"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 18 тамыздағы № 418 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 12 қыркүйекте № 7173 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5463 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2009 жылғы 20 ақпанда № 27 (1624) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 26-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Төрағасы (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 18 тамыздағы
№ 418 Қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
26-қосымша
Салық төлеушiнiң (салық агентінің) билік етуі шектелген
мүлкінен өндiрiп алу туралы №_______ ҚАУЛЫ
20 __ жылғы "___" _______________ _____________________________
(жасалған жері)
Мен Басшы (Басшы орынбасары) __________________________________
(салық органының атауы, Басшысының
_____________________________________________________________________
(Басшы орынбасарының) аты-жөні)
_____________________________________________________________________ (салық төлеушiнiң (салық агентінің) атауы, сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________(БСН/ЖСН) (бар болған жағдайда), мекен жайы) осы қаулы шыққан күнінде
_____________________________________________________________________
санмен және жазбамен көрсетілсін)
_____________________________________________________________________
теңге құрайтын салық берешегін төлеу бойынша салық мiндеттемесі орындалмау фактiсiн
АНЫҚТАДЫМ.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі (Салық кодексі) 615, 616-баптарымен алдын ала қарастырылған салық берешегін мәжбүрлеп өндіріп алу шаралары салық берешегін төлеуге әкелмеді.
Жоғарыда баяндалғанның негізінде "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 615, 616-баптарын басшылыққа алып,
_____________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң (салық агентінің) атауы, сәйкестендіру нөмірі
_____________________________________________________________________
(БСН/ЖСН) (бар болған жағдайда), мекен жайы)
билік ету 20 __ жылғы "__" ______________ № ___ шешімінің және 20 __ жылғы "__" ______________ №___ мүлiк тiзiмдемесiнiң актiсiнің негізінде шектелген мүлкінен өндiрiп алуды
ҚАУЛЫ ЕТТІМ.
Осы қаулы екі данада жасалған, олардың біреуі шешім және тiзiмдеме актiсiмен қоса ____________________________________________
(уәкілетті заң тұлғанын атауы)
________________________________________________ орындалуға берілсін.
Билік етуі шектелген мүлік ____________________________________
(салық төлеушi (салық агенті) жауапты тұлғаның аты-жөні)
материалдық жауапкершiлiкпен сақтауына беріледі және осы мекен жай бойынша орналасады __________________________________________________
Мөр орны ______________________________________________________
(салық органының атауы, Басшысының (Басшы орынбасарының) аты-жөні)
Алынды: _____________________________________________________________
(мүлік бойынша уәкілетті заң тұлғанын аты-жөні, қолы, алған күні)
Жіберілді: __________________________________________________________
(жіберу және алыну фактісі туралы растайтын құжат)

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 августа 2011 года № 418. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2011 года № 7173. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 08.02.2018 № 146.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5463, опубликован в газете "Юридическая газета" от 20 февраля 2009 года № 27 (1624), следующее изменение:
приложение 26 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 августа 2011 года № 418
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Постановление № _______
об обращении взыскания на ограниченное в распоряжении
имущество налогоплательщика (налогового агента)
"__" __________ 20__ г. __________________________
(место составления)
Я, Начальник (заместитель Начальника) ________________________
____________________________________________________________________
(наименование налогового органа, Ф.И.О. руководителя (заместителя Руководителя))
УСТАНОВИЛ:
факт неисполнения налогового обязательства по погашению налоговой
задолженности,
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента), РНН,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН) (при его наличии), адрес)
составляющей на дату вынесения настоящего постановления _____________
(указать в цифрах и прописью)
______________________________________________________________ тенге.
Меры принудительного взыскания налоговой задолженности,
предусмотренные статьями 615, 616 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс) не привели к погашению налоговой задолженности.
На основании вышеизложенного, руководствуясь статьей 617
Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных
платежах в бюджет" (Налоговый кодекс),
ПОСТАНОВИЛ:
Обратить взыскание на имущество, ограниченное в распоряжении
на основании решения от "__" _______ 20__ года № ____ и акта описи
имущества от "__" ___________ 20__ года № ________
__________________________________________________________________
(Ф.И.О., наименование налогоплательщика (налогового агента), РНН,
__________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН) (при его наличии), адрес)
Настоящее постановление составлено в двух экземплярах, один
из которых с приложением решения и акта описи передать для исполнения
__________________________________________________________________
(наименование уполномоченного юридического лица)
Ограниченное в распоряжении имущество находится на
ответственном хранении ___________________________________________
(Ф.И.О. материально ответственного лица налогоплательщика (налогового агента)
и находится по адресу ____________________________________________
__________________________________________________________________
место
печати ________________________________________________________
(Ф.И.О. Руководителя (заместителя Руководителя) налогового органа, подпись)
Получено: __________________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица уполномоченного юридического лица,
дата получения, подпись)
Отправлено: ______________________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)