"Шығыстардың, оның iшiнде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу мiндеттi болып табылатын шығыс түрлерiнiң экономикалық сыныптамасы ерекшелiктерiнiң тiзбесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 588 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 170 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 18 сәуірде N 6891 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 27.01.2016 № 30 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Шығыстардың, оның iшiнде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмiлелерге қатысты тiркеу мiндеттi болып табылатын шығыс түрлерiнiң экономикалық сыныптамасы ерекшелiктерiнiң тiзбесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 588 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 5419 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шығыстардың, оның iшiнде жасасқан азаматтық-құқықтық мәмілелерге қатысты тіркеу мiндеттi болып табылатын шығыс түрлерiнiң экономикалық сыныптамасы ерекшелiктерiнiң тiзбесiнде:
2 «Күрделі шығындар» санатында:
4 «Негізгі капиталды сатып алу» сыныбында:
430 «Күрделі жөндеу» кіші сыныбында:
433 «Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу» ерекшелігі бойынша:
«Ескерту» деген 7-баған мынадай мазмұндағы келесі сөйлеммен толықтырылсын:
«Мемлекеттік мекеме мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу үшін республикалық немесе коммуналдық меншіктегі мемлекеттік кәсіпорындарды қаржыландыруды жүзеге асыратын жағдайлардан басқа».
2. Бюджеттiк процесс әдiснамасы департаментi (Қалиева А.Н.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде оны мемлекеттік тіркеуден өткізген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы                          Б. Жәмішев

О внесении дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 588 "Об утверждении перечня специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 8 апреля 2011 года № 170. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 апреля 2011 года № 6891. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 30
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 27.01.2016 № 30.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 588 "Об утверждении перечня специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2008 года за № 5419) следующее дополнение:
в Перечне специфик экономической классификации расходов, в том числе видов расходов, по которым регистрация заключенных гражданско-правовых сделок является обязательной, утвержденном указанным приказом:
в категории 2 "Капитальные затраты":
в классе 4 "Приобретение основного капитала":
в подклассе 430 "Капитальный ремонт":
по специфике 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий":
графу 7 "Примечание" дополнить предложением следующего содержания:
"Кроме случаев, когда государственное учреждение осуществляет финансирование государственных предприятий, находящихся в республиканской или коммунальной собственности для проведения капитального ремонта помещений, зданий, сооружений государственных предприятий.".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
И.о. Министра финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев