2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қарашадағы N 9503 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 21 желтоқсанда № 5-1-153 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 04 қаңтардағы N Ин-5/2 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО Өскемен қаласы әкімдігінің 2012.01.04 N Ин-5/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5) тармақшасының20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережелері 78-тармақтарының негізінде, жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әртүрлі топтарын қолдау үшін және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың қоса беріліп отырған тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
2. Еңбекақының мөлшері 2011 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Ұйымдардың басшыларына (келісім бойынша) жұмыскерлердің жеке санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге) толық емес жұмыс күнінде жұмыс істеуге мүмкіндік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевқа жүктелсін.

Об организации общественных работ в 2011 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2010 года N 9503. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорск Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2010 года за N 5-1-153. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04 января 2012 года № Ин-5/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акимата города Усть-Каменогорска ВКО от 04.01.2012 № Ин-5/2).
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2011 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Нургазиева А.К.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі               И. Әбішев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 26 қарашадағы
№ 9503 қаулысымен бекітілген
2011 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізімі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және
нақты шарттары
р/
с
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, факстерді жіберу, мәтіндерді теру және басып шығару көмек;
хат-хабарларды жеткізу
айына 3000 құжат;
күніне 30-40 құжат
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
2
«Өскемен қалалық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
сессия және тұрақты комиссия хаттамаларын рәсімдеу;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 5-10 құжат;
жылына 10 сессия хаттамалары, ай сайын 35 тұрақты комиссия хаттамалары;
күніне 3-5 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
3
«Өскемен қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу жұмыстарына көмек;
мемлекеттік тілде құжаттарды түзету;
өндірістік және өндірістік емес тауарларға бағалар мониторингін енгізу;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20-30 хат;
күніне 1 адамға 10-15 дүкен;
күніне 20-30 құжат
9
9
Өскемен қаласының бюджеті
4
«Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен, картотекамен, азаматтардың сұраныстары бойынша жұмыс істеуде көмек;
коммуналдық қызмет көрсетулер бойынша материалдық көмек төлемдерін рәсімдеу жұмыстарында, мүгедек адамдармен жұмыстарында көмек;
мемлекеттік төлемдерді тағайындауда, әлеуметтік карталармен жұмыста, істерді тіркеуде көмек;
тауармен қамтамасыз ететін және қызмет көрсететін қала өнеркәсіптерімен жұмыста көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
құжаттарды мемлекеттік тілде редакциялауда көмек;
аумақты жинастыру;
жайларды тазалау
айына 3000 құжат,
жылына 30000 сұраныс;
айына 5000 құжат;
жылына 11000 алушы;
жылына 5000 өнеркәсіп;

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска             И. Абишев
Утвержден
постановлением акимата
города Усть-Каменогорска
от 26 ноября 2010 года № 9503
Перечень организаций, в которых будут проводиться
общественные работы в 2011 году, виды, объемы, источники
финансирования и конкретные условия общественных работ
п/
п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области»
помощь в работе с текущими документами, отправление факсов, набор и распечатка текстов; доставка корреспонденции
3000 документов ежемесячно;30-40 документов ежедневно
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
2
Государственное учреждение «Аппарат маслихата города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; оформлении протоколов сессий и постоянных комиссий;
доставка корреспонденции
5-10 документов ежедневно;
10 протоколов сессий в год;
35 протоколов постоянных комиссий ежемесячно;
3-5 документов ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
3
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Усть-Каменогорска»
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции, редактировании документов на государственном языке,
в ведении мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары;
доставка корреспонденции
20-30 писем ежедневно;
10-15 магазинов на 1 человека ежедневно;
20-30 документов ежедневно
9
9
бюджет города Усть-Каменогорска
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными и текущими документами, картотекой, обращениями граждан;
помощь в работе по оформлению документов по экологии, выплате материальной помощи по коммунальным услугам, по работе с инвалидами;
помощь в работе с социальными картами, в назначении государственных пособий;
помощь в работе с предприятиями города, с поставщиками товаров и услуг;
доставка корреспонденции;
помощь в редактировании документов на государственном языке;
уборка территории;
уборка помещений
3000 документов ежемесячно;
30000 обращений в год;
550 документов ежемесячно;
3900 получателей ежемесячно;
11000 получателей в год;
5000 предприятий в год;

«Өскемен қаласының білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ведомствосына қарасты мекемелері: № 1 қазақ орта мектебі, № 2 мектеп-гимназия-балабақша кешені, № 3 көпсалалы мектеп-гимназиясы, № 4, 5 орта мектептері, № 6 мектеп -бала-бақша кешені, № 7, 8, 9 орта-мектептері, № 10, 11 мектеп-гимназиялары, шетел тілдерін тереңдете оқытатын А. Гумбольдт атындағы № 12 гимназиясы, № 13, 14, 15, 16 орта мектептері, М. Әуезов атындағы № 17 орта мектебі, № 18 орта мектебі, № 19 арнайы сурет-эстетика дамыту мектеп-кешені, А. Байтұрсынов атындағы № 20 гуманитарлық-эстетикалық дамыту бағыты бойынша орта мектебі, № 22, 23, 24, 26, 27, 29 орта мектептері, № 31 мектеп -лицейі, Қазақстан-Ресей гимназиясы, № 32, 35, 36 орта мектептері, № 37 әр деңгейлі көпсалалы орта мектебі, Өскемен қаласының № 38 мектеп-гимназиясы, № 39, 40, 42 орта мектептері, № 43 орта мектеп-гимназиясы, О. Бөкей атындағы № 44 қазақ орта мектеп-лицейі, № 45 салалы орта мектебі, Ахмер орта мектебі, Меновной орта мектебі, Ново-Явленка орта мектебі, Ново-Троицкое орта мектебі, № 14 көзі нашар көретін балаларға арналған мектеп-балабақша кешені, № 61 мектеп -балабақшасы, № 62 сөйлеу қабілеті жағынан кемшіліктері бар балаларға арналған мектеп-балабақшасы, № 96 модельді мектеп-сәби балабақшасы, Крупская атындағы толық емес орта білім беретін мектеп- интернаты, қашықтықтан оқыту және салалы оқу ресурстық мектеп-орталығы.
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын: Оқу-зерттеу экобио орталығы, Жас техниктер станциясы, Балалардың «Октябренок» оқу-сауықтыру орталығы, № 6 «Күншуақ» бөбекжайы, № 7 «Радуга» балабақшасы, № 17 «Ручеек» сәби балабақшасы, № 34 «Бақыт үйі» сәби балабақшасы, «Вишенка» сәби бала-бақшасы, № 42 сәби балабақшасы, № 45 «Болашақ» сәби балабақшасы, № 46 «Огонек» балабақшасы, № 70 бөбекжайы, № 80 «Чудотворец» сәби балабақшасы, № 100, 102, 103 сәби балабақшасы, «Ақбота» бөбекжайы, № 9 «Арман» бөбек-жайы, отбасы мен баланы қолдау орталығы (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыру;
жайларды тазалау
айына 300 құжат;
айына 8850 құжат;
81 гектар;

государственные учреждения- казахская средняя школа № 1; комплекс школа-гимназия-детский сад № 2; многопрофильная школа-гимназия № 3; средние школы № 4, 5; комплекс школа-детский сад № 6; средние школы № 7, 8, 9; школы-гимназии № 10, 11; гимназия № 12 им. А. Гумбольдта с углубленным изучением иностранных языков; средние школы № 13, 14, 15, 16; средняя школа № 17 им. М. Ауэзова; средняя школа № 18; специализированная общеобразовательная школа-комплекс художественно-эстетического развития № 19, общеобразовательная школа № 20 им. А. Байтурсынова гуманитарно-эстетического развития; средние школы № 22, 23, 24, 26, 27, 29; Казахстанско-Россииская гимназия; школа-лицей № 31; средние школы № 32, 35, 36; общеобразовательная разноуровневая многопрофильная школа № 37; школа-гимназия № 38 города Усть-Каменогорска; средняя школа № 39, 40, 42; средняя школа-гимназия № 43; казахская средняя школа-лицей № 44 им. О. Бокея; средняя профильная школа № 45; Ахмировская средняя школа; Меновновская средняя школа; Ново-Явленская средняя школа; Ново-Троицкая средняя школа; комплекс школа-детский сад № 14 для слабовидящих детей; школа-детский сад № 61; специализированная школа-детский сад № 62 для детей с нарушениями речи; модельная школа-детский сад-ясли № 96; неполная средняя общеобразовательная школа-интернат им. Крупской; ресурсный центр-школа дистанционного и профильного обучения.
Коммунальные государственные казенные предприятия:учебно-иследовательский экобио- центр; станция юных техников; детский учебно-оздоровительный центр «Октябренок»; детский сад-ясли № 6 «Куншуак»; детский сад № 7 «Радуга»; детский сад-ясли № 17 «Ручеек»; детский сад-ясли № 34 «Дом радости»; детский сад-ясли «Вишенка»; детский сад-ясли № 42; детский сад-ясли № 45 «Болашак»; детский сад № 46 «Огонек»; детский сад-ясли № 70; детский сад-ясли № 80 «Чудотворец»; детский сад-ясли № 100; детский сад-ясли № 102; детский сад-ясли № 103; детский сад-ясли «Акбота»; детский сад-ясли № 9 «Арман»
помощь в работе с архивными и текущими документами,
доставка корреспонденции;
уборка территорий;
уборка помещений
300 документов ежемесячно;
8850 документов ежемесячно;
81 гектар;

