2011 жылы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 532 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қаңтарда N 13-8-139 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы N 565 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2011.12.05 N 565 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 3137-баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына, жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға бөлуді реттеу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыс түрлері бойынша ұйымдастыру тізімі, еңбек төлемінің көлемі, мөлшері, түрі (бұдан әрі мәтін бойынша - Тізім) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 400 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 400 адам.
4. «2011-2013 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357-ІV Заңына сәйкес, қоғамдық қызметкерлердің ең төменгі жалақы көлемінде еңбекақы төленсін. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Жұмыс берушімен қызметкерлер арасында бекітілген қарастырылған еңбек шарты, қоғамдық жұмыс шарты екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) 5 жұмыс күн ұзақтығымен анықталады, сегіз сағаттық жұмыс уақыты, түскі үзіліс-1 сағат, еңбек шартын жұмыс уақытын ұйымдастыру иілгіш формада қолданылсын.
6. Еңбек және техникалық қауіпсіздікті қорғау бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізілсін.

Об организации общественных работ в 2011 году в Кызылжарском районе
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2010 года N 532. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 24 января 2011 года N 13-8-139. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2011 года N 565
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 05.12.2011 N 565
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года № 149, постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" от 19 июня 2001 года № 836, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ на 2011 год (далее по тексту Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Кызылжарского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 400 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 400 человек.
4. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357-IV «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечье или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

7. «Қызылжар ауданында 2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Қызылжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 22 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізбесінде № 13-8-118 тіркелген аудандық «Маяк» газетінде 2010 жылғы 19 наурызда, аудандық «Қызылжар» газетінде 2010 жылғы 1 сәуірде жарияланған), «Қызылжар ауданында 2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Қызылжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 22 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2010 жылғы 17 мамырдағы № 212 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізбесінде № 13-8-128 тіркелген аудандық «Маяк» газетінде 2010 жылғы 28 мамырда, аудандық «Қызылжар» газетінде 2010 жылғы 27 мамырда жарияланған) қаулыларының күші жойылған болып танылсын.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.С. Колесниковке жүктелсін.
9. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланғаннан соң бірінші күнінен бастап күшіне енеді.
Қызылжар
ауданы әкімінің м.а.                      Р. Рамазанов
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 532
қаулысына қосымша
2011 жылға  қоғамдық жұмыс түрлері бойынша еңбекақының көлемі және мөлшері, түрі, ұйымдастыру тізбесі
р/с
Ұйымныңатауы
Төленетін қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
адам саны
1
"Архангел
ка селолық округі әкімінің аппараты" ММ

7. Признать утратившими силу постановления акимата Кызылжарского района «Об организации общественных работ в 2010 году в Кызылжарском районе» от 27 января 2010 года № 22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-8-118, опубликовано 19 марта 2010 года в районной газете «Маяк», 1 апреля 2010 года в районной газете «Кызылжар»), «О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района № 22 от 27 января 2010 года «Об организации общественных работ в 2010 году в Кызылжарском районе» от 17 мая 2010 года № 212 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-8-128, опубликовано 28 мая 2010 года в районной газете «Маяк», 27 мая 2010 года в районной газете «Кызылжар»).
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Колесникова С.С.
9. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
и.о. акима
Кызылжарского района                       Р. Рамазанов
Приложение к постановлению акимата района
№ 532 от 28 декабря 2010 г.
Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ на 2011 год
п\п
Наименование организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Коли
чество
человек
1
ГУ "Аппарат акима Архангель
ского сельского округа"

1. Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау-5900 м, аумақтың көлемі, ескерткіштердің маңы-1510 ш.м., көшелерді қоқыстардан жинау-30400 м, арам шөптерді жұлу-21200 м, ағаштарды кесу-55 түп, қоқыстан аумақты тазалау-16100ш. м., бұтақтарды кесу-240 бұта, ағаштарды ақтау-55 түп, ескерткіштерді ақтау, сырлау ішінара жөндеу-2 дана
13
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді қалыптастыру-240 іс
1
3. Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1222 істі-аула бойынша аралау
2
2
"Асанов селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау-30000 кв.м., көшеттерді салу-400 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу-2000 кв.м., дуалдарды ақтау-5000 м, дуалдарды жөндеу-5000 кв.м
13
2. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
істерді қалыптастыру-170 іс
1
3. Қоқыс тастайтын жерлерді жайластыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді жайластыру-10000 кв.м
1
4. Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
480 ауланы-аула бойынша аралау
3
3
"Березов селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
Село орталығындағы лас жерді және қоқысты көше аумақтарын қоқыстан тазалау, ескерткіштердің маңындағы аумақты тазалау-3790 кв.м., көше аумағын қоқыстан тазалау-69800 м, селоға шығу кюветтері бойынша-10000 м, ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-2 дана, қоршауларды жөндеу-100 м., ағаштарды ақтау-40 дана, көшеттерді отырғызу-25 дана, столбтерді ақтау-140 дана, село көшелері бойынша кюветтердегі шөптерді жұлу-7750 м., гүл отырғызатын жерледі бөлшектеу-400 кв.м., гүл отырғызу-240 кв.м., гүлдерді суару-700 кв.м., гүлдердің арамшөптерін жұлу-600 кв.м., ағаштарды кесу-30 дана
14
2. Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1094 ауланы-аула бойынша аралау
3
3. Әкімдік, кітапхана ғимараттарын күзетуде көмек көрсету
Әкімдік ғимараты, кітапхана-441,5 кв.м
1
4. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-180 іс
1
5. Әкімдік ғимаратын от жағу кезеңінде от жағуда көмек көрсету
жылытылатын әкімдіктің ғимараты-50 куб. м
2
6. Құжаттарды жөндеуде және сақтауда көмек көрсету
26 іс (келетін құжаттарды сорттау, тігу және жапсыру)
1
4
"Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ

1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Очистка от снега улиц-5900 м., территорий площади, возле памятников-1510 кв.м., уборка от мусора улиц-30400 м., прополка сорной травы-21200 м., обрезка деревьев-55 шт., уборка от мусора территорий-16100 кв.м., вырубка веток-240 кустарников, побелка деревьев-55 шт., побелка, покраска, частичная штукатурка памятников-2 шт
13
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-240 дел
1
3. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1222 дела
2
2
ГУ "Аппарат акима Асановского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий-30000 кв.м., посадка саженцев-400 шт., разбивка клумб-2000 кв.м., побелка заборов-5000 м., ремонт заборов-5000 кв.м
13
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-170 дел
1
3. Участие в благоустрой
стве свалок
Благоустройство свалок-10000 кв.м
1
4. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-480 дворов
3
3
ГУ "Аппарат акима Березовского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора и грязи, площади в центре, вокруг памятников-3790 кв.м., уборка от мусора территорий улиц-69800 м., по кюветам на въезде в село-10000 м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников-2 шт., ремонт изгороди-100 м., побелка деревьев-40 шт., посадка саженцев-25 шт., побелка столбов-140 шт., обкашивание кюветов по улицам сел-7750 м., разбивка клумб-400 кв.м.,посадка цветов-240 кв.м., полив клумб-700 кв.м., прополка клумб-600 кв.м., обрезка деревьев-30 шт
14
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход дворов-1094 двора
3
3. Оказание помощи в охране здания акимата, биб
лиотеки
Здание акимата, библиотеки-441,5 кв.м
1
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 180-дел
1
5. Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование в поленицу дров-50 куб.м
2
6. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
26 дел (сортировка поступающей документации, подклеива
ние и сшивание)
1
4
ГУ "Аппарат акима Бескольского аульного округа"

