"2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 1765 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 19 тамыздағы N 37/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.08.19 N 37/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» облыстық мәслихаттың IV шақырымы жиырмасыншы сессиясының 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 1734 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 12 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2010 жылғы 12 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«72 238 184» цифрлары «72 236 968» цифрларымен ауыстырылсын;
цифры «1 837» цифрлары «2 042» цифрларымен ауыстырылсын;
«64 520 454» цифрлары «64 519 238» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«72 551 058,8» цифрлары «72 549 842,8» цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
27) тармақшада
«3 668 261» цифрлары «3 665 568» цифрларымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 33),34) тармақшалармен толықтырылсын:
«33) 1 169 мың теңге – миграциялық полицияның қосымша штаттық санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға, оралмандарды құжаттандыруға;
34) 308 мың теңге – Оралмандарды уақытша орналастыру және Оралмандарды бейімдеу және интеграциялау орталығын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға.»;
11 тармақта:
келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
«көлік құралдарына мемлекеттік техникалық қарау жүргізу жөніндегі функциялардың Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің қарамағына берілуіне - 161 мың теңге»;
12-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 декабря 2009 года N 20/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 декабря 2010 года N 1765. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19 августа 2011 года N 37/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19.08.2011 N 37/4
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1274 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год», областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата двадцатой сессии IV созыва от 20 декабря 2009 года № 20/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 30 декабря 2009 года № 1734, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 12 января 2010 года, «Северный Казахстан» от 12 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «72 238 184» заменить цифрами « 72 236 968»;
цифры «1 837» заменить цифрами «2 042»;
цифры «64 520 454» заменить цифрами «64 519 238»;
подпункте 2)
цифры «72 551 058,8» заменить цифрами «72 549 842,8»;
в пункте 8:
подпункте 27)
цифры «3 668 261» заменить цифрами «3 665 568»;
дополнить подпунктами 33), 34) следующего содержания:
«33) 1 169 тыс. тенге - на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов;
34) 308 тыс. тенге - на содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов.»;
в пункте 11:
дополнить абзацем следующего содержания:
«передачей функций по проведению государственного технического осмотра транспортных средств в ведение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан – 161 тыс.тенге.»;
пункт 12-1 изложить в новой редакции:

«Осы қаулыға 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджетте қаржылық жыл басына бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен қалыптасқан 242 624,8 мың теңге сомадағы шығыстарды көздеу; аудандық және қалалық бюджеттерден 2009 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден берілген 7 491,2 мың теңге сомадағы нысаналы трансферттерді қайтару; республикалық бюджеттің 10 570,8 мың теңге сомадағы нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерін қайтару; 2010 жылы ауылдағы әлеуметтік сала мамандарын қолдауға берілген кредиттер бойынша республикалық бюджет алдындағы 4 756,5 мың теңге сомадағы қарызды өтеу, сондай-ақ өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды даярлау және қайта даярлау стратегиясын іске асыруға 2009 жылы бөлінген 3 658,3 мың теңге сомасындағы толық пайдаланылмаған нысаналы ағымдағы трансферттерді республикалық бюджетке қайтару»;

«Предусмотреть в областном бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 242 624,8 тысяч тенге; возврат из районных (городских) бюджетов целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году, в сумме 7 491,2 тысяч тенге; возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов республиканского бюджета в сумме 10 570,8 тысяч тенге; погашение долга перед республиканским бюджетом по кредитам, выданным в 2010 году на поддержку специалистов социальной сферы на селе, в сумме 4 756,5 тысяч тенге, а также возврат недоиспользованных целевых текущих трансфертов в республиканский бюджет, выделенных в 2009 году на реализацию стратегии региональной занятости по подготовке и переподготовке кадров, в сумме 3 658,3 тыс. тенге согласно приложению 5.»

