Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 138-22-4 "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 11 ақпандағы N 156-25-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 ақпанда N 12-7-95 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 138-22-4 "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу реестрінде 2010 жылғы 5 қаңтар күні N 12-7-92 тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы N N 3-4, 2010 жылғы 14 қаңтардағы N N 5-6 "Ертіс нұры" газетінде жарияланған) шешіміне (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Шешімнің 1 тармағы 1) тармақшасына келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1) 2010 жылға арналған 1 қосымшаға сәйкес келесі мөлшерінде:
кірістер – 2 171 244 (екі миллиард бір жүз жетпіс бір миллион екі жүз қырық төрт мың ) теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 200 661 (екі жүз миллион алты жүз алпыс бір мың) теңге;
салық емес түсімдер – 3 475 (үш миллион  төрт жүз жетпіс бес мың) теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 381 (үш жүз сексен бір мың) теңге;
трансферттердің түсімі – 1 966 727 (бір миллиард тоғыз жүз алпыс алты миллион жеті жүз жиырма жеті мың) теңге;
шығыстар – 2 173 157 (екі миллиард бір жүз жетпіс үш миллион бір жүз елу жеті мың) теңге;
таза бюджеттік несиелеу – 3 562 (үш миллион бес жүз алпыс екі мың) теңге;
бюджеттік несиелер - 3 562 (үш миллион бес жүз алпыс екі мың) теңге;
қаржы активтері операциялары бойынша сальдо – 8 340 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 8 340 (сегіз миллион үш жүз қырық мың) теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -13 815 (он үш миллион сегіз жүз он бес мың) теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 815 (он үш миллион сегіз жүз он бес мың) теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 562 (үш миллион бес жүз алпыс екі мың) теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 11 февраля 2010 года N 156-25-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 22 февраля 2010 года N 12-7-95. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" от 24 декабря 2009 года N 138-22-4 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2010 года за N 12-7-92, опубликовано 9 января 2010 года в газете "Иртыш" N 3-4, от 14 января 2010 года N N 5-6) (далее - Решение) внести следующие изменения и дополнения:
подпункт 1) пункта 1 Решения изложить в следующей редакции:
"1) на 2010 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы – 2 171 244 (два миллиарда сто семьдесят один миллион двести сорок четыре тысячи) тенге, в том числе:
налоговые поступления – 200 661 (двести миллионов шестьсот шестьдесят одна тысяча) тенге;
неналоговые поступления – 3 475 (три миллиона четыреста семьдесят пять тысяч) тенге;
поступления от продажи основного капитала – 381 (триста восемьдесят одна тысяча) тенге;
поступления трансфертов – 1 966 727 (один миллиард девятьсот шестьдесят шесть миллионов семьсот двадцать семь тысяч) тенге;
затраты - 2 173 157 (два миллиарда сто семьдесят три миллиона сто пятьдесят семь тысяч) тенге;
чистое бюджетное кредитование – 3 562 (три миллиона пятьсот шестьдесят две тысячи) тенге;
бюджетные кредиты – 3 562 (три миллиона пятьсот шестьдесят две тысячи) тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 340 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 340 (восемь миллионов триста сорок тысяч) тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -13 815 (тринадцать миллионов восемьсот пятнадцать тысяч) тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 815 (тринадцать миллионов восемьсот пятнадцать тысяч) тенге, в том числе:
поступление займов - 3 562 (три миллиона пятьсот шестьдесят две тысячи) тенге.

2. Шешімнің 14 қосымшаларды осы шешімнің 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамыту жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы          Х. Зейнішев
Аудандық маслихат хатшысы                  Х. Зейнішев

2. Приложение 14 к Решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии           Х. Зейнешев
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение 1
к решению районного маслихата