1. Селолық елді мекенді жайластыруда көмек көрсету
көшелер мен аумақтарды қоқыстардан тазалау-933630 кв.м., қардан аймақты тазалау-13975 кв.м., орындықтарды сырлау-30 дана, столбтерді-40 дана, ағаштарды кесу-1390 дана, бүркекті тазалау-10 кв.м., гүл егілетін жерді қазу-2140 кв.м., гүлдердің арам шөбін жұлу-2900 кв.м., жол бойындағы шөптерді шабу-10400 м., дуалдарды орнату-24 пролет, дуалдарды жөндеу-45 м
17
2. Шаруашылық кестесі бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
5672 ауланы-аула бойынша аралау
28
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау-572 іс
4
4. Тұрғылықты тұратын мекен-жайы бойынша халықты тіркеу және құжаттауда көмек көрсету
3000 іс (құжаттарды қабылдау, картатекамен жұмыс)
2
5. Қоғамдық автобустарда бақылаушы ретінде көмек көрсету
10000 (билеттерді сату)
2
6. Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді жайластыру-3630 кв.м
2
7. Құжаттарды жөндеуде және сақтауда көмек көрсету
2250 іс (келетін құжаттарды сорттау, тігу және жапсыру)
2
5
"Бугровое селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Селолық елді мекенді абаттандаруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазалау-15710 м., көлдердің жағалауларын қоқыстан тазалау-9500 м., ағаштарды отырғызу-250 дана, ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-4 дана, дуалдарды ағарту және жөндеу-5000 м
10
2. Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
612 ауланы-аула бойынша аралау
2
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-56 іс
4
6
"Вагулин селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелер мен аллеяларды қоқыстан тазалау-25200 м., ағаштар мен столбтерді ағарту-110 дана, ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-4 дана, гүл егетін жерді дайындау және гүлдерді отырғызу-6 гүл егетін жер, көшелер бойынша шөптерді шабу-22000 м
9
2. Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1282 ауланы-аула бойынша аралау
4
3. Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-116 іс
1
7
"Виноград
ов селолық округі әкімгінің аппараты" ММ
1. Селолық елді мекенді жайластыруда көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазалау-25570 м., ағаштарды кесу-54, ағаштар мен столбтерді ақтау-120 дана, көше бойынша арамшөптерді жұлу-10000 м., ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-2 дана
11
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1512 ауланы-аула бойынша аралау
2
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-132 іс
1
4.Мәдениет үйін күзетуде көмек көрсету

1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий-933630 кв.м., очистка территорий от снега-13975 кв.м., покраска скамеек-30 шт., столбов-40 шт., обрезка деревьев-1390 шт., чистка фонтана-10 кв.м., вскапывание клумб-2140 кв.м., прополка клумб-2900 кв.м., скашивание травы вдоль дорог-10400 м., установка забора-24 пролета, ремонт забора-45 м
17
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход дворов-5672 двора
28
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-572 дела
4
4. Оказание помощи в документи
ровании и регистрации населения по месту постоянного жительства
3000 дел (прием документов, работа с картотекой)
2
5. Оказание помощи в качестве контролера на общественном автобусе
10000 (продажа билетов)
2
6. Участие в благоустрой
стве свалок
Благоустройство свалок 3630 кв.м.
2
7. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
2250 дел (сортировка поступающей документации, подклеива
ние и сшивание)
2
5
ГУ "Аппарат акима Бугровского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-15710 м., очистка от мусора берега озера-9500 м., посадка деревьев-250 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников-4 шт., побелка и ремонт заборов-5000 м
10
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-612 дворов
2
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-56 дел
4
6
ГУ "Аппарат акима Вагулинского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, аллей-25200 м., побелка деревьев и столбов-110 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников-4 шт., разбивка клумб и посадка цветов-6 клумб, скашивание травы по улицам-22000 м
9
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1282 двора
4
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-116 дел
1
7
ГУ "Аппарат акима Виноградов
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-25570 м., обрезка деревьев-54 шт., побелка столбов и деревьев-120 шт., прополка сорной травы по улицам-10000 м., частичная штукатурка, побелка,по
краска памятников-2 шт
11
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1512 дворов
2
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-132 дела
1
5. Оказание помощи в охране здания дома культуры

Мәдениет үйін күзету-827,7 кв.м
2
8
"Долматов селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазарту-8000 м., арамшөптерден көше аймағындағы шөперді жұлу-5000 м., ағаш отырғызу-15 дана, гүлдерді отырғызу және суару-2 гүл егетін жер
10
2.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-102 іс
1
3. Әкімдік ғимаратын от жағу кезеңінде от жағуда көмек көрсету
34 куб.м. отындарды арту, түсіру жару, отын үйетін жерге үйіп қою
1
9
"Куйбышев селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
су ағатын арықтарды және трубаларды қоқыстардан тазалау-700 м., көшелерді қоқыстардан тазалау-12000 м., саябақты-1500 кв.м., зират маңындағы аймақты-6000 кв.м., гүл отырғызатын жерлерді бөлу-2 дана, дуалдарды жөндеу-330 м., жас ағаштарды кесу және шабу-50 ағаш
19
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1920 ауланы-аула бойынша аралау
5
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-200 іс
1
4.Қоқыс тастайтын жерлерді жайластыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді жайластыру-2045 кв.м
1
5.Мәдениет үйін күзетуде көмек көрсету
Мәдениет үйін күзету-757,9 кв.м
1
10
"Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
село көшелері бойынша қоқыстарды тазалау-38000 м., жолдың жағалауы бойынша қоқыстарды тазалау-26000 м., село көшелеріндегі арамшөптерді жұлу-35000 м., жолдың жағалауы бойынша-26000 м
20
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1260 ауланы-аула бойынша аралау
4
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-200 іс
2
11
"Лесной селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
қоқыстан аймақты тазалау-48500 кв.м., қолмен арбаға қоқыстарды арту-4 тн., ағаштардың бұтақтарын кесу-400 ағаш, ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-3 дана, село көшелеріндегі кюветтегі шөптерді шабу және тырналау-12000 м., село көшелері бойынша столбтерді ақтау-500 дана, дуалдарды әкпен қолмен ақтау-7200 м., село көшелері бойынша көшеттерді отырғызу-400 дана
9
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
820 ауланы-аула бойынша аралау
4
12
"Налобин селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету

