Оңтүстік Қазақстан облысының Қазығұрт, Сайрам аудандарының кейбір әкімшілік-аумақтық құрылысы мәселелері туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 25 маусымдағы N 31/317-IV Шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 12 шілдедегі N 253 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 2 тамызда N 2033 тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес, тиісті аумақтардағы тұрғындардың пікірлерін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысының Қазығұрт, Сайрам аудандары мәслихаттары мен әкімдіктерінің ұсыныстары бойынша, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ және Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Қазығұрт ауданы Жігерген ауылдық округінің аумағынан жаңадан ауыл құрылсын және оған Диқан атауы берілсін.
2. Сайрам ауданы Жұлдыз ауылдық округінің аумағынан жаңадан ауыл құрылсын және оған Жалын атауы берілсін.
3. Осы бірлескен шешім және қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Р.Тәңірбергенов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов

О некоторых вопросах административно-территориального устройства Казыгуртского, Сайрамского районов Южно-Казахстанской области
Совместное решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 31/317-IV от 25 июня 2010 года и постановление акимата Южно-Казахстанской области N 253 от 12 июля 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 2 августа 2010 года за N 2033
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения соответствующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов Казыгуртского, Сайрамского районов Южно-Казахстанской области, Южно-Казахстанской областной маслихат РЕШИЛ и акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ:
1. Образовать новый аул на территории Жигергенского сельского округа Казыгуртского района и присвоить ему наименование Дикан.
2. Образовать новый аул на территории Жулдызского сельского округа Сайрамского района и присвоить ему наименование Жалын.
3. Данное совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мырзахметов
Председатель сессии областного маслихата   Р. Танирбергенов
Секретарь областного маслихата             А. Досболов