Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағындағы шақыру учаскесіне еркек жынысты Қазақстан Республикасының азаматтарын тіркеуге алуды жүргізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2010 жылғы 15 желтоқсандағы N 24 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 желтоқсанда N 13-8-136 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 40 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2011.11.18 N 40 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 33-бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 1718-баптарына және 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын, тіркеуге алу жылы 17 жасқа толатындарды тіркеуге алу 2011 жылғы қаңтар-наурызда шақырту учаскесіне ұйымдастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.С. Колесниковке жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Пшенбаев

О проведении приписки граждан Республики Казахстан мужского пола к призывному участку на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 декабря 2010 года N 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 22 декабря 2010 года N 13-8-136. Утратило силу - решением акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2011 года N 40
Сноска. Утратило силу - решением акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 40
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 1718 Закона Республики Казахстан «О воинской обязанности и воинской службе» от 8 июля 2005 года № 74 и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Организовать приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется 17 лет к призывному участку в январе-марте 2011 года.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Колесникова С.С.
3. Настоящее решение вводится в действие с момента его официального опубликования.
Аким района                                К. Пшенбаев