Охрана дома культуры-827,7 кв.м
2
8
ГУ "Аппарат акима Долматов
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-8000 м., прополка территорий улиц от сорной травы-5000 м., посадка деревьев-15 шт., высадка цветов рассады и полив-2 клумбы
10
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-102 дела
1
3. Оказание помощи в заготовке дров,для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование в поленницу дров-34 куб.м
1
9
ГУ "Аппарат акима Куйбышев
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Очистка сточных канав и труб от мусора-700 м., уборка от мусора улиц-12000 м., парка-150 кв.м., территории вокруг кладбища-6000 кв.м., разбивка клумб-2 шт., ремонт забора-330 м., обрезка и вырубка молодой поросли-50 деревьев
19
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1920 дворов
5
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-200 дел
1
4. Участие в благоустрой
стве свалок
Благоустройство свалок-2045 кв.м
1
5. Оказание помощи в охране здания дома культуры
Охрана дома культуры-757,9 кв.м
1
10
ГУ "Аппарат акима Кызылжар
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по улицам села-3800 м., уборка мусора по обочинам дорог-26000 м., прополка сорной растительности по улицам сел-35000 м., по обочинам дорог-26000 м
20
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1260 дворов
4
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-200 дел
2
11
ГУ "Аппарат акима Лесного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора-48500 кв.м., погрузка мусора на телегу вручную-4 тн., обрезка веток с деревьев-400 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников-3 шт., обкашивание кюветов по улицам сел и сгребание скошенной травы-12000 м., побелка пасынков столбов по улицам сел-500 шт., побелка заборов по улицам сел известью, вручную-7200 м.,высаживание саженцев по улицам сел-400 шт
9
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-820 дворов
4
12
ГУ "Аппарат акима Налобинского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов

село көшелерін қоқыстардан тазарту-18,5 км., село көшелері бойынша арамшөптерді жұлу-18,5 км., ағаштарды кесу-563 дана
9
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1138 ауланы-аула бойынша аралау
2
3.Әкімдік ғимаратына отын жағу үшін отын дайындауда көмек көрсету
20 куб.м.-отындарды арту, түсіру, үйіп қою
2
4.Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді жайластыру-13000 кв.м
2
5.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-240 іс
2
13
"Ново
никольск селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абатандыруға көмек көрсету
селодан шығатын жолдың жағалауындағы кюветтердегі қоқыстарды тазалау-8000 м., селоға кіретін жол жағалауындағы шөптерді шабу-8700 м., село көшелеріндегі арамшөптерді жұлу-16000 м., ағаштарды кесу-120 дана, столбтерді ағарту-210 дана, қоқыстарды арту-9 арба
3
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1038 ауланы-аула бойынша тексеру
3
14
"Петерфельд селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абатандыруға көмек көрсету
село орталығындағы аймақты қар мен мұздан тазалау-1000 кв.м., ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-3 дана, село көшелерін қоқыстардан тазалау-130900 м, аймақты қоқыстан тазалау-18800 кв.м., ағаштарды кесу-100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлу-200 кв.м., зират және қараусыз қалған аймақтардағы арамшөптерді шабу-14600 кв.м., село көшелерінің жиегіндегі арамшөптерді жұлу-9840 м
8
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
2030 ауланы-аула бойынша тексеру
5
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-165 іс
1
4. Әкімдік ғимаратын от жағу кезеңінде от жағуда көмек көрсету
20,8 куб.м.-отындарды арту, түсіру, үйіп қою
2
5.Қысқа дайындыққа, әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуде көмек көрсету
қабырғалар мен төбелерді ақтау-116,5 кв.м
2
15
"Прибреж
ный селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көше аймақтарын қоқыстардан тазалау-93000 кв.м., көше бойынша арамшөптерді шабу-18000 кв.м., құрғақ көшеттер мен ағаштарды кесу-200 дана, ескерткіштерді ақтау сырлау, ішінара жөндеу-2 дана
9
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1244 ауланы-аула бойынша аралау
5
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-120 іс
3
16
"Рассвет селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көше аймақтарын қоқыстардан тазалау-206960 кв.м. ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-2 дана, қоқыстарды арту және түсіру-11 а, столбтерді ақтау-116 дана
12
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1298 ауланы-аула бойынша тексеру
4
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-47 іс
1
4.Қысқа дайындыққа, әкімдік ғимаратын ағымдағы жөндеуде көмек көрсету

