Дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілерге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің м.а. 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 02-02-18/2 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 наурызда № 6850 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 02-02-18/255 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің 2011.12.30 № 02-02-18/255 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Дене шынықтыру және спорт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің м.а. 2011 жылғы 29 қарашадағы № 02-02-18/222 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
2) Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының «Дене шынықтыру, спорт жаттығуларын және бұқаралық-спорттық iс-шараларды өткiзу кезiнде қауiпсiздiк пен санитарлық-тазалық нормалары ережесiн бекiту туралы» 2004 жылғы 27 наурыздағы № 06-2-2/97 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 23 сәуірдегі № 2816 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2005 жылғы № 9-13 бюллетені, 45-бетте бюллетенінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Дене шынықтыру, спорт жаттығулары мен бұқаралық спорттық iс-шараларды өткiзу кезiнде қауiпсiздiк пен санитарлық-тазалық нормаларын сақтау ережесінде:
7-тармақта «уақтылы» деген сөз «оқу-жаттығу жиындарын өткізу алдында бір ай ішінде» деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақта «құрамында болады» деген сөздер «құрамына енгізіледі» деген сөздермен ауыстырылсын;
17-тармақта «басталуы мүмкін» деген сөздер «басталады» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Стратегиялық жоспарлау департаменті (Д.Ү. Қамзебаева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін заңнамамен белгіленген тәртіппен жолдасын.
3. Әкімшілік жұмыс департаменті (Ә.Х. Пірметов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Туризм және спорт вице-министрі Т.А. Ермегияевке жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты по вопросам физической культуры и спорта
Приказ и.о. Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 12 января 2011 года № 02-02-18/2. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2011 года № 6850. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 02-02-18/255
Сноска. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта РК от 30.12.2011 № 02-02-18/255.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 23 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения и дополнения в некоторые приказы Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту:
1) утратил силу приказом и.о. Министра туризма и спорта РК от 29.11.2011 № 02-02-18/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) в приказе и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 27 марта 2004 года № 06-2-2/97 "Об утверждении Правил безопасности и санитарно-гигиенических норм при проведении занятий физической культурой, спортом и спортивно-массовых мероприятий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2004 года № 2816, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов Республики Казахстан, 2005 г., № 9-13, ст. 45):
в Правилах безопасности и санитарно-гигиенических норм при проведении занятий физической культурой, спортом и спортивно-массовых мероприятий, утвержденных указанным приказом:
в пункте 7 слова "своевременно" заменить словами "не менее чем за один месяц до начала проведения учебно-тренировочных занятий";
в пункте 16 слова "может входить" заменить словами "входит";
в пункте 17 слова "могут быть начаты" заменить словами "начинаются".
2. Департаменту стратегического планирования (Камзебаева Д.У.) в установленном законодательством порядке представить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту административной работы (Пирметов А.Х.) обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра туризма и спорта Ермегияева Т.А.

5. Осы бұйрық оның ресми бірінші жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндеттін атқарушы                   Қ. Өскенбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
__________ С. Қайырбекова
«__» ___________ 2011 жыл
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар жөніндегі
министрі _________ В. Божко
«___»____________ 2011 жыл

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министром здравоохранения
Республики Казахстан
_________________ С. Каирбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Министром по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
_________________ В. Божко