Тайынша ауданы Теңдік селолық округі Көзашар селосының құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік селолық округі әкімінің 2010 жылғы 9 шілдедегі N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамызда N 13-11-186 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып селолық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Теңдік селолық округі Көзашар селосының құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін:
бірінші көше – Орталық;
екінші көше – Мектеп.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округтің әкімі                     М. Шаменов

О присвоении наименований составных частей села Козашар Тендыкского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2010 года N 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 6 августа 2010 года N 13-11-186
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить составным частям села Козашар Тендыкского сельского округа Тайыншинского района следующие наименования:
первая улица – Орталық;
вторая улица – Мектеп.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа                      М. Шаменов