Уборка от мусора улиц сел-18, 5 км., прополка сорной растительности по улицам села 18, 5 км., обрезка деревьев-563 шт
9
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1138 дворов
2
3. Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование дров-20 куб.м
2
4. Участие в благоустрой
стве свалок
Благоустройство свалок-13000 кв.м
2
5. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-240 дел
2
13
ГУ "Аппарат акима Новониколь
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по кюветам вдоль дороги при въезде в село-8000 м., обкос травы вдоль дороги при въезде в село-8700 м., прополка сорной травы по улицам села-16000 м., обрезка деревьев-120 шт., побелка столбов-210 шт., погрузка мусора-9 телег
3
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1038 дворов
3
14
ГУ "Аппарат акима Петерфельд
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Очистка территории в центре села от снега и льда-1000 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников-3 шт., уборка от мусора улиц села-130900 м., уборка от мусора территорий-18800 кв.м., обрезка деревьев-100 шт., разбивка клумб-200 кв.м., обкашивание от сорной травы бесхозных территорий и вокруг кладбищ-14600 кв.м., обочин дорог по улицам села-9840 м
8
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-2030 дворов
5
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-165 дел
1
4. Оказание помощи в заготовке дров,для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование в поленницу дров-20,8 куб.м
2
5. Оказание помощи в подготовке к зиме,текущем ремонте здания акимата
Побелка потолков и стен-116,5 кв.м
2
15
ГУ "Аппарат акима Прибрежного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий-93000 кв.м., обкос сорной травы по улицам-18000 кв.м., вырубка сухих кустарников и деревьев-200 шт., частичная штукатурка, побелка, по
краска памятников-2 шт.
9
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1244 двора
5
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-120 дел
3
16
ГУ "Аппарат акима Рассветского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка улиц,территорий от мусора-206960 кв.м., частичная штукатурка, побелка, по
краска памятников-2 шт., погрузка и разгрузка мусора-11 тн., побелка столбов-116 шт.
12
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1298 дворов
4
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-47 дел
1
4. Оказание помощи в подготовке к зиме, текущем ремонте здания акимата

ақтау-1209 кв.м., еденді-108 кв.м., терезені-9 дана сырлау
2
17
"Рощинск селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазалау-2000 м., көшеттерді отырғызу-50 дана, столбтерді ақтау-70 дана, жас қайыңдарды орманға отырғызу-2000 кв.м., ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-2 дана
8
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1424 ауланы-аула бойынша тексеру
3
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-185 іс
2
4. Әкімдік ғимаратын от жағу кезеңінде от жағуда көмек көрсету
443,6 кв.м.-әкімдік ғимаратын жылыту
1
18
"Светло
польск селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абатандыруға көмек көрсету
село көшелерінің аймағын қоқыстардан тазарту-22000 м., село орталығындағы аймақты-1000 кв.м, зират маңайын-3000 кв.м,стадион 1800 кв.м., бұзылған үйлер аймағын-1700 кв.м., аллеялардың бұталарын қырқу-1000 кв.м., село көшелері бойынша арамшөптерді жұлу-30000 м., зират маңайындағы аймақты-3000 кв.м., стадион-1800 кв.м.,бұзылған үйлер аймағын-2000 кв.м., аллеяларды, 400 кв м., гүл отырғызатын жерлерді бөлу-700 кв.м.,столбтерді ақтау-112 дана
12
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1120 ауланы-аула бойынша аралау
2
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-136 іс
1
19
"Соколовка селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
аумақты қардан тазалау-25000 кв.м., көше аймақтарын қоқыстардан тазалау-87400 кв.м., жас ағаштарды кесу-250 ағаш, жасыл қоршауларды кесу-182 кв.м, ескерткіштерді ақтау, сырлау, ішінара жөндеу-2 дана, ағаштарды ақтау-80 ағаш, столбтерді ақтау-101 дана, жиектерді-600 п.м., қоршауларды-450 кв.м., бағаналарға оюларды салу-101 дана, металды дуалдарды сырлау-150 кв.м., гүл егетін жерлерді бөлу-900 кв.м., арамшөптерді жұлу-87400 кв.м
22
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
2262 ауланы-аула бойынша тексеру
4
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-300 іс
2
4.Тұрғылықты тұратын мекен-жайы бойынша халықты тіркеуде және құжаттауда көмек көрсету
1200 құжатты (келетін құжаттарды сорттау, тігу және жапсыру)
2
5.Мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындауға қатысу

