Тимирязев ауданы бойынша көшпелі сауда орындарын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі N 137 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 4 тамызда N 13-12-112 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы N 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 03.03.2016 N 65 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына және 1-тармағының 4) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі № 544 Заңының 8, 27-баптарымен, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысымен бекітілген, ішкі сауда Ережесінің 120-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тимирязев ауданының елді мекен пункттерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін қосымшаға сәйкес орындарын белгілеу.
2. Селолық округі әкімдеріне сауда орындарына бөлінген аумақтарды көркейту бойынша жұмыстарды жүргізу.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары И.В. Циммерманға жүктелсін.
Аудан әкімі Қ. Қасенов
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 20 шілдедегі
№ 137 қаулысына қосымша
Тимирязев ауданының елді мекендеріндегі сауда орындарының тізімі
1. Ақсуат селосындағы "Ирина" дүкені қоршауының бойындағы аумақ, Целинная көшесі;
2. Ақжан селосындағы "Солтүстік Байлық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі орталық конторына қарама-қарсысындағы асфальт төселген алаң, Мир көшесі;
3. Приозерное селосындағы фельдшерлік-акушерлік пунктінің жанындағы аумақ, Центральная көшесі;
4. Белоградовка селосындағы "Елена" дүкенінің оң жағы, Школьная көшесі;
5. Ақсу селосындағы Суворов Александр Николаевичтің қоршауының жанындағы аумақ, Целинная көшесі;
6. Дзержинское селосындағы "Салтанат" дүкенінің жанындағы аумақ, Ақсуат көшесі № 24;
7. Докучаев селосындағы "Надежда" дүкені қоршауының бойындағы Школьная көшесі;
8. Северное селосындағы мектеп аумағының кіре берісіндегі қоршау жаны, Лесная көшесі;
9. Дмитриевка селосындағы аспаздық цехы ғимаратымен және "Асем" дүкені арасындағы алаң, Торговая көшесі;
10. Ынтымақ селосындағы жеке кәсіпкер Ж.С. Қасеновтің дүкені мен фельдшерлік-акушерлік пунктінің қоршауының бойы, Центральная көшесі;

Об определении мест выездной торговли по Тимирязевскому району
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 июля 2010 года N 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 августа 2010 года N 13-12-112. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 3 марта 2016 года N 65
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 03.03.2016 N 65 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 544 "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Тимирязевского района согласно приложению.
2. Акимам сельских округов провести работу по благоустройству территории, отведенной под места торговли.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Циммерман И.В.
Аким района К. Касенов
Приложение
к постановлению акимата
от 20 июля 2010 года № 137
Перечень мест торговли в населенных пунктах Тимирязевского района
1. В селе Аксуат - улица Целинная, территория вдоль ограждения магазина "Ирина";
2. В селе Акжан - улица Мира, асфальтированная площадка напротив центральной конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Солтүстік Байлық";
3. В селе Приозерное - улица Центральная, территория возле фельдшерско-акушерского пункта;
4. В селе Белоградовка - улица Школьная, правая сторона от магазина "Елена";
5. В селе Аксу - улица Целинная, возле ограждения территории Суворова Александра Николаевича;
6. В селе Дзержинское - улица Аксуатская № 24, на территории возле магазина "Салтанат";
7. В селе Докучаево - улица Школьная, вдоль ограждения магазина "Надежда";
8. В селе Северное - улица Лесная, возле ограждения перед входом на территорию школы;
9. В селе Дмитриевка - улица Торговая, на площадке между магазином "Асем" и зданием кулинарного цеха;
10. В селе Ынтымак - улица Центральная, вдоль ограждения фельдшерско- акушерского пункта и магазина индивидуального предпринимателя Касенова Ж.С.;

11. Жарқын селосындағы жеке кәсіпкер А.К.Шаяхметовтің дүкенінің аумағы, Басты көшесі;
12. Дружба селосындағы стадион алаңына кіре берісте асфальт төселген алаң, Мир көшесі;
13.Комсомольский селосындағы "Продукты" дүкенінің жанындағы аумақ, Комсомольская көшесі;
14. Мичуринский селосындағы "Мичуринское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің орталық конторына қарама - қарсы, Жамбыл көшесі;
15. Москворецкое селосындағы "Москворецкое" жауапкершілігі шектеулі серкістесік орталық конторы және "Ольга" дүкенінің алдындағы асфальт төселген алаң, Центральная көшесі;
16. Степной селосындағы "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінің алдындағы аумақ, Студенческая көшесі;
17. Ракитное селосындағы бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының жанында, Юбилейная көшесі;
18. Хмельницкий селосындағы "Сағат СҚ" жауапкершілігі шектеулігі серіктестігінің сауда орталығы және селолық клубының арасынан өтетін жер, Калинин көшесі;
19. Есіл ауылындағы "Богви" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі асхана ғимаратының алдында, Киров көшесі;
20. Нарынгүл селосындағы Ширяев Дмитрий Ивановичтің қоршауының жанындағы аумақ, Озерная көшесі;
21. Ленинское селосындағы ескі контордың алдындағы асфальт төселген алаң, Комсомольская көшесі;
22. Целинное селосындағы "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінің алдындағы аумақ, Бауманская көшесі;
23. Тимирязев селосындағы базардағы жеке кәсіпкерлер Л.В. Саркисян мен Е.А. Дьяконованың аумағының арасындағы асфальт төселген алаң;
24. Рассвет селосындағы - медициналық пунктіне іргелес аумағы, Урожайная көшесі.

11. В селе Жаркен - улица Басты, на территории магазина индивидуального предпринимателя Шаяхметова А.К.;
12. В селе Дружба - улица Мира, асфальтированная площадка перед входом на стадион;
13. В селе Комсомольское - улица Комсомольская, возле территории магазина "Продукты";
14. В селе Мичуринское - улица Джамбула, напротив центральной конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Мичуринское";
15. В селе Москворецкое - улица Центральная, асфальтированная площадка перед магазином "Ольга" и центральной конторой товарищества с ограниченной ответственностью "Москворецкое";
16. В селе Степное - улица Студенческая, территория перед почтовым отделением акционерного общества "Казпочта";
17. В селе Ракитное - улица Юбилейная, возле здания бывшей начальной школы;
18. В селе Хмельницкое - улица Калинина, проезд между сельским клубом и торговым центром товарищества с ограниченной ответственностью "Сағат СК";
19. В ауле Есиль - улица Кирова, перед зданием столовой товарищества с ограниченной ответственностью "Богви";
20. В селе Нарынгуль - улица Озерная, возле ограждения территории Ширяева Дмитрия Ивановича;
21. В селе Ленинское - улица Комсомольская, асфальтированная площадка перед старой конторой;
22. В селе Целинное - улица Бауманская, территория перед почтовым отделением акционерного общества "Казпочта"
23. В селе Тимирязево - асфальтированная площадка на рынке между территориями индивидуальных предпринимателей Саркисян Л.В. и Дьяконовой Е.А.;
24. В селе Рассвет - улица Урожайная, на прилегающей территории к медицинскому пункту