Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 31 наурыздағы "Ақсу қаласы бойынша аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсетулерді, байланыс қызмет көрсетулерін тұтынуға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлігін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне шығын өтемақысын төлеу бойынша тұрғын үй көмегінің Қағидасын бекіту туралы" N 114/15 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 9 маусымдағы N 217/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 8 шілдеде N 12-2-148 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы N 165/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 22.10.2013 N 165/21 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 31 наурыздағы "Ақсу қаласы бойынша аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға, коммуналдық қызмет көрсетулерді, байланыс қызмет көрсетулерін тұтынуға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлігін күрделі жөндеудің жекелеген түрлеріне шығын өтемақысын төлеу бойынша тұрғын үй көмегінің Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-111 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 мамырда "Ақжол" - "Новый путь" газетінде жарияланған) N 114/15 шешіміне   келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
Қағиданың 3.3 тармағының соңғы абзацы келесі мазмұндағы абзацпен ауыстырылсын:
"Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына және жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан соларға теңестірілген адамдарға- тұрғын үйдің жалпы ауқымы";
Қағиданың 3.10 тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Павлодар облыстық филиалының Ақсу қалалық бөлімшесімен ұсынылған тізімдер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына және жеңілдіктер мен кепілдіктер жағынан соларға теңестірілген адамдарға, сонымен қатар осы мекенжайда тіркелген және бірлесіп тұратын жұбайларына."
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Г. Рубцов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев

О внесении изменения и дополнения в решение городского маслихата от 31 марта 2009 года N 114/15 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума по городу Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 9 июня 2010 года N 217/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 июля 2010 года N 12-2-148. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 22 октября 2013 года N 165/21
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 22.10.2013 N 165/21.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 31 марта 2009 года N 114/15 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным гражданам по оплате содержания жилища, потребления коммунальных услуг, услуг связи и компенсации затрат на отдельные виды капитального ремонта общего имущества объекта кондоминиума по городу Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-111, опубликованное 13 мая 2009 года в газете "Акжол" - "Новый путь") следующее изменение и дополнение:
в пункте 3.3 Правил последний абзац заменить абзацем следующего содержания:
"Для участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним по льготам и гарантиям - общая площадь жилья";
пункт 3.10 Правил дополнить абзацем следующего содержания:
"Участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, а также совместно проживающим и зарегистрированным по данному адресу супругам, согласно списков, предоставленных Аксуским городским отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
Председатель сессии                        Г. Рубцов
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев