1994 жылы туған азаматтардың жазуын өткізу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкім міндет атқарушының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 15 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-7-114 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 04 сәуірдегі N 2-24-214 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011.04.04 N 2-24-214 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 37-бабының 3-тармағына, 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына, 2006 жылғы 5 мамырдағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" N 371 Қаулысына, 2005 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының әскери басқару жергілікті органдары туралы Ережені бекіту туралы" N 1232 ҚҚҮ Қаулысына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. "Павлодар облысы Ертіс ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – ҚІБ) шақыру учаскесіне 2011 жылдың қаңтар - наурыз айларында 1994 жылы туған азаматтарды жазу бойынша шараларды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Тілеуоваға және ҚІБ бастығы А.К.Саринге жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           А. Сәрсембаев
Келісілді
Ертіс ауданының ҚІБ бастығы                А. Сарин
2010 ж. 20 желтоқсан

О проведении приписки граждан 1994 года рождения
Решение исполняющего обязанности акима Иртышского района Павлодарской области от 20 декабря 2010 года N 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 31 декабря 2010 года N 12-7-114. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Иртышского района Павлодарской области от 04 апреля 2011 года N 2-24-214)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Иртышского района Павлодарской области от 04.04.2011 N 2-24-214).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33, пунктом 3  статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Постановления  Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", Постановления Правительства Республики Казахстан N 1232 ДСП от 12 декабря 2005 года "Об утверждении Положения о местных органах военного управления Республики Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Обеспечить организацию мероприятий по приписке граждан 1994 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Иртышского района Павлодарской области" (далее - ОДО) в январе - марте 2011 года.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т. и начальника ОДО Сарина А.К.
Исполняющий обязанности
акима района                               А. Сарсембаев
Согласовано
Начальник ОДО
Иртышского района                          А. Сарин
20 декабря 2010 года