2010 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша көктемгі-егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 114 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 мамырда N 13-5-111 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.1.2-3/817 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 05.06.2014 N 6.1.2-3/817 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 2-тармағына, «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 533 Заңы 5-бабы 3-тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 123 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттердің және Астана қаласы бюджетінің көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға 2010 жылдың республикалық бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінің 7-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша көктемгі-егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері келесі тәртіпте анықталсын:
жаздық бидай - 15-30 мамыр, дәнді дақылдар бойынша алдыңғы егіс 5 маусымға дейін;
арпа, орташакеш сорты - 25-30 мамыр;
арпа, орташажетілген сорты - 30 мамыр – 5 маусым;
сұлы, орташакеш сорты - 25-30 мамыр;
сұлы, орташажетілген сорты - 27 мамыр – 5 маусым;
бұршақ - 25-30 мамыр;
қарақұмық - 20-30 мамыр;
рапс - 15-20 мамыр;
зығыр – 17-22 мамыр;
қыша – 17-22 мамыр;
күнбағыс – 15-20 мамыр;
картоп – 15-23 мамыр;
сүрлемдік жүгері - 15-20 мамыр.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктеймін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов

Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова
Постановление акимата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2010 года N 114. Зарегистрировано Управлением юстиции района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 5 мая 2010 года N 13-5-111. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.1.2-3/817)
Сноска. Утратило силу (письмо акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.1.2-3/817)
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 533 «Об обязательном страховании в растениеводстве», пунктом 7 Правилиспользования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 123, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2010 год, в следующем порядке:
яровая пшеница – 15-30 мая, по зерновому предшественнику до 5 июня;
ячмень, среднепоздние сорта - 25-30 мая;
ячмень, среднеспелые сорта - 30 мая – 5 июня;
овес, среднепоздние сорта - 25-30 мая;
овес, среднеспелые сорта - 27 мая – 5 июня;
горох – 25-30 мая;
гречиха – 20-30 мая;
рапс – 15-20 мая;
лен – 17-22 мая;
горчица – 17-22 мая;
подсолнечник на маслосемена – 15-20 мая;
картофель – 15-23 мая;
кукуруза на силос – 15-20 мая.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушенова Айбека Оралбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого его официального опубликования.
Аким района                             М. Тасмаганбетов