2010 жылға Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына қоғамдық жолаушылар көлігінде (таксиден басқа) жол жүру шығындарын өтеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 12 қаңтардағы N 19/1 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 ақпанда N 12-3-254 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару  және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бап 1-тармақ 14-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының (ІV шақырылған кезекті ХІХ сессия) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Екібастұз қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 221/19 шешімінің негізінде және қала азаматтарының жекеленген санаттарына қоғамдық жолаушылар көлігінде жол жүру үшін шығындарын өтеу мақсатында, Екібастұз қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қалаішілік қоғамдық жолаушылар көлiгiнде билет құнының 50% көлемiнде келесi санаттағы азаматтарға жеңiлдiкпен жол жүру құқығы белгіленсін:
1) жасына байланысты зейнеткерлер;
2) 3 топтағы мүгедектер;
3) 18 жасқа дейiнгi 4 және одан да көп балалы аналар.
2. Осы қаулының 1- тармағында көрсетiлген азаматтарға жеңiлдiкпен жол жүру құқығын бекiту үшiн кондукторға (бақылаушыға) мiндеттi түрде келесi құжаттар ұсынылуы қажет:
1) жасына байланысты зейнеткерлер үшiн - зейнеткерлiк куәлiгi;
2) 3-топтағы мүгедектер үшiн - мүгедектігі туралы куәлiгi;
3) 18 жасқа дейiнгi 4 және одан да көп балалы аналар үшiн - көп балалы аналардың мемлекеттiк арнайы жәрдемақы алатынын растайтын "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлiгiнiң зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Павлодар облыстық филиалының Екібастұз қалалық бөлімшесінен (келiсiм бойынша) анықтама.
3. "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк мәселелер бөлімі" (С. Ә. Арыстанов), "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемелерi (Л. П. Векшина), "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнiң "Екiбастұз диспетчерлiк қызмет орталығы" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорнымен (Т. В. Шерстюк), әрі қоғамдық жолаушылар көлiгi мен жолаушылар тасымалдауды iске асыратын кәсiпорындармен (бұдан әрi - Кәсiпорындар) (келiсiм бойынша) бірлесіп, айына бiр рет қоғамдық жолаушылар көлiгiнiң маршруттарында азаматтардың жекеленген санаттарының жолаушылар ағынына мониторинг жүргізсін.

Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) на 2010 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 12 января 2010 года N 19/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 8 февраля 2010 года N 12-3-254. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", на основании решения Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010-2012 годы" и в целях возмещения затрат за проезд на общественном пассажирском транспорте отдельных категорий граждан города, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что право льготного проезда в размере 50 % от стоимости полного проездного билета в общественном пассажирском транспорте на внутригородских пассажирских маршрутах имеют следующие категории граждан:
1) пенсионеры по возрасту;
2) инвалиды 3 группы;
3) многодетные матери, имеющие 4-х и более детей до 18 лет.
2. Для подтверждения права на льготный проезд гражданам, указанным в пункте 1 настоящего постановления, необходимо представлять кондуктору (контролеру) следующие документы:
1) для пенсионеров по возрасту – пенсионное удостоверение;
2) для инвалидов 3 группы – удостоверение об инвалидности;
3) для многодетных матерей, имеющих 4–х и более детей до 18 лет - справка Экибастузского городского отделения Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), подтверждающая получение специального государственного пособия многодетной матери.
3. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.), "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Векшина Л.П.) совместно с государственным коммунальным предприятием "Экибастузская центральная диспетчерская служба" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Шерстюк Т.В.), и предприятиями, осуществляющими пассажирские перевозки общественным пассажирским транспортом (далее – Предприятия) (по согласованию), не реже одного раза в месяц, осуществлять мониторинг пассажиропотока отдельных категорий граждан на внутригородских пассажирских маршрутах.

4. "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi мен автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттiк мекемесі (Л. П. Векшина) "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне пайыздық қатынаста Екібастұз қаласының қала ішіндегі жолаушыларды тасымалдаудың жалпы көлемінде әр Кәсіпорынның қатысуы туралы мәлімет берсін.
5. "Екiбастұз қаласы әкiмдiгiнiң халықты жұмыспен қамту және әлеуметтiк мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С. Ә. Арыстанов):
1) азаматтардың жекеленген санаттарын қоғамдық жолаушылар көлігінде тасымалдау бойынша қызметті өтеу туралы Кәсіпорындармен келісімшарт жасасын;
2) Кәсіпорындарға азаматтардың жекеленген санаттарының қоғамдық жолаушылар көлігінде жол жүру шығындарын осы қаулының 4-тармағына сәйкес әр Кәсіпорынның қатысу үлесі туралы мәліметі бойынша өтеуге есеп айыруды жүргізсін;
3) Кәсіпорындарға шығынды өтеу осы қаулының 5-тармағының 2-тармақшасында көрсетілген есеп айыру негізінде жүргізсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Екiбастұз қаласы әкiмiнiң орынбасарлары С. С. Төлеубаевқа және Н. В. Дычкоға жүктелсiн.
Екiбастұз қаласының әкiмi                  Н. Нәбиев

4. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (Векшина Л.П.) предоставлять в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" данные о долях участия каждого Предприятия в общем объеме внутригородских пассажирских перевозок города Экибастуза в процентном соотношении.
5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (Аристанов С.А.):
1) заключить с Предприятиями договора на возмещение услуг по перевозке отдельных категорий граждан на общественном пассажирском транспорте;
2) составлять расчеты возмещения затрат Предприятиям за проезд на общественном пассажирском транспорте отдельных категорий граждан по представленным данным о долях участия каждого Предприятия согласно пункта 4 настоящего постановления;
3) производить возмещение затрат Предприятиям на основании расчетов, указанных в подпункте 2 пункта 5 настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителей акима города Экибастуза Тулеубаева С.С. и Дычко Н.В.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев