"Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 51 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 наурызда № 6851 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 6 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 09.01.2015 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Сауда-өнеркәсіп палаталары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауардың шығу тегі туралы сертификаттар бланкілерінің нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 21 мамырдағы № 83 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 6310 болып енгізілді, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 27-28 (26430) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
1-бағанда «Жөнелтушi/экспорттаушы» деген сөздер «Жүк жөнелтушi/экспорттаушы» деген сөздермен ауыстырылсын;
2-бағанда «Алушы/импорттаушы» деген сөздер «Жүк алушы/импорттаушы» деген сөздермен ауыстырылсын;
9-бағанда «Шығару өлшемдері» деген сөздер «Шығу тегiнiң өлшемдерi» деген сөздермен ауыстырылсын;
10-бағанда «Салмағы (кг, ыдыс, таза)» деген сөздер «Тауар саны» деген сөздермен ауыстырылсын.
тауардың шығуы туралы сертификаттың қосымша парағында:
9-бағанда «Шығару өлшемдері» деген сөздер «Шығу тегiнiң өлшемдерi» деген сөздермен ауыстырылсын;
10-бағанда «Салмағы (кг, ыдыс, таза)» деген сөздер «Тауар саны» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден кейін бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Н.Қ. Әбдібековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі                           Ә. Исекешев

О внесении изменений в приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 "Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 51. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2011 года № 6851. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 января 2015 года № 6
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 09.01.2015 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О торгово-промышленных палатах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 21 мая 2010 года № 83 "Об утверждении форм бланков сертификатов о происхождении товара" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6310, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 14 августа 2010 года № 215-216 (26276-26277) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в графе 1 слово "Отправитель" заменить словом "Грузоотправитель";
в графе 2 слово "Получатель" заменить словом "Грузополучатель";
в графе 9 слово "Критерии" заменить словом "Критерий";
в графе 10 слова "Вес брутто/нетто (кг)" заменить словами "Количество товара";
в дополнительном листе сертификата о происхождении товара:
в графе 9 слова "Критерии происхождения товара" заменить словами "Критерий происхождения";
в графе 10 слова "Вес брутто/нетто (кг)" заменить словами "Количество товара".
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Абдибекова Н.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                       А. Исекешев