"Оқу процесін қашықтықтан білiм беру технологиялары бойынша ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 169 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 133 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 25 сәуірде № 6898 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 386 бұйрығымен
Ескерту Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 2012.08.17 № 386 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 25) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Оқу процесін қашықтықтан білiм беру технологиялары бойынша ұйымдастыру ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 169 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6242 тіркелген және «Егемен Қазақстан» республикалық газетінде 2010 жылғы 30 қарашадағы № 506-512 (26355) санында жарияланған)) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Оқу процесін қашықтықтан білiм беру технологиялары бойынша ұйымдастыру ережесінде:
4-тармақта «жоғары оқу орнынан кейінгі білім» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (С.М. Өмірбаев) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жариялансын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Жұмағұлов

О внесении изменения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 169 "Об утверждении Правил организации учебного процесса по дистанционным образовательным технологиям"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 133. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 апреля 2011 года № 6898. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 17 августа 2012 года № 386
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки РК от 17.08.2012 № 386.
В соответствии с подпунктом 25) статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 169 "Об утверждении Правил организации учебного процесса по дистанционным образовательным технологиям" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6242, опубликованный в республиканской газете "Казахстанская правда" от 27 ноября 2010 года № 323-324 (26384-26385), следующее изменение:
в Правилах организации учебного процесса по дистанционным образовательным технологиям, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4 слово ", послевузовское" исключить.
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Омирбаев С.М.) обеспечить в установленном порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жумагулов