"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 қарашадағы N 26-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 желтоқсанда N 13-4-113 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексіне 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-1 (Құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2010 жылғы 15 қаңтарда № 13-4-95 тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтарда «Ақжар-хабар» газетінің № 4 санында жарияланған, және 2009 жылғы 23 қаңтарда «Дала-дидары» газетінің № 4 санында жарияланған) аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1 500 190» саны «1 606 509» санымен ауыстырылсын;
«233 458» саны «233 698» санымен ауыстырылсын;
«1519» саны «1279» санымен ауыстырылсын;
«1 259 213» саны «1 365 532» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1 504 400,7» саны «1 610 719,7» санымен ауыстырылсын
3) тармақшада
«27 596» саны «18 694» санымен ауыстырылсын
4) тармақшада
«30 626,3» саны «21 724,3» санымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
4) тармақшасында
«180» саны «0» санымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында
«3 894» саны «5 118» санымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында
«17 832» саны «17 824» санымен ауыстырылсын;
«12 291» саны «12 285» санымен ауыстырылсын;
«5 541» саны «5 539» санымен ауыстырылсын;
10) тармақшасында
«70 121» саны «70 120» санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
«27 596» саны «18 694» санымен ауыстырылсын
9-тармақта:
8) тармақшасында
«1 582» саны «2 261» санымен ауыстырылсын

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 21-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2010 года N 26-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 15 декабря 2010 года N 13-4-113
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 21-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-95 от 15 января 2010 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 4 от 23 января 2010 года, «Акжар-хабар» за № 4 от 23 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 500 190» заменить цифрами «1 606 509»;
цифры «233 458» заменить цифрами «233 698»;
цифры «1519» заменить цифрами «1279»
цифры «1 259 213» заменить цифрами «1 365 532»;
подпункте 2)
цифры «1 504 400,7» заменить цифрами «1 610 719,7»;
подпункте 3)
цифры «27596» заменить цифрами «18694»;
подпункте 4)
цифры «30626,3» заменить цифрами «21724,3»;
в пункте 7:
подпункте 4)
цифры «180» заменить цифрами «0»;
подпункте 7)
цифры «3894» заменить цифрами «5118»;
подпункте 8)
цифры «17832» заменить цифрами «17824»;
цифры «12291» заменить цифрами «12285»;
цифры «5541» заменить цифрами «5539»;
подпункте 10)
цифры «70121» заменить цифрами «70120»;
в пункте 8:
цифры «27596» заменить цифрами «18694»;
в пункте 9:
подпункте 8)
цифры «1582» заменить цифрами «2261»;

1,4,5 қосымшаға сәйкес нақты шешімде (ұсынылады) 1,2,3 қосымшасын көрсетілген шешімге жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешім 7-қосымшамен толықтырылсын 4-қосымшаға сәйкес осы шешіміне (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы                         А. Молдаганапова
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Жұмабаев
2010 жылғы 8 қарашадағы № 26-1
аудандық мәслихат сессиясының шешіміне
1-қосымша

Приложение 1,4,5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1,2,3 к настоящему решению (прилагается);
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 4 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                  А. Молдаганапова
Секретарь районного маслихата        М. Жумабаев
Приложение 1
к решению сессии Акжарского районного маслихата
от 8 ноября 2010 года  № 26-1
Приложение 1
к решению сессии Акжарского районного маслихата

1512
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10325
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5682
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
423
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1857
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1857
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15401
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2160
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
4167
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
3367
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
800
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15194
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15194
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14182
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
478
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
534
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
58539
2
Коммуналдық шаруашылық
47156
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4457,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4457,2

1512
005
Государственная адресная социальная помощь
10325
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5682
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
423
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1857
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15401
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2160
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-
учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4167
За счет трансфертов из республиканского бюджета
3367
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15194
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
14182
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
478
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
534
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
58539,0
2
Коммунальное хозяйство
47156,0
458
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4457,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4457,2