"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 9 ақпандағы № 65 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 21 ақпанда № 6781 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшамада:
шығыстардың экономикалық сыныптамасының ерекшеліктері құрылымында:
420 «Негізгі капиталды құру» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы шығындардың Анықтамасы мен Тізбесі бар 424 ерекшелікпен толықтырылсын:
«424 Мемлекеттік кәсіпорындардың ғимараттары мен құрылыстарды салу (реконструкциялау)»;
«Анықтама» бағанында:
«Күрделі жөндеу мен қалпына келтіруден басқа ғимараттар мен құрылыстарды салу үшін республикалық немесе коммуналдық меншікте тұрған мемлекеттік кәсіпорындарды қаржыландыру.»;
«Шығындар тізбесі» бағанында:
«Осы ерекшелік бойынша бұрын мемлекеттік кәсіпорындармен жасалған аяқталып отырған ұзақ мерзімді шарттар бойынша шығыстарды қаржыландыру жүзеге асырылатын болады.».
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      Б. Жәмішев

О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 9 февраля 2011 года № 65. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 февраля 2011 года № 6781. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующее дополнение:
в приложении 2 к указанному приказу:
в структуре специфик экономической классификации расходов:
в подклассе 420 "Создание основного капитала":
дополнить спецификой 424 с Определением и Перечнем затрат, следующего содержания:
"424 Строительство (реконструкция) зданий и сооружений государственных предприятий";
в графе "Определение":
Финансирование государственных предприятий, находящихся в республиканской или коммунальной собственности, для строительства зданий и сооружений, кроме капитального ремонта и реставрации;
в графе "Перечень затрат":
По данной специфике будет осуществляться финансирование расходов по ранее заключенным государственными предприятиями долгосрочным договорам, которые завершаются.
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев