IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХIV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну Ережелерін бекіту туралы" № 163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІІ сессиясының 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 315 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 18 мамырда N 844 тіркелді. Күші жойылды - VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 137 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 11.08.2017 № 137 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 30 тамыздағы Конституциясының 39 бабының және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 1 тармағына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы ХIV сессиясының "Алматы қаласында өндіріс қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану, залалсыздандыру және тұтыну ережелерін бекіту туралы" № 163 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 810 рет санымен 2009 жылғы 6 ақпанында тіркелген, 2009 жылғы 14 ақпанда "Алматы ақшамы" газетінің 18 нөмірінде және 2009 жылғы 14 ақпанда "Вечерний Алматы" газетінің 19 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Алматы қаласында өндіріс және тұтыну қалдықтарын есепке алу, қайта пайдалану және залалсыздандыру Ережесінде (бұдан әрі – Ереже):
14 тармақтағы "қауіпсіздігіне жауапкершілік артады" сөздері "қауіпсіздігін қамтамасыз етеді" сөздерімен ауыстырылсын;
15 тармақтағы "Олардың шаруашылық қызметі барысында қалдықтар түзілген, жеке және заңды тұлғалар" сөздері "Қалдық иелері" сөздерімен ауыстырылсын;
19 тармақтағы "жасауға тиіс" сөздері "жасауы керек" сөздерімен және 10 тармақшасындағы "ақпараттандыру қажет" сөздері "ақпараттандыруы керек" сөздерімен ауыстырылсын;
38, 39, 40, 41 және 42 тармақтардағы "тиым салынады" сөздері "рұқсат етілмейді" сөздерімен ауыстырылсын;
38 тармақтың екінші абзацындағы "тиіс" сөзі "керек" сөзімен ауыстырылсын;
48 тармақтағы "жауапкершілік артады" сөздері "жауапкершілікке тартылады" сөздерімен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология, денсаулық және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Т.Ә. Ізмұхамбетовке) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Шормановқа жүктелсін.

О внесении изменений в решение ХIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 декабря 2008 года N 163 "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы"
Решение XXVII сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 апреля 2010 года N 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 18 мая 2010 года за N 844. Утратило силу решением XIХ сессии Маслихата города Алматы VI созыва от 11 августа 2017 года N 137
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы VI созыва от 11 августа 2017 года N 137 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Конституции Республики Казахстан от 30 августа 1995 года и пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХІV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва "Об утверждении Правил учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы" от 22 декабря 2008 года № 163 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 810 от 6 февраля 2009 года, опубликовано в газетах 14 февраля 2009 года "Алматы Ақшамы" № 18 и 14 февраля 2009 года "Вечерний Алматы" № 19) следующие изменения:
в Правилах учета, утилизации и обезвреживания отходов производства и потребления в городе Алматы, утвержденных указанным решением:
в пункте 14 слова "несут ответственность за" заменить словом "обеспечивают";
в пункте 15 слова "должны предусмотреть" заменить словом "предусматривают";
в пункте 18 слова "должны обеспечивать" заменить словом "обеспечивают";
в пункте 19 абзац первый изложить в следующей редакции:
"19. Физическим и юридическим лицам, занимающиеся хозяйственной деятельностью, связанной с обращением отходов необходимо:"
в пункте 30 слова "должна осуществляться" заменить словом "осуществляется";
в пункте 36 слова "должны иметь" заменить словом "получают";
в пунктах 38, 39, 40, 41 и 42 слова "запрещается" заменить словами "не допускается";
в абзаце втором пункта 38 слова "должно быть обозначено" заменить словом "обозначается";
в пункте 48 слова "несут ответственность" заменить словами "подлежат ответственности".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата города Алматы IV-го созыва по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайных ситуаций (Измухамбетов Т.А.) и заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А.

3. Осы шешім алғаш ресми түрде жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
төрағасы
Б. Шин
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХVII-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва
Б. Шин
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва
Т. Мукашев