Облыстық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы N 373-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 22 желтоқсанда N 2577 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2010-2012 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат кезекті ХХV сессиясындаШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 287-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2559 рет санымен тіркелген, 2010 жылғы 6 ақпанда "Атырау" газетінде № 13 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақта:
105 424 584 деген цифрлар "105 415 487" деген цифрлармен ауыстырылсын;
40 177 059 деген цифрлар "40 154 607" деген цифрлармен ауыстырылсын;
64 900 439 деген цифрлар "64 913 794" деген цифрлармен ауыстырылсын;
100 275 491 деген цифрлар "98 696 182" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 611 907 деген цифрлар "1 143 810" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 912 351 деген цифрлар "1 444 254" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 304 321 деген цифрлар "7 876 026" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 322 321 деген цифрлар "7 894 026" деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 456 679 деген цифрлар "-12 911" деген цифрлармен ауыстырылсын;
-1 456 679 деген цифрлар "12 911" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
3. Атырау қаласы мен аудандар бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2010 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Махамбет, Жылыой аудандарына және меншікті облыстық бюджетке - 100%;
Мақат ауданына - 50%;
Атырау қаласына - 70%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке - 100%;
Жылыой ауданына және Атырау қаласына - 50%;
бір реттік талон бойынша, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғаның жеке табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына, Атырау қаласына - 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталатын:
меншікті облыстық бюджетке - 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталмайтыннан:
меншікті облыстық бюджетке - 100%;
әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және меншікті облыстық бюджетке - 100%;
Атырау қаласына - 52%.

О внесении изменений и дополнения в решение ХІХ сессии областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 373-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2010 года за № 2577. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2010-2012 годы, областной маслихат на очередной XХV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 287-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2559, опубликовано 26 января 2010 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 8) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "105 424 584" заменить цифрами "105 415 487";
цифры "40 177 059" заменить цифрами "40 154 607";
цифры "64 900 439" заменить цифрами "64 913 794";
цифры "100 275 491" заменить цифрами "98 696 182";
цифры "2 611 907" заменить цифрами "1 143 810";
цифры "2 912 351" заменить цифрами "1 444 254";
цифры "6 304 321" заменить цифрами "7 876 026";
цифры "6 322 321" заменить цифрами "7 894 026";
цифры "1 456 679" заменить цифрами "-12 911";
цифры "-1 456 679" заменить цифрами "12 911";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить на 2010 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
Макатскому району – 50%;
городу Атырау – 70%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету -100%;
Жылыойскому району и городу Атырау – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау - 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету - 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету - 100%;
по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету - 100%;
городу Атырау - 52%.

3) 17-тармақта:
175 336 деген цифрлар "175 327" деген цифрлармен ауыстырылсын;
124 000 деген цифрлар "65 126" деген цифрлармен ауыстырылсын;
19 000 деген цифрлар "18 993" деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 059 446 деген цифрлар "940 805" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15 600 деген цифрлар "15 585" деген цифрлармен ауыстырылсын;
20 387 деген цифрлар "16 803" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 19-тармақта:
621 134 деген цифрлар "630 344" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) 23 тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
23. 2010 жылға арналған облыстық бюджетте төмендегідей көлемдерде:
сумен жабдықтау жүйесін дамыту үшін - 685 210 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамыту үшін - 246 473 мың теңге;
тұрғын үй салу үшін - 2 141 672 мың теңге;
білім беру нысандарын салу және қайта құру үшін - 1 698 925 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамыту үшін - 126 950 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым үшін - 112 989 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
6) 26-тармақта:
2 615 582 деген цифрлар "1 117 869" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) келесі мазмұндағы 29 тармақпен толықтырылсын:
29. "Энергия" МКК жарғылық капиталы 4 666 629 мың теңгеге Қызылқоға ауданын газдандыруға қаралған сомасынан азайтылсын.
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3) в пункте 17:
цифры "175 336" заменить цифрами "175 327";
цифры "124 000" заменить цифрами "65 126";
цифры "19 000" заменить цифрами "18 993";
цифры "1 059 446" заменить цифрами "940 805";
цифры "15 600" заменить цифрами "15 585";
цифры "20 387" заменить цифрами "16 803";
4) в пункте 19:
цифры "621 134" заменить цифрами "630 344";
5) пункт 23 изложить в следующей редакции:
23. Учесть, что в областном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным бюджетам, бюджету города Атырау в следующих размерах:
685 210 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения;
246 473 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства;
2 141 672 тысяч тенге -  на строительство жилья;
1 698 925 тысяч тенге - на строительство и реконструкцию объектов образования;
126 950 тысяч тенге - на развитие теплоэнергетической системы;
112 989 тысяч тенге - строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
6) в пункте 26:
цифры "2 615 582" заменить цифрами "1 117 869";
7) дополнить пунктом 29 следующего содержания:
29. Уменьшить сумму уставного капитала КГП "Энергия" на сумму 4 666 629 тысяч тенге, предусмотренных на газификацию Кызылкогинского района.
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.

22900
033
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
698142
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5643950
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5643950
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1388172
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
808515
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
572904
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
81222
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
251370
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
69745
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
170567
261
Облыстың білім беру басқармасы
235611
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
232656
037
Әлеуметтік сауықтандыру
2955
02
Әлеуметтiк көмек
480195
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
480195
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
56726
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
180000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2010
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
772
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ

22900
033
Материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения
698142
271
Управление строительства области
5643950
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5643950
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1388172
01
Социальное обеспечение
808515
256
Управление координации занятости и социальных программ области
572904
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
81222
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
251370
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
69745
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
170567
261
Управление образования области
235611
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
232656
037
Социальная реабилитация
2955
02
Социальная помощь
480195
256
Управление координации занятости и социальных программ области
480195
003
Социальная поддержка инвалидов
56726
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
180000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
2010
030
Целевые текущие трансферты из областного  бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
772
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование

031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89323
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15415
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге атаулы әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуді төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
51799
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге табысы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
84150
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99462
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
99462
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61917
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін трансферттер
37545
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17007230
01
Тұрғын үй шаруашылығы
5228661
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5228661
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
89323
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15415
035
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
51799
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
84150
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99462
256
Управление координации занятости и социальных программ области
99462
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61917
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
37545
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
17007230
01
Жилищное хозяйство
5228661
271
Управление строительства области
5228661
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

529000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2141672
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2445000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
112989
02
Коммуналдық шаруашылық
11778569
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3448378
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
212757
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
68202
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
630344
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
685210
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1234584
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
617281
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8330191
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
82295
004
Елдi мекендердi газдандыру
6615898
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
33716
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді көркейту
1000123
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
598159
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4503532
01
Мәдениет саласындағы қызмет

529000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2141672
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2445000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
112989
02
Коммунальное хозяйство
11778569
271
Управление строительства области
3448378
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
212757
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
68202
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
630344
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
685210
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
046
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1234584
047
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
617281
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
8330191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
82295
004
Газификация населенных пунктов
6615898
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
33716
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1000123
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
598159
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4503532
01
Деятельность в области культуры