Побелка-1209 кв.м., покраска пола-108 кв.м., окон-9 шт.
2
17
ГУ "Аппарат акима Рощинского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-2000 м., посадка саженцев-50 шт., побелка столбов-70 шт., прополка лесопосадки молодых берез-2000 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников-2 шт.
8
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход-1424 двора
3
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-185 дел
2
4. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопитель
ного сезона
Отапливание здания акимата-443,6 кв.м
1
18
ГУ "Аппарат акима Светлополь
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора территорий улиц сел -22000 м., площади в центре села-1000 кв.м., вокруг кладбища-3000 кв.м., стадиона-1800 кв.м., территории сломанных домов-1700 кв.м.; стрижка кустарников в аллее-1000 кв.м., прополка травы по улицам села-30000 м., вокруг территории кладбища-3000 кв.м., стадиона-1800 кв.м., территорий сломанных домов-2000 кв.м., аллеи-400 кв.м. разбивка клумб-700 кв.м, побелка столбов-112 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска помятников-2 шт, побелка изгороди-600 кв.м
12
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1120 двора
2
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-136 дел
1
19
ГУ "Аппарат акима Соколовского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Очистка территорий от снега-25000 кв.м., уборка от мусора улиц, площадей-87400 кв.м., обрезка деревьев и вырубка молодой поросли-250 деревьев, подрезка зеленой изгороди-182 кв.м., частичная штукатурка, побелка,покраска памятников-2 шт., побелка деревьев-80 шт., столбов-101 шт., бордюров-600 п.м., изгороди-450 кв.м., нанесение орнамента на столбы-101 шт., покраска металлического забора-150 кв.м., разбивка клумб-900 кв.м., прополка сорной растительности-87400 кв.м
22
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-2262 двора
4
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-300 дел
2
4. Оказание помощи в докумен
тировании и регистрации населения по месту постоянного жительства
1200 дел (прием документов, работа с картотекой)
2
5. Участие в выполнении подсобных работ при строительст
ве ледовых городков

шырша тұрғызу және ағаш төбешіктерді орнату үшін, аудан аймағындағы қарларды тазалау-900 кв.м, мүсіндерді ойып салу үшін, қар дайындау-15 дана
3
6.Қоқыс тастайтын жерлерді жайластыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді жайластыру-15900 кв.м
2
20
"Якорь селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелердің қоқыстарын тазалау-23500м., көше бойынша арамшөптерді жұлу-30400 м, ағаштардың ұшар басын кесу-120 дана
13
2.Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
1840 ауланы-аула бойынша тексеру
6
3.Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау-380 іс
1
4. Әкімдік ғимаратын от жағу кезеңінде от жағуда көмек көрсету
25 куб.м.-отындарды арту, түсіру, үйіп қою
2

Очистка снега с территории площади для установки елки и деревянных горок-900 кв.м., изготовление заготовок из снега для вырезания фигур-15 шт
3
6. Участие в благоустрой
стве свалок
Благоустройство свалок 15900 кв.м
2
20
ГУ "Аппарат акима Якорьского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц-23500 м., прополка сорной растительности по улицам-30400 м., обрезка крон деревьев-120 шт
13
2. Подворный обход для уточнения записей в похозяйствен
ных книгах
Подворный обход-1840 дворов
6
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государствен
ных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел-380 дел
1
4. Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, складирование дров-25 куб.м
2