«Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың болуын негіздейтін материалды ұсыну, оларды оқшауландыру және жою жөніндегі іс-шаралар, материалдық-техникалық есептеулер, қаржы және адамзат ресурстары ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 226 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2011 жылғы 5 мамырдағы N 184 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 27 мамырдағы N 6979 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 7 қарашадағы № 890 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 07.11.2015 № 890 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың болуын негіздейтін материалды ұсыну, оларды оқшауландыру және жою жөніндегі іс-шаралар, материалдық-техникалық есептеулер, қаржы және адамзат ресурстары ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар Министрінің 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 226 бұйрығына (Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдары актілері жинағында 2009 жылғы № 12 жарияланған Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 5833 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Осы бұйрықпен бекітілген Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайдың бар-жоғын, оны оқшаулау және жою бойынша іс-шараларды негіздейтін материалды, материалдық-техникалық, қаржылық және адам ресурстары есептерін ұсыну қағидасының 5-тармағындағы 3) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакция да жазылсын:
«Жобалау-сметалық құжаттамаларға жойылған тауарлы-материалдық құндылықтардың құны кірмейді.».
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі В.В. Петровқа жүктелсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі                            В. Божко

О внесении изменения в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 30 сентября 2009 года № 226 "Об утверждении Правил представления материалов, обосновывающих наличие чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера, мероприятий по ее локализации и ликвидации, расчетов материально-технических, финансовых и людских ресурсов"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2011 года № 6979. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 ноября 2015 года № 890
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 07.11.2015 № 890 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 30 сентября 2009 года № 226 "Об утверждении Правил представления материалов, обосновывающих наличие чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера, мероприятий по ее локализации и ликвидации, расчетов материально-технических, финансовых и людских ресурсов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5833, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 12, 2009 года), следующее изменение:
абзац второй подпункта 3) пункта 5 Правил представления материалов, обосновывающих наличие чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера, мероприятий по ее локализации и ликвидации, расчетов материально-технических, финансовых и людских ресурсов, утвержденный указанным приказом, изложить в следующей редакции:
"В проектно-сметную документацию не включается стоимость утраченных товарно-материальных ценностей.".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан Петрова В.В.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан                       В. Божко