Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян селолық округі әкімінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі N 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 қыркүйекте N 13-11-192 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі әкімінің 28.06.2018 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі А. Авдеюк
Краснополян акуылдық округі әкімінің 2010 жылғы 21 қыркүйектегі № 5 шешіміне қосымша
Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Глубокое ауылы:
1) бірінші көшесі – Степная;
2) екінші көшесі – Целинная;
3) үшінші көшесі – Мира;
4) төртінші көшесі – Центральная;
5) бесінші көшесі – Гагарина.
Доброжановка ауылы:
1) бірінші көшесі – Центральная.
Красная Поляна ауылы:
1) бірінші көшесі – Колхозная;
2) екінші көшесі – Садовая;
3) үшінші көшесі – Кооперативная;
4) төртінші көшесі – Озерная;
5) бесінші көшесі – Больничная;
6) алтыншы көшесі – Школьная;
7) жетінші көшесі – Степная;
8) сегізінші көшесі – Нефтебазовская;
9) тоғызыншы көшесі – Рабочая.
Краснопольск ауылы:
1) бірінші көшесі – Степная;
2) екінші көшесі – Центральная;
3) үшінші көшесі – Школьная;
4) төртінші көшесі – Дружба;
5) бесінші көшесі – Молодежная.
Озерное ауылы:
1) бірінші көшесі – Полевая;
2) екінші көшесі – Мира;
3) үшінші көшесі – Садовая;
4) төртінші көшесі – Центральная;
5) бесінші көшесі – Гагарин;
6) алтыншы көшесі – Набережная.
Степное ауылы:
1) бірінші көшесі – Степная;
2) екінші көшесі – Мира;
3) үшінші көшесі – Центральная;
4) төртінші көшесі – Зеленая;
5) бесінші көшесі – Западная;
6) алтыншы көшесі – Крайняя.
Черниговка ауылы:
1) бірінші көшесі – Молодежная;

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Краснополянского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 21 сентября 2010 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 30 сентября 2010 года N 13-11-192.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Краснополянского сельского округа Тайыншинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа А. Авдеюк
Приложение к решению акима Краснополянского сельского округа от 21 сентября 2010 года № 5
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Краснополянского сельского округа Тайыншинского района
село Глубокое:
1) первая улица - Степная;
2) вторая улица – Целинная;
3) третья улица – Мира;
4) четвертая улица – Центральная;
5) пятая улица – Гагарина.
село Доброжановка:
1) первая улица - Центральная.
село Красная Поляна:
1) первая улица - Колхозная;
2) вторая улица – Садовая;
3) третья улица – Кооперативная;
4) четвертая улица – Озерная;
5) пятая улица – Больничная;
6) шестая улица – Школьная;
7) седьмая улица – Степная;
8) восьмая улица – Нефтебазовская;
9) девятая улица – Рабочая.
село Краснодольск:
1) первая улица - Степная;
2) вторая улица – Центральная;
3) третья улица – Школьная;
4) четвертая улица – Дружбы;
5) пятая улица – Молодежная.
село Озерное:
1) первая улица - Полевая;
2) вторая улица – Мира;
3) третья улица – Садовая;
4) четвертая улица – Центральная;
5) пятая улица – Гагарина;
6) шестая улица – Набережная.
село Степное:
1) первая улица - Степная;
2) вторая улица – Мира;
3) третья улица – Центральная;
4) четвертая улица – Зеленая;
5) пятая улица – Западная;
6) шестая улица – Крайняя.
село Черниговка:
1) первая улица - Молодежная;

2) екінші көшесі – Абай;
3) үшінші көшесі – Ливанов;
4) төртінші көшесі – Дружбы народов;
5) бесінші көшесі – Садовая.
Южное ауылы:
1) бірінші көшесі – Степная;
2) екінші көшесі – Дружба;
3) үшінші көшесі – Садовая;
4) төртінші көшесі – Центральная;
5) бесінші көшесі – Северная.

2) вторая улица – Абая;
3) третья улица – Ливанова;
4) четвертая улица – Дружбы народов;
5) пятая улица – Садовая.
село Южное:
1) первая улица - Степная;
2) вторая улица – Дружбы;
3) третья улица – Садовая;
4) четвертая улица – Центральная;
5) пятая улица – Северная.