279438,7 шаршы метр
340
340
Өскемен қаласының бюджеті
8
«Өскемен қаласының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, мемлекеттік тілде құжаттарды редакциялауда көмек
күніне 15-20 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
9
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Өскемен қаласы бойынша Салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
салық хабарламаларын тіркеуде көмек;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің салық істерін мерзімі бойынша жоюға, мұрағатқа қайта түскен салық істерін қалыптастыруға көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 50 000 хабарлама;
жылына 5000 салық құжат-тары;
жылына 10000 хат-хабарламалар
30
30
Өскемен қаласының бюджеті
10
«Өскемен қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
азаматтардың өтініштерін тіркеу жұмыстарына көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыру
күніне 60 құжат;
күніне 20-25 хат;
300 шаршы метр
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
11
«Өскемен қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыру
күніне 20-25 құжат;
күніне 2-4 хат-хабар;
100 шаршы метр
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
12
«Өскемен қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
қалалық спорттық-бұқаралық іс-шараларды өткізуге және дайындауға көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
жайларды жинастыру;
аумақты жинастыру
жылына 90 іс-шаралар;
айына 110 құжат;
140 шаршы метр;
2000 шаршы метр
15
15
Өскемен қаласының бюджеті
13
«Өскемен қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек
айына 450 құжат;
айына 3500 құжат
40
40
Өскемен қаласының бюджеті
14
«Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
компьютерде мәтін теру, құжаттардың көшірмесін жасау;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 70 папка;
күніне 10 құжат;
күніне 60 құжат;
аптасына 80-100 құжат
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
15
«Өскемен қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ведомствосына қарасты ұйымдары
қалалық мәдени-бұқаралық іс-шарларды өткізуге көмек;
шаруашылық субъектілердің көрнекі ақпараттарын тексерудегі жүргізілетін рейдтерге қатысу;
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
жылына 4395 мәдени шара;
жылына 800 рейд;
айына 1230 құжат;
айына 500 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
16
«Өскемен қаласының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
қадағалаудағы істермен жұмыста көмек;
қадағалаудағы істерді, материалдарды тігуде көмек; кіріс хат-хабарламаларды тіркеу журналын жүргізуге көмек;
рұқсаттама беру;
ғимараттарға қызмет көрсету жұмыстарына көмек
айына 1500 дана;

279438,7 квадратных метра
340
340
бюджет города Усть-Каменогорска
8
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными и текущими документами, работе и редактировании документов на государственном языке
15-20 документов ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
9
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Усть-Каменогорску налогового департамента по Восточно- Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в регистрации налоговых уведомлений;
помощь в работе в архиве по подготовке налоговых дел юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения;
помощь при формировании вновь поступивших в архив налоговых дел;
доставка корреспонденции
50 000 уведомлений в год;
5000 налоговых дел;
3000 налоговых дел;
10000 писем, извещений в год
30
30
бюджет города Усть-Каменогорска
10
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Усть-Каменогорска»
помощь в работе по регистрации обращений граждан;
доставка корреспонденции;
уборка территорий
60 обращений ежедневно;
20-25 писем и проектов ежедневно;
300 квадратных метров
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
11
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции;
уборка территорий
20-25 документов ежедневно;
2-4 письма ежедневно;
100 квадратных метров
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
12
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Усть-Каменогорска»
помощь в подготовке и проведении городских спортивно- массовых мероприятий;
доставка корреспонденции;
уборка помещений;
уборка территорий
90 мероприятий в год;
110 документов ежемесячно;
140 квадратных метров;
2000 квадратных метров
15
15
бюджет города Усть-Каменогорска
13
Государственное учреждение «Управление юстиции города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами
450 документов в месяц;
3 500 документов в месяц
40
40
бюджет города Усть-Каменогорска
14
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с архивными документами;
набор текста на компьютере, копирование документов;
доставка корреспонденции
70 папок ежедневно;
10 документов ежедневно;
60 документов ежедневно;
80-100 документов еженедельно
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
15
Подведомственные организации государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков города Усть-Каменогорска»
помощь в проведении культурно-массовых городских мероприятий;
участие в проведении рейдов по проверке визуальной информации хозяйствующих субъектов;
помощь в работе с текущими документами;
доставка корреспонденции
4395 мероприятий в год;
800 рейдов в год;
1230 документов ежемесячно;
500 документов ежемесячно
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
16
Государственное учреждение «Прокуратура города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с надзорными производствами;
подшивка надзорных производств, материалов;
помощь в ведении журнала входящей корреспонденции; выдача пропусков;
помощь в работе по обслуживанию здания
1500 материалов ежемесячно;

күніне 50-70 құжат;
күніне 100-150 құжат;
күніне 200 құжат;
күніне 20 дана;
1500 шаршы метр
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
17
«Өскемен қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
оқырмандарға қызмет көрсету бойынша жұмысқа көмек;
қалалық мәдени бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек;
кітап қорымен жұмыста көмек
жылына 1000 құжат;
жылына 4000 адам;
жылына 60 іс-шара;
жылына 12000 дана
12
12
Өскемен қаласының бюджеті
18
Өскемен қаласы әкімдігінің «Істер басқармасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 филиалдары
аумақты жинастыру, өңірлік экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту); ғимарат ішін жинастыру;
мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізуге көмек;
мұрағаттық және ағымдағы құжаттар-мен жұмыс істеуде;
азық-түліктік және азық-түліктік емес тауарлар бағасына мониторинг жүргізуде көмек;
хат-хабарларды жеткізуге көмек;
нысандарды күзету
280 000 шаршы метр;
1200 шаршы метр;
қалада өтетін шаралар мен барлық мерекелер;
күніне 300 құжат;
айына 776 құжат;
жылына 7500 хабарлама;
4 филиал
246
246
Өскемен қаласының бюджеті
19
«Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының Меновной ауылдық округі әкімі» мемлекеттік мекемесі
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша сұраныстарға қатысу;
аумақты жинастыру, өңірді экологиялық сауықтыру;
хат-хабарларды жеткізу

50-70 материалов ежедневно;
100-150 документов ежедневно;
20 штук ежедневно;
1500 квадратных метров
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
17
Государственное учреждение «Централизованная библиотечная система города Усть-Каменогорска»
помощь в работе с текущими документами;
помощь в работе по обслуживанию читателей;
помощь в проведении городских культурно-массовых мероприятий;
помощь в работе с книжным фондом
1000 документов в год;
4000 человек в год;
60 мероприятий в год;
12000 экземпляров
12
12
бюджет города Усть-Каменогорска
18
Филиалы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 коммунального государственного казенного предприятия «Управление делами» акимата города Усть-Каменогорска
уборка территорий, экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство);
уборка помещений;
помощь в проведении культурно-массовых мероприятий,
в работе с архивными, текущими документами;
помощь в работе по корректировке социально-демографических паспортов микрорайонов;
ведение мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары;
доставка корреспонденции, извещений;
охрана объектов
280 000 квадратных метров;
1200 квадратных метров;
все мероприятия, проводимые в городе;
300 документов ежедневно;
5000 предприятий ежемесячно;
776 документов ежемесячно;
7500 предписаний, извещений в год;
4 филиала
246
246
бюджет города Усть-Каменогорска
19
Государственное учреждение «Аким Меновновского сельского округа города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области»
участие в опросах по закладке похозяйственных книг;
уборка территории, экологическое оздоровление регионов;
доставка корреспонденции

тұрғындардың 11 000 жалпы адам санымен 7 ауыл;
3,143 гектар;
күніне 10-15 құжат
18
18
Өскемен қаласының бюджеті
20
«Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
кіріс және шығыс хат-хабарларды тіркеу жұмыстарына көмек;
бланктерді тарату;
бланктерді беру;
хат-хабарларды жеткізу;
қалалық іс шараларды ұйымдастыруға көмек
күніне 20-30 құжат;
күніне 5-10 құжат
күніне 10-15 құжат;
жылына 240 іс-шара
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
21
«Үлбі» халыққа әлеуметтік қызмет көрсету қалалық аумақтық орталығы» мемлекеттік мекемесі
әлеуметтік қызмет көрсету орталығына қарасты соғыс ардагерлері мен тыл еңбеккерлерінің үйлерінде косметикалық жөндеу жұмыстарын жүргізуде көмек көрсету;
аумақты жинастыру
айына 224 шаршы метр;

7 сел общей численностью населения более 11 000 человек;
3,143 гектара;
10-15 документов ежедневно
18
18
бюджет города Усть-Каменогорска
20
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска»
помощь в работе по регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
выдача бланков;
доставка корреспонденции;
помощь в организации городских мероприятий
20-30 документов ежедневно;
5-10 бланков ежедневно;
10-15 документов ежедневно;
20 мероприятий ежемесячно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
21
Государственное учреждение «Городской территориальный центр социального обслуживания населения «Ульба»
помощь при проведении косметического ремонта в квартирах участников и инвалидов войны, тружеников тыла, находящихся на обслуживании центра;
уборка территории
224 квадратных метра в месяц;

0,6 гектар
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
22
«Шығыс Қазақстан облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеу жұмыстарына көмек;
хат-хабарларды жеткізу
мемлекеттік тілде құжаттарды редакциялауға көмек;
аумақты жинастыру
жылына 7800 құжат;
жылына 1250 құжат;
жылына 2000 құжат;
670 шаршы метр
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
23
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
жайларды жөндеу жұмыстарына көмек;
аумақты жинастыру
күніне 50 құжат;
180 шаршы метр;

0,6 гектара
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
22
Государственное учреждение «Управление координации занятости и социальных программ Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в регистрации входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции;
помощь в редактировании документов на государственном языке;
уборка территории
7800 документов в год;
1250 документов в год;
2000 документов в год;
670 квадратных метров
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
23
Государственное учреждение «Департамент внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в работе по ремонту помещений;
уборка территории
50 документов ежедневно;
180 квадратных метров;

0,2 гектар
9
9
Өскемен қаласының бюджеті
24
«Шығыс Қазақстан облысының білім беру басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
сұраныс ақпараттарын жинастырып, салыстыру жұмыстарына көмек;
департаменттермен, басқармалармен хат алмасу жұмыстарында көмек;
факспен хаттарды жіберу;
хат-хабарларды жеткізу
қала және аудандардың 19 білім беру бөлімдері;
күніне 6 құжат;
күніне 20 хат;
күніне 3 хатқа дейін
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
25
«Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекет мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмек, қала бойынша баға мониторингін жүргізу; лицензиялау бойынша құжаттарды рәсімдеуге көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20-30 құжат;

0,2 гектара
9
9
бюджет города Усть-Каменогорска
24
Государственное учреждение «Управление образования Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе по сбору и своду информации по запросам, ведению переписки с управлениями и департаментами;
отправка писем по факсу;
доставка корреспонденции
19 отделов образования городов и районов;
6 документов ежедневно;
20 писем ежедневно;
до 3-х писем ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
25
Государственное учреждение «Управление предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами, проведении мониторинга цен по городу;
помощь в оформлении документов по лицензированию;
доставка корреспонденции
20-30 документов ежедневно;

күніне 25-30 құжат;
күніне 10-15 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
26
«Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
хабарламаларды тіркеу, кіріс және шығыс хат-хабарларын тіркеу жұмыстарына көмек, хат-хабарларды жеткізуде көмектесу;
төлемдер мен жәрдемақыларды рәсімдеу жұмыстарына, инфляция көлемін есепке ала отырып, зейнетақы істерін қайта есептеу үшін құжаттарды дайындауға көмек
күніне 5000 хабарлама;
күніне 30-40 құжат;
күніне 30-40 құжат;
жылына 521 500 алушы
17
17
Өскемен қаласының бюджеті
27
«Шығыс Қазақстан облысының әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
тіркеме істерді тігу;
сұраныстарға анықтама беру;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 160 құжат;
күніне 180 іс;
күніне 80 анықтама;
күніне 20 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
28
«Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
статистикалық есепті қабылдауға, дайындауға, түзетуге, хат-хабарларды жеткізуге көмектесу;
«Көрсететін қызмет көлемі бойынша жеке кәсіпкерлерді зерттеу анкетасы»;
«Заңды және жеке тұлғаларды зерттеу анкетасы»;
«Шаруашылықтардағы мал өнімдерінің өндірісін таңдамалы зерттеу»
жылына 850 кәсіпорындар;
жылына 2320 респондент;
жылына 1120 респондент;
300 аумақтық шаруашылық
6
6
Өскемен қаласының бюджеті
29
«Көші-қон комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу
айына 40 іс,
айына 45 құжат;
айына 20 құжат
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
30
«Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
бұқаралық мәдени шараларды өткізуде көмек;
басқарма субъектілердің визуалдық ақпараттарын тексерудегі жүргізілетін рейдтерге қатысу;
мемлекеттік тілде телерадио-хабарларды таратуда мониторинг жүргізуде көмек
күніне 30 құжат;
жылына 30 астам іс-шара;
айына 8 рейд;
хабарларды тарату уақытының 50 % кем емес
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
31
«Қазақстан Республикасының қоршаған ортаны қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің Ертіс экология департаментінің Шығыс Қазақстан филиалы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарларды жеткізу;
аумақты жинастыру

25-30 документов ежедневно;
10-15 документов ежедневно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
26
Государственное учреждение «Департамент по контролю и социальной защите комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в регистрации извещений, входящей и исходящей корреспонденции;
доставка корреспонденции;
помощь в оформлении дел по назначению выплат, компенсаций, перерасчете пенсий и пособий, обязательных пенсионных взносов, с учетом уровня инфляции
5000 извещений ежедневно;
30-40 документов ежедневно;
30-40 документов ежедневно;
521 500 получателей в год
17
17
бюджет города Усть-Каменогорска
27
Государственное учреждение «Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
подшивка регистрационных дел;
выдача справок на запросы;
доставка корреспонденции
160 документов ежедневно;
180 дел ежедневно;
80 справок ежедневно;
20 документов ежедневно
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
28
Государственное учреждение «Департамент статистики Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе по регистрации, сбору, распространению статистической отчетности «Отчет об основных средствах»;
«Анкета обследования индивидуальных предпринимателей об объеме оказанных услуг»;
«Анкета обследований юридических и физических лиц»;
«Выборочное обследование производства продукции животноводства в хозяйствах»
850 предприятий в год;
850 предприятий в год;
900 респондентов в год;
1120 респондентов в год;
300 хозяйств населения в год
6
6
бюджет города Усть-Каменогорска
29
Государственное учреждение «Департамент комитета по миграции по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами;
текущими документами; доставка корреспонденции
40 дел в месяц;
45 документов ежемесячно;
20 документов ежемесячно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
30
Государственное учреждение «Управление по развитию языков Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
помощь в проведении культурно-массовых мероприятий;
участие в проведении рейдов по проверке визуальной информации хозяйствующих субъектов;
проведение мониторинга объема передач на государственном языке по телерадиовещательным каналам
30 документов ежедневно;
более 30 мероприятий в год;
8 рейдов ежемесячно;
не менее 50% времени трансляции
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
31
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанский филиал Иртышского департамента экологии комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
доставка корреспонденции;
уборка территорий

күніне 20-25 құжат;
күніне 10 құжат;
1,3 гектар
4
4
Өскемен қаласының бюджеті
32
«Зағиптар мен көздері нашар көретіндер үшін мамандандырылған Шығыс Қазақстан облыстық кітапханасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
аумақты жинастыру;
жайларды жинастыру
6352 шаршы метр;
1386,4 шаршы метр
2
2
Өскемен қаласының бюджеті
33
«Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
заңды және жеке тұлғалардың әлеуметтік-құқықтық сипаттағы сұрауларын жүзеге асыру мақсатында жұмыстарында көмек
айына 200-300 іс
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
34
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек, хат-хабарларды жеткізу
айына 500 құжат
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
35
«Зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталық» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының Шығыс Қазақстан облыстық филиалы (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
зейнетақы істерімен жұмыста, зейнетақыны қайта есептеуде көмек;
экология бойынша макет істерін өңдеуге көмектесу;
жүктілік және баланың тууына макеттерді қарастыру жұмыстарына көмек;
хат-хабарларды жеткізу
күніне 20 құжат;
49 000 зейнетақылық құжат;
айына 800 макет;
айына 3000 макет;
күніне 10-15 құжат
20
20
Өскемен қаласының бюджеті
36
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық атқару жүйесі комитетінің басқармасы» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
сотталғандарға әкімшілік жауапкершілікке тартылуларына байланысты сұрауларды толтыруға көмек;
шақырулар толтыру, даярланған анықтамаларды, түсіндірме хаттарды жіберуге көмек
236 дана;
458 дана;
169 дана
5
5
Өскемен қаласының бюджеті
37
Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты жанындағы Соттық әкімшіліктендіру бойынша комитетінің Шығыс Қазақстан облысының соттар әкімшілігі (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс;
номенклатуралық нарядтардың тізімдерін жасау
күніне 15 іс;
күніне 500 парақ
17
17
Өскемен қаласының бюджеті
38
«Шығыс Қазақстан облыстық сәулет-этнографиялық және табиғи-ландшафтық мұражай-қорығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, оған кіретін Жамбыл атындағы саябағы, «Жастар» саябағы, «Сәулетай» балалар қалашығы, солтүстік жағалау кешені (келісім бойынша)
аумақты көгалдандыру және жинастыру, ағаштарды бұтақтардан тазалау

20-25 документов ежедневно;
10 документов ежедневно;
1,3 гектара
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска
32
Государственное учреждение «Восточно-Казахстанская областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан» (по согласованию)
уборка территорий;
уборка помещений
6352 квадратных метра;
1386,4 квадратных метра
2
2
бюджет города Усть-Каменогорска
33
Государственное учреждение «Государственный архив Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе при исполнении запросов социально-правового характера для юридических и физических лиц
200-300 дел ежемесячно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
34
Государственное учреждение «Управление Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции
500 документов ежемесячно
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
35
Восточно-Казахстанский областной филиал республиканского государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в работе с пенсионными делами, перерасчете пенсий;
помощь в работе по обработке макетов дел по экологии;
помощь в работе по обработке макетов дел на рождение ребенка, по беременности и родам;
доставка корреспонденции
20 документов ежедневно;
49 000 пенсионных дел в год;
800 макетов ежемесячно;
3000 макетов ежемесячно;
10-15 документов ежедневно
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска
36
Государственное учреждение «Управление комитета уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами, составлении описи номенклатурных нарядов;
помощь в заполнении запросов осужденных на предмет привлечения к административной ответственности;
помощь в выписке повесток, подготовке справок и пояснительных записок
320 документов ежемесячно;
458 запросов ежемесячно;
169 запросов ежемесячно
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
37
Администратор судов Восточно-Казахстанской области Комитета по судебному администрированию при Верховном суде Республики Казахстан (по согласованию)
помощь в работе с архивными документами, в составлении описи номенклатурных нарядов
15 дел ежедневно;
500 листов ежедневно
17
17
бюджет города Усть-Каменогорска
38
Коммунальное государственное казенное предприятие «Восточно-Казахстанский областной архитектурно-этнографический и природно-ландшафтный музей-заповедник», входящие в их состав парк им. Джамбыла, парк «Жастар», детский городок «Саулетай», Левобережный комплекс (по согласованию)
помощь в работе по озеленению и благоустройству территорий, очистке штамбов деревьев, уборке поросли, уборке территорий

