"Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында 2010-2011 оқу жылының басталуы туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 16 шілдедегі № 386 бұйрығына өзгертулер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2011 жылғы 17 наурыздағы № 98 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 18 наурызда № 6830 тіркелді
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 5-бабының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы жалпы орта білім беретін ұйымдарында 2010-2011 оқу жылының басталуы туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 16 шілдедегі № 386 бұйрығына мынадай өзгертулер енгізілсін:
1-тармақта:
төртінші абзацында:
«12 күн» сөздері «13 күн» сөздерімен;
«1» саны «2» санымен ауыстырылсын.
2. Мектепке дейінгі және орта білім департаменті (Б. С Кәрімжанов):
1) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткізілгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр М.Н. Сарыбековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                            Б. Әбдірәсілов

О внесении изменений в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 386 "О начале 2010-2011 учебного года в организациях общего среднего образования Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 марта 2011 года № 98. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2011 года № 6830
В соответствии с подпунктом 14) статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 386 "О начале 2010-2011 учебного года в организациях общего среднего образования Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце третьем:
слова "12 дней" заменить словами "13 дней";
цифру "1" заменить цифрой "2".
2. Департаменту дошкольного и среднего образования (Каримжанов Б.С.):
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Сарыбекова М.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. Министра                              Б. Абдрасилов