Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы "2010 жылы Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 13/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 30 наурыздағы N 106/3 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 12-12-90 тіркелген Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппарат басшысының 2014 жылғы 24 қазандағы N 1-18/672 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппарат басшысының 24.10.2014 N 1-18/672 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы "2010 жылы Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 13/1 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тіркелімінде N 12-12-89 тіркелген 2010 жылғы 27 ақпандағы "Сельские будни" газетінде жарияланған) (бұдан әрі - Қаулы) келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулының атауы орыс тілінде төмендегі мазмұнда баяндалсын: "2010 жылы Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы";
қаулының 2 тармағының 8) тармақшасындағы "Ауған соғысындағы" деген сөзден кейін "бейбіт уақытта әскери қызметті өту барысында қаза тапқан (өлген) әскери қызметшілердің отбастары" деген сөздермен толықтырылсын;
қаулының 3 тармағының 3) тармақшасындағы "1), 9)-11) тармақшаларда көрсетілген" деген сөздер "1), 9), 10), 11) тармақшаларда көрсетілген" сөздермен ауыстырылсын;
қаулының 3 тармағының 4) тармақшасындағы "2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10) тармақшаларда көрсетілген" деген сөздер "3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10) тармақшаларда көрсетілген" сөздермен ауыстырылсын;
қаулының 3 тармағының 5) тармақшасындағы "7), 9), 10) тармақшаларда көрсетілген" деген сөздер "3), 7), 9), 10) тармақшаларда көрсетілген" сөздермен ауыстырылсын;
қаулының 3 тармағының 8 тармақшасындағы "әр ай сайын материалдық көмек төлеу үшін" деген сөздер, "әр тоқсан сайын материалдық көмек төлеу үшін" деген сөздермен ауыстырылсын;
қаулының 3 тармағының 21 тармақшасындағы, "Қазақстан Республикасының Халық банкі" деген сөздерден кейін "есепке алу жөніндегі медицина мекемесінен анықтама" деген сөздермен толықтырылсын;
қаулының 4 тармағының 1 тармақшасындағы "25000 теңге мөлшерінде" деген сөз тіркесі, "100000 теңге мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 26 января 2010 года N 13/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан района на 2010 год"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 30 марта 2010 года N 106/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 21 апреля 2010 года N 12-12-90 Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 24 октября 2014 года N 1-18/672)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 24.10.2014 N 1-18/672).
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Постановление акимата района от 26 января 2010 года N 13/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан района на 2010 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-89, опубликовано 27 февраля 2010 года в газете "Сельские будни") (далее – Постановление), следующие изменения:
название Постановления на русском языке изложить в следующей редакции: "О социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района на 2010 год";
подпункт 8) пункта 2 Постановления после слов: "в Афганской войне", дополнить словами: "семьи военнослужащих погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время";
в подпункте 3) пункта 3 слова: "указанных в подпунктах 1), 9)-11)" заменить словами: "указанных в подпунктах 1), 9), 10), 11)";
в подпункте 4), пункта 3 Постановления слова: "указанных в подпунктах 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10)" заменить словами: "указанных в подпунктах 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10)";
в подпункте 5) пункта 3 Постановления слова: "указанных в подпунктах 7), 9), 10), заменить словами: "указанных в подпунктах 3), 7), 9), 10);
в подпункте 8) пункта 3 Постановления слова: "для выплаты ежемесячной материальной помощи" заменить словами: "для выплаты ежеквартальной материальной помощи";
подпункт 21) пункта 3 Постановления, после слов: "Народный банк Республики Казахстан" дополнить словами: "справка из медицинского учреждения о взятии на учет";
в подпункте 1) пункта 4 Постановления слова: "в размере 25000 тенге" заменить словами: "в размере 100000 тенге";

қаулының 4 тармағының 2 тармақшасындағы "2), 3), 4), 5), 6), 8) тармақшаларда көрсетілген" деген сөздер "1), 3), 4), 5), 6), 7), 8) тармақшаларда көрсетілген" деген сөздермен ауыстырылсын;
қаулының 4 тармағының 3 тармақшасындағы "7 тармақшада көрсетілген" деген сөздер "3), 7) тармақшаларда көрсетілген" деген сөздермен ауыстырылсын;
қаулының 4 тармағының 3 тармақшасы:
"9 мамыр қарсаңында 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек";
"тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 50000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек";
"9 мамыр қарсаңында 5000 теңге сомасында азық-түлік жиынтығы" деген сөздермен толықтырылсын;
қаулының 4 тармағының 4 тармақшасындағы "10000 теңге мөлшерінде" деген сөз "50000 теңге" деген сөзбен ауыстырылсын;
қаулының 4 тармағының 4 тармақшасындағы "10 АЕК мөлшерінде" деген сөздерден кейін:
"9 мамыр қарсаңында 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 5000 теңге сомасында азық-түлік жиынтығы" деген сөздермен толықтырылсын;
қаулының 4 тармағы "5), 6) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - 9 мамыр қарсаңында 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек";
"тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 50000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек";
"9 мамыр қарсаңында 5000 теңге сомасында азық-түлік жиынтығы" деген мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын;
4 тармақ "8 тармақшада көрсетілген санаттар үшін" деген мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын;
9 мамырға 10000 теңге сомасында бір жолғы материалдық көмек;
2 АЕК мөлшерінде сауықтыруға арналған тоқсан сайынғы материалдық көмек;
тұрғын үй, коммуналдық қызметті төлеу үшін 1600 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
мерзімді баспа сөзге жазылу үшін 3 АЕК мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек".
2. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі             Н. Әутәліпов

в подпункте 2) пункта 4 Постановления слова: "указанных в подпунктах 2), 3), 4), 5), 6), 8)" заменить словами: "указанных в подпунктах 1), 3), 4), 5), 6), 7), 8)";
в подпункте 3), пункта 4 Постановления слова: "в подпункте 7)" заменить словами: "в подпунктах 3), 7)";
подпункт 3) пункта 4 Постановления дополнить словами:
"единовременная материальная помощь к 9 мая в размере 10000 тенге";
"единовременная материальная помощь для проведения текущего ремонта жилья в размере 50000 тенге";
"к празднованию 9 мая подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге";
в подпункте 4) пункта 4 Постановления слова: "в размере 10000 тенге" заменить словами "50000 тенге";
подпункт 4) пункта 4 Постановления после слов: "в размере 10 МРП" дополнить словами:
"единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10000 тенге, подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге";
пункт 4 дополнить подпунктом 24), следующего содержания: "для категорий, указанных в подпунктах 5), 6) - единовременная материальная помощь к 9 мая в размере 10000 тенге";
"единовременная материальная помощь для проведения текущего ремонта жилья в размере 50000 тенге";
"к 9 мая подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге".
пункт 4 дополнить подпунктом 25), следующего содержания: "для категории указанных в подпункте 8):
единовременная материальная помощь к 9 мая в сумме 10000 тенге;
ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 МРП;
ежемесячная материальная помощь для оплаты жилищно-коммунальных услуг в размере 1600 тенге;
единовременная материальная помощь для подписки на периодические издания в размере 3 МРП".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким района                            Н. Ауталипов