1993 жылы туған азаматтарды 2010 жылдың қаңтар - наурызында "Павлодар облысы Екібастұз қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2010 жылғы 12 ақпандағы N 5 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 наурызда N 12-3-257 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 тамыздағы N 3-05/221 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011.08.22 N 3-05/221 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бап 1-тармақ 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылдың 5 мамырындағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" N 371 қаулысына сәйкес, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. 2010 жылдың қаңтар - наурызында 1993 жылы туған азаматтарды, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген ересек жастағы азаматтарды "Павлодар облысы Екібастұз қаласының қорғаныс істер жөніндегі біріккен бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – қорғаныс істері жөніндегі бөлімі) шақыру учаскесіне тіркеу жұмысы жүргізілсін.
2. Мемлекеттік мекемелердің, кәсіпорындар мен оқу орындарының басшылары кестеге сәйкес тіркеуге жататын азаматтардың уақытылы келуін 100%-ға қамтамасыз етіп, тізімін қорғаныс істері жөніндегі Бөлімге тапсыруларына ұсыныс жасалсын.
3. Павлодар облысының денсаулық сақтау Басқармасының Екібастұз қаласы бойынша емдеу-алдын алу жұмыстарын үйлестіру бөлімі (М.М.Әубәкірова) (келісім бойынша):
1) медициналық куәландыру үшін қажетті медициналық кұрал-жабдықтармен және медициналық мүліктермен қамтамасыз ете отырып, дәрігерлер мен орта медицина персоналын бөлсін;
2) 1500 адамға шаққандағы адамдардың флюорографиясын өткізу үшін (негізгі және резервті) флюорографиялық кабинеттер бөлсін;
3) 1993 жылы туған жеткіншектердің, емханада ауырып жатқандарының медициналық карталарын, неврологиялық, тері-венерологиялық, жұқпалы аурулармен, туберкулезбен, ішкі орган ауруларымен ауыратындарының тізімін Қорғаныс бөліміне тапсырсын;

О приписке граждан 1993 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Экибастуза Павлодарской области" в январе - марте 2010 года
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 9 марта 2010 года N 12-3-257. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 августа 2011 года N 3-05/221
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - на основании письма акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22.08.2011 N 3-05/221.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Реcпублике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести в январе – марте 2010 года приписку граждан 1993 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Экибастуза Павлодарской области" (далее – Отдел по делам обороны), а также граждан старших возрастов, ранее не прошедших приписку.
2. Рекомендовать руководителям государственных учреждений, предприятий и учебных заведений, предоставить в Отдел по делам обороны списки граждан, подлежащих приписке, обеспечив своевременную 100 % явку на приписку согласно графику.
3. Рекомендовать отделу координации лечебно-профилактической работы по городу Экибастузу Управления здравоохранения Павлодарской области (Аубакирова М.М.) (по согласованию):
1) для медицинского освидетельствования выделить необходимое количество врачей-специалистов и среднего медицинского персонала, обеспечив необходимыми медицинскими инструментами и оборудованием;
2) выделить флюорографический кабинет (основной и резервный) для проведения флюорографии из расчета на 1500 человек;
3) предоставить в Отдел по делам обороны на юношей 1993 года рождения медицинские карты амбулаторного больного, данные о прививках, списки, состоящих на учете по поводу нервно-психических, наркологических, кожно-венерических, инфекционных заболеваний, туберкулеза, ВИЧ-инфекций (СПИД), трахомы, хронических заболеваний внутренних органов, заболеваний хирургического профиля, выписки из истории болезни, данные врачебного обследования и диспансерного наблюдения, характеризующие состояние здоровья граждан;

