Ертіс ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы "2010 жылға арналған Ертіс ауданы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 68/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 07 қазандағы N 358/8 қаулысы. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 01 қарашада N 12-7-108 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 168/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық  әкімдігінің 2011.04.11 N 168/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, азаматтардың жекелеген санатына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 25 ақпандағы "2010 жылға арналған Ертіс ауданы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы” N 68/1 қаулысына (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-98 тіркелген, 2010 жылдың 15 сәуірінде "Иртыш" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2 тармағында: 3), 30), 31) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесімен үйде қызмет көрсетілетін жалғыз бастылар мен жалғыз тұратындарға, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға (бұдан әрі - МАӘК) және мемлекеттік жәрдемақы алушы 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға (бұдан әрі – МБЖ)";
"30) Елді мекенде тұратын жүкті әйелдер 12 аптаға дейінгі мерзімде есепке тұрған жағдайда";
"31) Құс шаруашылығы және бақшашылықты дамыту үшін еңбек оңалтуынан өткен кездегі жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде тіркелген жұмыссыздар мен мүгедектер ішінен аз қамтамасыз етілген азаматтарға";
2) 2 тармағы мынадай мазмұндағы 35), 36) тармақшалармен толықтырылсын:
"35) МАӘК және МБЖ алушылар балаларын шағын орталықтарда ұстау";
"36) ымдау тілі маманы мен жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтерімен қамтылған мүгедектерге, мүгедектер күніне";
3) 3 тармағы мынадай мазмұндағы 21), 22) тармақшалармен толықтырылсын:
"21) 35) тармақшада белгіленген санаттар үшін - өтініш, үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі меңгерушісінің тізімдері, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің тізімдері";
"22) 36) тармақшада белгіленген санаттар үшін – үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі меңгерушісінің тізімдері, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің тізімдері";

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 25 февраля 2010 года N 68/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Иртышского района на 2010 год"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 07 октября 2010 года N 358/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 01 ноября 2010 года N 12-7-108. Утратило силу - постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 11 апреля 2011 года N 168/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 11.04.2011 N 168/2.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата от 25 февраля 2010 года N 68/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Иртышского района на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-98, опубликовано в газете "Иртыш" 15 апреля 2010 года) внести следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 2 подпункты 3), 30), 31) изложить в следующей редакции:
"3) Одиноким и одиноко проживающим обслуживаемым отделением социальной помощи на дому, получателям государственной адресной социальной помощи (далее ГАСП) и семьям имеющих детей до 18 лет, получающих государственное пособие (далее ГДП)";
"30) Беременным женщинам проживающим в сельской местности, при условии постановки на учет в сроке беременности до 12 недель";
"31) Малообеспеченным гражданам из числа безработных и инвалидов, зарегистрированных в отделе занятости и социальных программ для развития птицеводства и огородничества в период прохождения трудовой реабилитации";
2) пункт 2 дополнить подпунктами 35), 36) следующего содержания:
"35) на содержание в мини-центрах детей получателей ГАСП и ГДП";
"36) инвалидам, охваченным социальными услугами специалистом жестового языка и индивидуальным помощником, ко Дню инвалидов";
3) пункт 3 дополнить подпунктом 21), 22) следующего содержания:
"21) для категории указанной в подпункте 35) – заявление, списки заведующей отделением социальной помощи на дому, списки отдела занятости и социальных программ";
"22) для категории указанной в подпункте 36) - списки заведующей отделением социальной помощи на дому, списки отдела занятости и социальных программ";

4) 4 тармағы мынадай мазмұндағы 35), 36) тармақшалармен толықтырылсын:
"35) МАӘК пен МБЖ алушылар балаларын шағын орталықтарда ай сайынғы ұстау – 2 АЕК мөлшерінде";
"36) ымдау тілі маманы мен жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтерімен қамтылған мүгедектерге, мүгедектер күніне, біржолғы әлеуметтік төлем – 1 АЕК мөлшерінде".
2. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Тілеуоваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                В. Левченко

4) пункт 4 дополнить подпунктами 35), 36) следующего содержания:
"35) на ежемесячное содержание в мини-центрах детей получателей ГАСП и ГДП - в размере 2 МРП";
"36) единовременная социальная выплата инвалидам охваченным социальными услугами специалистом жестового языка и индивидуальным помощником, ко Дню инвалидов - в размере 1 МРП".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А. Т.
Аким района                                В. Левченко