43,51 гектар
45
45
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
39
«Тұрмысы төмен азаматтарды қолдау жөніндегі Шығыс Қазақстан аймақтық қоры» ШНҰ Қоғамдық қоры (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
хат-хабарлар жеткізу;
халықтың тұрмыс жағдайын зерттеу;
шағын несие бойынша қарызы барларға мекенжайы бойынша тексеруге көмек;
жайларды жинастыру
айына 2650 құжат;
айына 192 құжат;
айына 39 келулер;
89 іс;
70 шаршы метр
3
3
Өскемен қаласының бюджеті
40
«Шығыс Қазақстан халықтар ассамблеясының облыстық Достық үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
мемлекеттік тілде құжаттарды түзету;
мәдени іс-шараларды ұйымдастыру және өткізуге көмек;
аумақты жинастыру;
жайларды жинастыру, ғимаратты жөндеу жұмыстары
күніне 10-20 құжат;
күніне 10-20 құжат;
жылына 60 іс-шара;
150 шаршы метр;
600 шаршы метр
12
12
Өскемен қаласының бюджеті
41
««Жігер» балалар-жасөспірімдер клубтарының Өскемен қалалық бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
нысандарды күзету;
жайларды жинастыру;
аумақты жинастыру
2 аула клубтары;
17 281 шаршы метр;
25 646,9 шаршы метр
14
14
Өскемен қаласының бюджеті
42
«Металлург» мәдениет және демалыс саябағы жауапкершілігі шектеулі серіктестік (келісім бойынша)
гүлзарларды өңдеу (кесу, суару, шөптеу);
аумақтағы бұталарды кесу;
аумақтағы шөпті шабу;
су көздерін қоқыстан тазарту;
аумақты тазалау
1500 шаршы метрге;
11364 шаршы метр;
2 гектар;
3 гектар;
18 гектар
17
17
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
43
Меншік пәтер иелерінің кооперативтері (келісім бойынша)
аумақты тазалау;
жалпы аудандағы кіре берістерді жинастыру, қоқысты тиеу;
жайларды жинастыру;
үйлерді күзету (консьерж)
24199,8 шаршы метр;
6000 шаршы метр;
15400 шаршы метр;

43,51 гектар
45
45
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
39
Общественный фонд «Микрокредитная организация Восточно-Казахстанского регионального фонда по поддержке малообеспеченных граждан» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции;
обследование жилищно-бытовых условий граждан;
ревизия кредитных досье заемщиков фонда;
уборка помещений
2650 документов ежемесячно;
192 документа ежемесячно;
39 посещений ежемесячно;
89 дел;
70 квадратных метров
3
3
бюджет города Усть-Каменогорска
40
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной дом дружбы ассамблеи народов Восточного Казахстана» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в редактировании документов на государственном языке;
помощь в организации и проведении культурно-массовых мероприятий;
уборка территорий;
уборка помещений, ремонт помещений, охрана объекта
10-20 документов ежедневно;
10-20 документов ежедневно;
60 мероприятий в год;
151 квадратный метр;
600 квадратных метров
12
12
бюджет города Усть-Каменогорска
41
Государственное коммунальное казенное предприятие «Усть-Каменогорское объединение детско-подростковых клубов «Жігер»»
охрана объектов;
уборка помещений;
уборка территорий
2 дворовых клуба;
17 281 квадратный метр;
25 646,9 квадратных метра
14
14
бюджет города Усть-Каменогорска
42
Товарищество с ограниченной ответственностью «Парк культуры и отдыха «Металлург» (по согласованию)
обработка цветников (посадка, полив, прополка, обрезка);
обрезка кустарников, вырезка поросли, обрезка стволов деревьев, скос травы;
очистка водоемов от поросли и мусора, уборка территорий
1500 квадратных метров;
11364 квадратных метров;
2 гектара;
3 гектара;
18 гектаров
17
17
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
43
Кооперативы собственников квартир (по согласованию)
уборка территорий;
уборка подвальных и приподвальных помещений, технических этажей, чердаков;
ремонт и уборка лестничных клеток, пролетов в жилых домах;
охрана объектов (консьержи)
24199,8 квадратных метра;
6000 квадратных метров;
15400 квадратных метров;

38 435 шаршы метр
17
17
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
44
«Шығыс Қазақстан облыстық Ауғаныстандағы соғыс ардагерлері мен мүгедектері одағы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек;
аумақты мәдени тұрғыдағы іс-шараларды ұйымдастыруға, жауынгер-интернационалистер туралы кітап шығаруға фотосуреттер және ақпараттарды жинауға көмек;
ауланы жинастыру және көгалдандыру
күніне 7-15 құжат;
15 аймақ және 4 қала;

38 435 квадратных метров
17
17
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
44
Общественное объединение «Восточно-Казахстанский областной союз ветеранов и инвалидов войны в Афганистане» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, помощь в работе по сбору материалов о воинах-интернационалистах для издания книги и фото наборов;
озеленение, благоустройство и уборка территорий
7-15 документов ежедневно;
4 города и 15 районов;

300 шаршы метр, 60 түп
4
4
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
45
«Ауғаныстандағы соғыс ардагерлерінің Өскемендегі қалалық ұйымы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
Жеңіс саябағында және қала мектептеріндегі жауынгер-интернационалистерге арналған мұражай бұрыштарына қондырғылар және әсемдеу жұмыстарына көмек;
оқушылар арасында ерлікке дайындау және сабақтар өткізу; аумақты мәдени тұрғыдағы іс-шараларды ұйымдастыруда көмек;
Ауған соғысында қайтыс болған және мүгедектердің отбасындағы қарт адамдарға әлеуметтік көмек; жауынгер-интернационалистерді еске алу ескерткіші аумағын жинастыру, көгалдандыру;
қала бойынша тұрмыс жағдайы төмен отбасыларға әлеуметтік көмірді бөліп беру жұмыстарына көмек
7 мектеп;
45 мектеп;
28 отбасы;
1000 шаршы метр
жылына 45000 тонна
7
7
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
46
«Өскемен қаласының және облыс бағбандарының одағы» қоғамдық бірлестігі (келісім бойынша)
саяжай телімдерін күзету
505 гектар
20
20
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
47
«Өскемен қаласының кадасторлық бюросы» мемлекеттік өнеркәсіп (келісім бойынша)
ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек;
нысандарды күзету;
жайларды жинастыру;
аумақты жинастыру
күніне 20 құжат;
1640 шаршы метр;
200 шаршы метр;
342 шаршы метр
5
5
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
48
«Үміт» мүгедек әйелдердің оңалту орталығы» қоғамдық бірлестігі, «Алтын-Ай» мүгедек әйелдердің қоғамдық бірлестігі, «Мүгедек әйелдердің Республикалық «Бибі-Ана» қоғамы» қоғамдық бірлестігінің ШҚО филиалы, Шығыс Қазақстан филиалы «Қазақ соқырлар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің ШҚО филиалы (келісім бойынша)
арнайы киімдерді жөндеуге және тігуге, төсек орындарын, жұмыс халаттарын тігуге көмек;
психологиялық кеңес, қоғам мүшелерінің құқығы мен қызығушылықтарын қорғау;
спорт бойынша оқу-жаттығу сабақтары;
ағымдағы құжаттармен жұмыстарда көмек, хат-хабарларды жеткізу;
жайларды жинастыру;
аумақты жинастыру
50000 қолғап, 35000 дана төсек орын жинағы, 1600 арнайы киім;
күніне 2-3 мүгедек;
жылына 36 іс-шара;
айына 100 құжат;
426 шаршы метр;
3 га
32
32
Өскемен қаласының бюджеті, жұмыс беруші
49
«Шығыс Қазақстан облыстық Ішкі Істер департаменті Жол полициясы басқармасы» мемлекеттік мекеме (келісім бойынша)
мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуде көмек;
құжаттарды мемлекеттік тілде рәсімдеуге көмек;
жайларды жинастыру;
аумақты жинастыру

300 квадратных метров, 60 корней
4
4
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
45
Общественное объединение «Усть-Каменогорская организация ветеранов войны в Афганистане» (по согласованию)
оборудование и оформление музея воинам интернационалистам в парке Победы, уголков-музеев в школах города;
организация уроков мужества в школах города, спортивных соревнований и игр;
оказание социальной помощи престарелым членам семей погибших и инвалидам войны в Афганистане;
уборка территорий, благоустройство Мемориала памяти воинам – интернационалистам;
помощь в организации распределения за отгрузкой социального угля малоимущим жителям
7 школ;
45 школ;
28 семей;
1000 квадратных метров;
45000 тонн в год
7
7
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
46
Общественное объединение «Союз садоводов» города Усть-Каменогорска и области (по согласованию)
охрана дачных участков
505 гектаров
20
20
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
47
Государственное предприятие «Кадастровое бюро города Усть-Каменогорска» (по согласованию)
помощь в работе с текущими документами, ксерокопированию и склеиванию топографического материала;
охрана объектов;
уборка помещений;
уборка территорий
20 документов ежедневно;
2-3 объекта ежедневно;
1640 квадратных метров;
200 квадратных метров;
342 квадратных метра
5
5
бюджет города Усть-Каменогорска
48
Общественные объединения: объединение женщин-инвалидов «Алтын-Ай», Восточно-Казахстанский областной филиал общественного объединения «Республиканское общество женщин-инвалидов, имеющих на иждивении несовершеннолетних детей «Биби-Ана», Восточно-Казахстанское областное правление филиала общественного объединения «Казахское общество слепых», «Центр реабилитации женщин-инвалидов «Надежда»» (по согласованию)
помощь в пошиве и ремонте спецодежды, постельного белья, рабочих халатов;
психологические консультации, защита прав и интересов членов общества;учебно-тренировочные занятия по спорту, спортивные соревнования;
помощь в работе с текущими документами, доставка корреспонденции;
уборка помещений;
уборка территорий
51 000 пар рукавиц, 35050 комплектов постельного белья,
1620 комплектов спецодежды;
2-3 инвалида ежедневно;
36 мероприятий ежегодно;
100 документов ежемесячно;
426 квадратных метров;
3 гектара
32
32
бюджет города Усть-Каменогорска, работодатель
49
Государственное учреждение «Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области» (по согласованию)
помощь в работе с архивными и текущими документами;
помощь в редактировании документов на государственном языке;
уборка территорий;
уборка помещений

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық,  арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орынын толтыру зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных, инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.