІ - МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
19
451400003170
"Ақсу қаласының балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық казыналық кәсіпорын Ақсу қаласының әкімдігі "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
451400003181
"Ақсу қаласының N 19 кәсіби лицейі" мемлекеттік мекемесі
21
451400003522
"Ақсу қ. N 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
22
451400003555
"Ақсу қ. N 7 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
23
451400003606
"Ақсу қ. N 8 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
24
451400003610
"Ақсу қаласының N 1 қазақ орта мектебі " мемлекеттік мекемесі
25
451400003632
"Ақсу қаласы Ақсу кенті Қ. Шүлембаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
26
451400003676
"Ақсу қаласының қарттар мен мүгедектерге арналған интернат-үйі" мемлекеттік мекемесі
27

450200000768
Производственный кооператив "Агрофирма Биосем"
2
450200002150
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дворец культуры города Аксу" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Аксу" акимата города Аксу
3
450200002362
Государственное учреждение "Средняя школа Енбекского сельского округа города Аксу"
4
450200002370
Государственное учреждение "Средняя школа имени Ю.Гагарина Евгеньевского сельского округа города Аксу"
5
450200002392
Государственное учреждение "Жамбылская средняя школа Казалыского сельского округа города Аксу"
6
450200002403
Государственное учреждение "Средняя школа Айнакольского сельского округа города Аксу"
7
450200002414
Государственное учреждение "Средняя школа Акжолского сельского округа города Аксу"
8
450200002425
Государственное учреждение "Средняя школа Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
9
450200002436
Государственное учреждение "Средняя школа Пограничного сельского округа города Аксу"
10
450200002458
Государственное учреждение "Средняя школа имени Донентаева Куркольского сельского округа города Аксу"
11
450200002469
Государственное учреждение "Средняя школа Кызылжарского сельского округа города Аксу"
12
450200002480
Государственное учреждение "Средняя школа имени М. Кабылбекова села Алгабас города Аксу"
13
450200002491
Государственное учреждение "Средняя школа Достыкского сельского округа города Аксу"
14
450200002590
Государственное учреждение "Средняя школа села Уштерек города Аксу"
15
451400000451
Товарищество с ограниченной ответственностью фирма "Ортопрот"
16
451400000814
"Аксуский завод ферросплавов - филиал Акционерного общества "Транснациональная компания "Казхром"
17
451400000957
Акционерное общество "Евроазиатская энергетическая корпорация"
18
451400003159
ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ - ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ ЛИЦЕЙ N 3 Г.АКСУ
19
451400003170
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская школа искусств города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
20
451400003181
Государственное учреждение "Профессиональный лицей N 19 города Аксу"
21
451400003522
Государственное учреждение "Средняя школа N 4 города Аксу"
22
451400003555
Государственное учреждение "Средняя школа N 7 г.Аксу"
23
451400003606
Государственное учреждение "Средняя школа N 8 г. Аксу"
24
451400003610
Государственное учреждение "Казахская средняя школа N 1 города Аксу"
25
451400003632
Государственное учреждение "Средняя школа имени К. Шулембаева поселка Аксу города Аксу"
26
451400003676
Государственное учреждение "Дом-интернат для престарелых и инвалидов города Аксу"
27