"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 тамыздағы N 32/323-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 16 тамызда N 2036 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018–нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«217 750 289» цифрлар «217 638 172» цифрларымен ауыстырылсын;
«12 683 936» цифрлар «12 523 054» цифрларымен ауыстырылсын;
«204 393 597» цифрлар «204 442 362» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«216 131 075» цифрлар «216 018 958» цифрларымен ауыстырылсын;
2-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2010 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
Кентау қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне – 100 пайыз;
Кентау қаласынан басқа аудандардан (қалалардан) облыстық бюджетке 50 пайыз.»
5-тармақтың бірінші бөлігінде:
«883 760» цифрлар «872 894» цифрларымен ауыстырылсын;
«865 260» цифрлар «842 550» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 306 991» цифрлар «1 316 653» цифрларымен ауыстырылсын;
«254 985» цифрлар «264 985» цифрларымен ауыстырылсын;
«674 558» цифрлар «693 325» цифрларымен ауыстырылсын;
«177 014» цифрлар «174 623» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтың бірінші бөлігінде:
«353 681» цифрлар «385 185» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 274 008» цифрлар «1 163 025» цифрларымен ауыстырылсын;
«87 815» цифрлар «141 115» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтың бірінші бөлігінде:
«18 858 237» цифрлар «18 457 084» цифрларымен ауыстырылсын;
«3 359 646» цифрлар «3 349 084» цифрларымен ауыстырылсын;
«4 158 586» цифрлар «4 162 129» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 32/323-IV от 10 августа 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 16 августа 2010 года за N 2036. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 153) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «217 750 289» заменить цифрами «217 638 172»;
цифры «12 683 936» заменить цифрами «12 523 054»;
цифры «204 393 597» заменить цифрами «204 442 362»;
в подпункте 2):
цифры «216 131 075» заменить цифрами «216 018 958»;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«Установить на 2010 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме города Кентау – 50 процентов;
в бюджет города Кентау – 100 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения), кроме города Кентау – 50 процентов.»;
в части первой пункта 5:
цифры «883 760» заменить цифрами «872 894»;
цифры «865 260» заменить цифрами «842 550»;
цифры «1 306 991» заменить цифрами «1 316 653»;
цифры «254 985» заменить цифрами «264 985»;
цифры «674 558» заменить цифрами «693 325»;
цифры «177 014» заменить цифрами «174 623»;
в части первой пункта 6:
цифры «353 681» заменить цифрами «385 185»;
цифры «1 274 008» заменить цифрами «1 163 025»;
цифры «87 815» заменить цифрами «141 115»;
в части первой пункта 7:
цифры «18 858 237» заменить цифрами «18 457 084»;
цифры «3 359 646» заменить цифрами «3 349 084»;
цифры «4 158 586» заменить цифрами «4 162 129»;

4 551 966
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1 266 688
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
39 324
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
39 324
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
132 509
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
131 549
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
960
261
Облыстың білім басқармасы
1 094 855
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
189 027
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
905 828
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 453 180
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 317
035
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
21 317
261
Облыстың білім басқармасы
3 509 829
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 419
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
449 128
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 333
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
97 200
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
261 050
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
720 246
017
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясының шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 304
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
234 303
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
73 308
014
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 735
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өзін-өзі тану» пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
285 778
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 551 966
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
1 266 688
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
39 324
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
39 324
253
Управление здравоохранения области
132 509
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
131 549
060
Подготовка и переподготовка кадров
960
261
Управление образования области
1 094 855
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
189 027
060
Подготовка и переподготовка кадров
905 828
9
Прочие услуги в области образования
22 453 180
253
Управление здравоохранения области
21 317
035
Материально-техническое оснащение государственных организаций образования системы здравоохранения
21 317
261
Управление образования области
3 509 829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
67 419
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
449 128
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 333
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
97 200
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
261 050
016
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
720 246
017
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
122 304
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
234 303
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
73 308
014
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 735
022
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»
285 778
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

204 300
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
204 300
2
Әлеуметтiк көмек
3 395 269
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 395 269
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
156 736
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға айсайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 471 438
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттер
1 056 000
029
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 770
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
430 458
032
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу үшін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

204 300
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
204 300
2
Социальная помощь
3 395 269
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 395 269
003
Социальная поддержка инвалидов
156 736
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
1 471 438
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
1 056 000
029
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
17 770
031
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
430 458
032
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

