Аудан мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы IV шақырылымы XX сессиясының "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджет туралы" N 175-4/20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы N 206-4/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 маусымда N 12-6-90 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Бюджет Кодексінің" 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының (IV сайланған XX сессиясы) 2009 жылғы 28 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-82 тіркелген, 2010 жылы 9 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 2 жарияланған) N 175-4/20 шешіміне келісі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімінің 1-тармағы мынандай редакцияда мазмұндалсын:
2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 123 қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2010 жылға арналған келесі көлемінде:
1) кірістер - 1847416,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 270763,0 мың теңге;
салықтық емес тұсімдер - 560,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 482,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1575611,0 мың теңге;
2) шығындар - 1855410,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 21611,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 21868,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 257,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялық қалдық - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы - -29605,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата очередной XX - сессии, IV - созыва N 175-4/20 от 28 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 17 июня 2010 года N 206-4/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 июня 2010 года N 12-6-90
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного Маслихата (XX сессия, IV созыв) от 28 декабря 2009 года N 175-4/20 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-82, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 9 января 2010 года N 2, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1847416,0 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления - 270763,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 560,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 482,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 1575611,0 тыс. тенге;
2) затраты - 1855410,0 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 21611.0 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 21868,0 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов - 257,0 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит бюджета - -29605,0 тыс. тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 29605,0 мың теңге.
15 қосымшалары осы шешімінің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімінің атқарылуын бақылауды аудан мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджеттік комиссиясына жұктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының
сессиясының төрағасы                       А. Кирилов
Аудан мәслихатының хатшысы                 В. Крутиков
Железин аудан мәслихатының
2010 жылғы 17 маусым
IV шақырылымның кезектен
тыс XXIV сессиясы
N 206-4/24 шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы аудан бюджеті
Санаты
Барлығы мың. теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита бюджета - 29605,0 тыс. тенге".
Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Кирилов
Секретарь районного маслихата              В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского районного
маслихата внеочередной
XXIV сессии IV созыва
от 17 июня 2010 года N 206-4/24
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Всего (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