көрсетілген шешімге 1, 5-қосымша осы шешімге 1, 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық Мәслихат                          Облыстық Мәслихат
XXX сессиясының төрағасы                   хатшысы
Е. Әбиев                                   Қ. Едіресов
Облыс мәслихаты сессиясының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30/1 шешіміне
1-қосымша
Облыс мәслихаты сессиясының

приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXX сессии                    Секретарь
областного Маслихата                       областного Маслихата
Е. Абиев                                   К. Едресов
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 30/1
Приложение 1
к решению сессии областного маслихата

363 545
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
10 710
257
Облыстың қаржы басқармасы
190 172
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 970
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
3 899
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
14 628
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 675
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
43 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
114 881
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 323
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
4 558
2
Қорғаныс
56 073
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей зілзалалардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
56 073
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 299
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12 513
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
23 261
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 619 947,1
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 619 947,1
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 351 479,7
002
Медициналық айықтырғыштардың және медициналық айықтырғыштардың жұмысын ұйымдастыратын полиция бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастыру
37 407,7
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1 039
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
30 030
012
Кәмелетке толмағандарды уақытша оқшалау, бейімдеуді және оңалтуды ұйымдастыру
21 225,7
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
29 687
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
10 609
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
42 370
016
«Мак» операциясын өткізу
2 453
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен халықаралық маңызы бар іс-шараларды өткізу кезінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету
92 169
019
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
1 169
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен кіріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау

363 545
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
10 710
257
Управление финансов области
190 172
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
84 970
009
Организация приватизации коммунальной собственности
3 899
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
14 628
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
43 675
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
43 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
114 881
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
110 323
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
4 558
2
Оборона
56 073
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
56 073
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
20 299
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12 513
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
23 261
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 619 947,1
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 619 947,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
2 351 479,7
002
Организация работы медвытрезвителей и подразделений полиции, организующих работу медвытрезвителей
37 407,7
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1 039
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
30 030
012
Организация временной изоляции, адаптации и реабилитации несовершеннолетних
21 225,7
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
29 687
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
10 609
015
Организация содержания служебных животных
42 370
016
Проведение операции «Мак»
2 453
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведения мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
92 169
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
1 169
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов

308
4
Бiлiм беру
8 482 860
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
29 447
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
29 447
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
85 421
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5 843
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
51 269
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
28 309
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
746 166
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
609 894
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
136 272
261
Облыстың білім басқармасы
6 770 225
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 285
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
839 521
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 284
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 197
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
348 466
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
93 430
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
410 024
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
81 456
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
79 353
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
876
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
380 664
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 992
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
173 946
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер

308
4
Образование
8 482 859,7
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
29 447
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
29 447
253
Управление здравоохранения области
85 421
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
5 843
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
51 269
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
28 309
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
746 166
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
609 894
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
136 272
261
Управление образования области
6 770 224,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 285
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
839 521
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 284
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
13 197
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
348 466
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
93 430
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
410 024
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
81 456
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
79 353
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
876
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
380 664
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
189 992
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
173 946
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»

57 050
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 769 425
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарындағы мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
703 993
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 655
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 943
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
294 406,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
855 258
271
Облыстың құрылыс басқармасы
851 601
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
851 601
5
Денсаулық сақтау
11 970 917,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 587 424,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
75 701
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
580 680
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
307 430
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
68 939
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
94 962
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
63 844
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
8 319
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
1 357 092,6
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-
емханалық көмек көрсету
3 967 726
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
301 984
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
30 502
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
608 585
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

57 050
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 769 425
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
703 993
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
200 655
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
204 943
060
Подготовка и переподготовка кадров
294 406,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
855 258
271
Управление строительства области
851 601
037
Строительство и реконструкция объектов образования
851 601
5
Здравоохранение
11 970 917,6
253
Управление здравоохранения области
9 587 424,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 701
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
580 680
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
307 430
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
68 939
006
Услуги по охране материнства и детства
94 962
007
Пропаганда здорового образа жизни
63 844
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
8 319
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
1 357 092,6
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
3 967 726
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
301 984
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
30 502
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
608 585
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

15 549
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
837
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 542
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
64 580
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
306 032
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
327 375
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
49 780
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
176 156
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
128 947
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
129 872
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
20 735
031
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының материалдық-техникалық жарақтандыру
876
032
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
9 445
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
823 108
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
49 826
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 383 493
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 383 493
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 878 500,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 375 030
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 112
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
286 074
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
118 959
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
154 830
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
642
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
32 045
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
725 771
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

15 549
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
837
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 542
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
64 580
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
306 032
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
327 375
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
49 780
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
176 156
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
128 947
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
129 872
029
Областные базы спецмедснабжения
20 735
031
Материально-техническое оснащение государственных органов здравоохранения
876
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
9 445
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
823 108
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
49 826
271
Управление строительства области
2 383 493
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 383 493
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 878 500,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 375 030
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 112
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
286 074
003
Социальная поддержка инвалидов
118 959
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
154 830
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
642
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
32 045
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
725 771
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

