Ертіс ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылдық әкімінің 2010 жылғы 27 мамырдағы N 1-03-23 шешімі. Павлодар облысы Ертіс аудынының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 маусымда N 12-7-102 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы N 1-14-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылы әкімінің 2011.17.01 N 1-14-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және Ертіс ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Ертіс ауылындағы Ленин көшесінің атауы Астана көшесі атауына ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Ертіс ауылының әкімі                       Т. Бекпауов

О переименовании улицы села Иртышск
Решение акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 27 мая 2010 года N 1-03-23. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 15 июня 2010 года N 12-7-102. Утратило силу решением акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 17 января 2011 года N 1-14-4
Сноска. Утратило силу решением акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 17.01.2011 N 1-14-4.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения жителей села Иртышск, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина в селе Иртышск на улицу Астана.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Иртышск                          Т. Бекпауов