262 867
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
601 774
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
601 774
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 275
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
74 793
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
542
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 063
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 916
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
385 185
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 867 744
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 906 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 906 700
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 379 700
2
Коммуналдық шаруашылық
12 961 044
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 145 145
007
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу
3 145 145
271
Облыстың құрылыс басқармасы
39 609
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді көркейту
39 609
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 776 290
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 541
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 368
010
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 349 084
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері

262 867
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
601 774
256
Управление координации занятости и социальных программ области
601 774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
89 275
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
74 793
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
542
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
37 063
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
14 916
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
385 185
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 867 744
1
Жилищное хозяйство
4 906 700
271
Управление строительства области
4 906 700
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 379 700
2
Коммунальное хозяйство
12 961 044
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
3 145 145
007
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3 145 145
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
9 776 290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
68 541
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 368
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
3 349 084
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

737 400
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 302 069
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 584
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 144 609
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 520
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
141 115
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
5 281 754
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 026 301
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 038 791
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 004
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
125 869
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
206 332
007
Театр және музыка өнерін қолдау
675 372
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
214
271
Облыстың құрылыс басқармасы
987 510
016
Мәдениет объектілерін дамыту
987 510
2
Спорт
1 985 931
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 540 710
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 696
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 540
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
50 184
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
1 452 290
271
Облыстың құрылыс басқармасы
445 221
017
Спорт объектілерін дамыту
445 221
3
Ақпараттық кеңiстiк
907 780
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы
274 980
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

737 400
017
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 302 069
018
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения)на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
14 584
021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
4 144 609
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
17 520
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
141 115
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
5 281 754
1
Деятельность в области культуры
2 026 301
262
Управление культуры области
1 038 791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
31 004
003
Поддержка культурно-досуговой работы
125 869
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
206 332
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
675 372
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
214
271
Управление строительства области
987 510
016
Развитие объектов культуры
987 510
2
Спорт
1 985 931
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 540 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
36 696
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 540
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
50 184
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
1 452 290
271
Управление строительства области
445 221
017
Развитие объектов спорта
445 221
3
Информационное пространство
907 780
259
Управление архивов и документации области
274 980
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом

2 025 521
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 760 536
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
386 931
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
25 550
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 132 196
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
197 518
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
18 341
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
264 985
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
170 075
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерге, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
94 910
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
491 274
1
Өнеркәсіп
316 270
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
316 270
012
Оңтүстік арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
316 270
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
175 004
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
65 319
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 319
271
Облыстың құрылыс басқармасы
66 614
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 340
006
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 274
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
43 071
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 174
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 897
12
Көлiк және коммуникациялар
11 630 892
1
Автомобиль көлiгi
3 782 469
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 782 469
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 457 846
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері

2 025 521
255
Управление сельского хозяйства области
1 760 536
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
386 931
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
25 550
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
1 132 196
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии
197 518
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 341
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
264 985
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
170 075
010
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
94 910
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
491 274
1
Промышленность
316 270
265
Управление предпринимательства и промышленности области
316 270
012
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Онтустик"
316 270
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
175 004
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
65 319
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
65 319
271
Управление строительства области
66 614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
64 340
006
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 274
272
Управление архитектуры и градостроительства области
43 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 174
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 897
12
Транспорт и коммуникации
11 630 892
1
Автомобильный транспорт
3 782 469
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 782 469
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 457 846
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры

150 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
174 623
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 848 423
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 848 423
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 905
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 349 209
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
86 694
006
Ақпараттық жүйелер құру
171 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 394 373
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді-мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 922 871
012
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
779
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
1 730 897
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
141 695
13
Басқалар
2 432 948
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
69 217
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
69 217
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 367
003
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
2 850
9
Басқалар
2 363 731
257
Облыстың қаржы басқармасы
170 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
170 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 464 131
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
67 082
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
971 859
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

150 000
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
174 623
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 848 423
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 848 423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 905
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 349 209
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
86 694
006
Создание информационных систем
171 000
015
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 394 373
016
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 922 871
012
Материально-техническое оснащение государственных органов
779
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 730 897
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
141 695
13
Прочие
2 432 948
1
Регулирование экономической деятельности
69 217
265
Управление предпринимательства и промышленности области
69 217
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
66 367
003
Материально-техническое оснащение государственных органов
2 850
9
Прочие
2 363 731
257
Управление финансов области
170 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
170 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 464 131
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
67 082
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
971 859
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»