4) тіркеу мерзімінде медициналық комиссиямен жіберілген сырқаттанған шақырылушыларды емдесін және тексеруден өткізсін.
4. Екібастұз қаласының ішкі істер бөлімі (О.А.Обухов) (келісім бойынша):
1) ішкі істер бөлімінің тізімінде тұрған, сотталған, тіркеуде тұрған, қылмыстық  жауапкершілікте тұрған, 1993 жылы туған жастардың тізімін Қорғаныс бөліміне жіберсін;
2) комиссиядан өтуге себепсіз келмей жүрген, 1993 жылы туған жастарды, оларды тіркеу комиссиясына Қорғаныс бөлімінің жеке іздестіру қағазы бойынша міндетті түрде жеткізе отырып, іздестіру бойынша шұғыл шаралар қолдансын (жеті тәулікке дейін).
5. "Павлодар облысы Екібастұз қаласының қорғаныс істер жөніндегі біріккен бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.И. Тоқышев) (келісім бойынша):
1) жұмысқа қажетті құрал - саймандармен және жабдықтармен жабдықтай отырып, Қорғаныс бөлімінің ғимаратында медициналық тіркеу комиссиясының жұмысын ұйымдастырсын;
2) шақыру учаскесіне тіркеуге тұрудың кестесін әзірлеп бекітсін, ұйымдар мен оқу орындары басшыларының назарларына жеткізсін.
6. Екібастұз қаласы ауылдық округтерінің, поселкелердің және село әкімдері 1993 жылы туған жастарды кестеге сәйкес тіркеу бойынша комиссияға 100 %-ға келуін және шақыру учаскесіне жеткізілуін және тәртіп сақталуын қамтамасыз етсін.
7. "Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Қ.Шахметов) тіркеу өткізуге байланысты шығындарды қаржыландыруды осы бағдарлама бойынша 2010 жылға қала бюджетін қаржыландырудың бекітілген жоспарына сәйкес қалалық бюджет есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
8. Барлық мүдделі мемлекеттік органдар мен мекемелердің басшылары, ауылдық округтердің, поселкелердің және село әкімдері осы шешімнің орындалу барысы туралы айсайын 10-шы күнге ақпарат беріп отырсын.
9. Екібастұз қаласы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "1993 жылы туған азаматтарды 2010 жылдың қаңтар-наурызында "Павлодар облысы Екібастұз қаласының қорғаныс істер жөніндегі біріккен бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу туралы" N 73 шешімі жойылсын.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары С.С.Төлеубаевқа және Екібастұз қаласы қорғаныс істері жөніндегі біріккен Бөлімінің бастығы А.И. Тоқышевқа жүктелсін.
11. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
КЕЛІСІЛДІ:
Павлодар облысының
денсаулық сақтау
Басқармасының бастығы
2010 жылғы 9 ақпан                         А. Күзеков
КЕЛІСІЛДІ:
Екібастұз қаласы ішкі
істер бөлімінің бастығы
2010 жылғы 10 ақпан                        О. Обухов
КЕЛІСІЛДІ:
Екібастұз қаласының
қорғаныс істер жөніндегі біріккен
бөлімінің бастығы
2010 жылғы 10 ақпан                        А. Тоқышев

4) выявленных на период приписки больных призывников, направленных медицинской комиссией, охватить лечением и обследованием.
4. Рекомендовать отделу внутренних дел города Экибастуза (Обухов О.А.) (по согласованию):
1) передать в Отдел по делам обороны списки юношей 1993 года рождения, привлекавшихся к уголовной ответственности, находящихся под следствием, судимых, состоящих на учете в органах внутренних дел;
2) принять оперативные меры (до семи суток) по розыску юношей 1993 года рождения, не явившихся на комиссию по приписке без уважительных причин, с обязательной доставкой их на комиссию по приписке по индивидуальным листкам розыска Отдела по делам обороны.
5. Рекомендовать государственному учреждению "Объединенный отдел по делам обороны города Экибастуза Павлодарской области" (Токушев А.И.) (по согласованию):
1) организовать работу приписной комиссии в здании Отдела по делам обороны, обеспечив необходимым для работы инвентарем и оборудованием;
2) разработать и утвердить график проведения приписки к призывному участку и довести до сведения руководителей предприятий, организаций и учебных заведений.
6. Акимам сельских округов, поселков и сел города Экибастуза обеспечить 100 % явку юношей 1993 года рождения на комиссию по приписке согласно графику, сопровождение и соблюдение порядка на призывном участке.
7. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата города Экибастуза" (Шахметов Б.К.) обеспечить финансирование расходов, связанных с проведением приписки за счет средств городского бюджета, согласно утвержденному плану финансирования бюджета города 2010 года по данной программе.
8. Руководителям всех задействованных государственных органов и учреждений, акимам сельских округов, поселков ежемесячно к десятому числу информировать о ходе выполнения данного решения.
9. Отменить решение акима города Экибастуза от 22 декабря 2009 года N 73 "О приписке граждан 1993 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Экибастуза Павлодарской области" в январе – марте 2010 года".
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С. и начальника объединенного Отдела по делам обороны Токушева А.И.
11. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления
здравоохранения Павлодарской области
9 февраля 2010                             А. Кузеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела внутренних
дел города Экибастуза
10 февраля 2010 года                       О. Обухов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник объединенного Отдела
по делам обороны города Экибастуза
10 февраля 2010 года                       А. Токушев