Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай селолық округі әкімінің 2010 жылғы 15 қарашадағы N 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 қарашада N 13-11-195 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі әкімінің 22.06.2018 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Г. Батенова
Зеленогай ауылдық округі әкімінің 010 жылғы 15 қарашадағы № 6 шешіміне қосымша
Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Жарғайын ауылы:
1) Школьная бірінші көшесі.
Зеленый Гай ауылы:
1) Молодежная бірінші көшес;
2) Степная екінші көшесі;
3) Шевченко үшінші көшесі;
4) Вовровского төртінші көшесі;
5) С.Багинский атындағы бесінші көшесі;
6) М.Каримов атындағы алтыншы көшесі;
7) Восточная жетінші көшесі;
8) Целинная сегізінші көшесі;
9) Строительная тоғызыншы көшесі;
10) Пролетарская оныншы көшесі;
11) Полевая он бірінші көшесі;
12) Зеленая он екінші көшесі;
13) Цветочная он үшінші көшесі;
14) Школьная он төртінші көшесі.
Новогречановка ауылы:
1) Центральная бірінші көшесі;
2) Садовая екінші көшесі;
3) Красноармейская үшінші көшесі;
4) Комсомольская төртінші көшесі;
5) Школьная бесінші көшесі;
6) Северная алтыншы көшесі;
7) Солнечная жетінші көшесі;
8) Веселая сегізінші көшесі;
9) Конституция тоғызыншы көшесі.

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2010 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 23 ноября 2010 года N 13-11-195.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22.06.2018 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа Г. Батенова
Приложение к решению акима Зеленогайского сельского округа от 15 ноября 2010 года № 6
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района
село Жаргаин:
1) первая улица Школьная:
село Зеленый Гай:
1) первая улица Молодежная;
2) вторая улица Степная;
3) третья улица Шевченко;
4) четвертая улица Вовровского;
5) пятая улица им. С.Багинского;
6) шестая улица им. М.Каримова;
7) седьмая улица Восточная;
8) восьмая улица Целинная;
9) девятая улица Строительная;
10) десятая улица Пролетарская;
11) одиннадцатая улица Полевая;
12) двенадцатая улица Зеленая;
13) тринадцатая улица Цветочная;
14) четырнадцатая улица Школьная:
село Новогречановка:
1) первая улица Центральная;
2) вторая улица Садовая;
3) третья улица Красноармейская;
4) четвертая улица Комсомольская;
5) пятая улица Школьная;
6) шестая улица Северная;
7) седьмая улица Солнечная;
8) восьмая улица Веселая;
9) девятая улица Конституции: