"Шемонаиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2006 жылғы 14 ақпандағы № 23/7-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 28/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 13 мамырда N 5-19-118 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 45/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.10.2019 № 45/7-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148–ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексінің 11–бабына сәйкес, Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шемонаиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2006 жылғы 14 ақпандағы № 23/7–ІІІ Шемонаиха аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-25 тіркелген, "ЛЗ Сегодня" газетінде 2006 жылы 17 наурызда № 17 санында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі "Жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздерінен кейінгі сөздер "және өзін-өзі басқару" сөздерімен толықтырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының елді мекендері бойынша жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері (жеке тұлғалар үшін)" 2 – қосымшадағы кестенің атауы мынадай редакцияда жазылсын: "Шемонаиха ауданының елді мекендері бойынша кәсіпкерлік қызметпен қамтылмаған жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері";
"Кәсіпкерлік қызметпен қамтылған жерлерге арналған Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының елді мекендері бойынша жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері" кестенің атауы мынадай редакцияда жазылсын: "Шемонаиха ауданының елді мекендері бойынша кәсіпкерлік қызметпен қамтылған жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В. Геберт
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баяндинов

О внесении изменений в решение от 14 февраля 2006 года № 23/7-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Шемонаихинскому району"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2010 года N 28/6-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 мая 2010 года за N 5-19-118. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2019 года № 45/7-VI
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2019 № 45/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148-II, статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 14 февраля 2006 года № 23/7-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Шемонаихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-25, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 17 марта 2006 года № 17) следующие изменения:
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
в приложении 2 название таблицы "Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога по населенным пунктам Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области (для физических лиц)" изложить в следующей редакции: "Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по населенным пунктам Шемонаихинского района, не задействованные в предпринимательской деятельности";
название таблицы "Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога по населенным пунктам Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области на земли, задействованные в предпринимательской деятельности" изложить в следующей редакции: "Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по населенным пунктам Шемонаихинского района, задействованные в предпринимательской деятельности".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
В. Геберт
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Баяндинов