22 466
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
147 437
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 289
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
240 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 755
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
322 791
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

22 466
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
147 437
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
3 289
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
240 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2 755
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
322 791
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

25 000
035
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 308
036
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 051
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 500
261
Облыстың білім басқармасы
503 470,3
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
501 213
037
Әлеуметтік сауықтандыру
2 257,3
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 002 967
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 851 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
588 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 263 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 151 967
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 951
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
211 617
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
423 235
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді абаттандыру
681 036
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
436 675
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 000
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
95 308
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
79 051
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
53 500
261
Управление образования области
503 470,3
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
501 213
037
Социальная реабилитация
2 257,3
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 002 967
271
Управление строительства области
1 851 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
588 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 263 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 151 967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
27 951
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
211 617
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
423 235
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
681 036
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
436 675
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

9 378
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
58 342
001
Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 185
002
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының басқа да тiлдерін дамыту
24 644
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
513
271
Облыстың құрылыс басқармасы
23 251
017
Спорт объектілерін дамыту
23 251
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 608 157
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
47 835
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 835
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
20 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
427 092
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 299
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
362 124
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 284
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 785
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 600
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 389 578
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 641
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
369 979
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
7 749
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
825 543
010
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау
414 149
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының өнімділігі мен сапасын арттыруды қолдау
777 414
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 147 638
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
5 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 304 851
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
127 898
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 099
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
2 027
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

9 378
264
Управление по развитию языков области
58 342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
33 185
002
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
24 644
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
513
271
Управление строительства области
23 251
017
Развитие объектов спорта
23 251
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 608 157
251
Управление земельных отношений области
47 835
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
27 835
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
427 092
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
50 299
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
362 124
006
Охрана животного мира
10 284
008
Мероприятия по охране окружающей среды
2 785
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 600
255
Управление сельского хозяйства области
6 389 578
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
65 641
002
Поддержка семеноводства
369 979
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
7 749
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
825 543
010
Государственная поддержка племенного животноводства
414 149
011
Поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
777 414
013
Повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 147 638
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
5 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 304 851
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
127 898
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
204 099
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 027
032
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

71 400
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35 700
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 490
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 743 652
022
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
75 000
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 668 652
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 707 990
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
25 848
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 848
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 666 392
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 562
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 630 330
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
15 750
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 750
12
Көлiк және коммуникация
2 924 159,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 924 159,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 029
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 147 541
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 087 379
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
6 000,1
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 210
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
220 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 000
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

71 400
033
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
35 700
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
30 490
271
Управление строительства области
1 743 652
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
75 000
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
1 668 652
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 707 990
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
25 848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
25 848
271
Управление строительства области
1 666 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
35 562
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 630 330
272
Управление архитектуры и градостроительства области
15 750
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
15 750
12
Транспорт и коммуникации
2 924 159,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 924 159,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
36 029
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 147 541
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 087 379
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
6 000,1
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 210
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
220 000
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
275 000
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

150 000
13
Басқалар
620 283,4
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
423 777
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 268
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
500
011
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4 114
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
257 318
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
80 412
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
32 165
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
192 000
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
192 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 506,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
4 506,4
15
Трансферттер
25 776 595,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
25 776 595,6
007
Субвенциялар
17 115 057
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
42 597,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
19 149
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 908 850
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
030
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 590 942
3) Таза бюджеттік кредиттеу
331 417,5
Бюджеттік кредиттер
1 017 424
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
881 408
271
Облыстың құрылыс басқармасы
881 408
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
881 408
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
136 016
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
136 016
025
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер

150 000
13
Прочие
620 283,4
265
Управление предпринимательства и промышленности области
423 777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
49 268
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
500
011
Поддержка предпринимательской деятельности
4 114
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
257 318
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
80 412
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
32 165
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
192 000
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
192 000
257
Управление финансов области
4 506,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
4 506,4
15
Трансферты
25 776 595,6
257
Управление финансов области
25 776 595,6
007
Субвенции
17 115 057
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
42 597,6
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
19 149
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
6 908 850
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000
030
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
1 590 942
3) Чистое бюджетное кредитование
331 417,5
Бюджетные кредиты
1 017 424
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
881 408
271
Управление строительства области
881 408
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
881 408
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136 016
255
Управление сельского хозяйства области
136 016
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов