Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян селолық округі әкімінің 2010 жылғы 24 маусымдағы N 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 шілдеде N 13-11-184 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі әкімінің 26.06.2018 № 15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және халық пікірін ескере отырып ауылдық округтің әкімі ШЕШТІ:
1. Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Т. Валиев
Чермошнян ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 24 маусымдағы № 6 шешіміне қосымша
Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Бахмут ауылы:
1) Школьная бірінші көшесі;
2) Цветочная екінші көшесі;
3) Целинная үшінші көшесі;
4) Степная төртінші көшесі.
Леонидовка ауылы:
1) Молодежная бірінші көшесі;
2) Первомайская екінші көшесі;
3) Мира үшінші көшесі;
4) Школьная төртінші көшесі;
5) Новая бесінші көшесі.
Многоцветное ауылы
1) Молодежная бірінші көшесі;
2) Центральная екінші көшесі;
3) Школьная үшінші көшесі;
4) Комплексная төртінші көшесі.
Нагорное ауылы
1) Степная бірінші көшесі;
2) Школьная екінші көшесі;
3) Советская үшінші көшесі;
4) Чапаев төртінші көшесі;
5) Мира бесінші көшесі;
6) Целинная алтыншы көшесі;
7) Первомайская жетінші көшесі.
Ново-Ивановка ауылы:
1) Мира бірінші көшесі;
2) Школьная екінші көшесі;
3) Степная үшінші көшесі.
Теңіз ауылы:
1) Степная бірінші көшесі;
2) Железнодорожная екінші көшесі.
Чермошнянка ауылы:
1) Центральная бірінші көшесі;
2) Целинная екінші көшесі;
3) Комсомольская үшінші көшесі;
4) Октябрьская төртінші көшесі;
5) Школьная бесінші көшесі;
6) Молодежная алтыншы көшесі.

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района
Решение акима Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2010 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 3 июля 2010 года N 13-11-184.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26.06.2018 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Валиев
Приложение к решению акима Чермошнянского сельского округа от 24 июня 2010 года № 6
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района
село Бахмут:
1) первая улица Школьная;
2) вторая улица Цветочная;
3) третья улица Целинная;
4) четвертая улица Степная.
село Леонидовка:
1) первая улица Молодежная;
2) вторая улица Первомайская;
3) третья улица Мира;
4) четвертая улица Школьная;
5) пятая улица Новая.
село Многоцветное:
1) первая улица Молодежная;
2) вторая улица Центральная;
3) третья улица Школьная;
4) четвертая улица Комплексная.
село Нагорное:
1) первая улица Степная;
2) вторая улица Школьная;
3) третья улица Советская;
4) четвертая улица Чапаева;
5) пятая улица Мира;
6) шестая улица Целинная;
7) седьмая улица Первомайская.
село Ново-Ивановка:
1) первая улица Мира;
2) вторая улица Школьная;
3) третья улица Степная.
село Тениз:
1) первая улица Степная;
2) вторая улица Железнодорожная.
село Чермошнянка:
1) первая улица Центральная;
2) вторая улица Целинная;
3) третья улица Комсомольская;
4) четвертая улица Октябрьская;
5) пятая улица Школьная;
6) шестая улица Молодежная.