Бекітуге арналған мәліметтерді қамтитын өндіріс паспортының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрінің 2011 жылғы 27 тамыздағы № 156 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 12 қыркүйекте № 7186 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 171 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 3.03.2015 № 171 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 шілдедегі Заңының 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өндіріс паспортының, оны бекіту үшін мәліметтер енетін нысаны бекітілсін.
2. Мұнай өнімдерін өндірушілер өндіріс паспортын мұнай және газ саласындағы уәкілетті органға нысанға сәйкес бекітуге ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейіннен оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           С. Мыңбаев
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
2011 жылғы 27 тамыздағы
№ 156 бұйрығымен
бекітілген
Әкімшілік
деректер жинауға
арналған нысан
Қазақстан Республикасының мұнай өңдейтін зауыттарының
Өндіріс паспорты
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Мұнай және газ министрінің 25.09.2013 № 174 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Есептік кезең 20___ ж.
СТМ / ЖСН _____________
Индексі: № КМӨЗӨП-1 Нысан
Мерзімділігі: үш жылда бір рет
Ұсынатындар: Қазақстан Республикасының мұнай өңдейтін зауыттары
Кімге ұсынады: Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнің 20 желтоқсаны
_________________________ (өңдеушінің лауазымы)
____________________ (ұйым басшысының аты-жөні)
________________________ (күні, қолы және мөрі)
«Бекітемін»
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрлігінің
_______________ (лауазымы)
___________ _______________________
(Қолы)  (лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.)
________________________
(күні және мөрі)
________________________________ (ұйымның атауы )
_____________ (жылжымайтын объектінің мекен-жайы)
______________________________ (заңды мекен-жайы)
Тел: ___________________
Факс: __________________
Эл. почта:______________
Қызметінің негізгі түрі: _____________________
Мұнай өңдеу бойынша жобалық қуаты (кәсіпорынды жаңғыртуды және қайта
құруды ескере отырып) ___________
Мұнай өнімдерін өндірушінің мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу)
туралы анықтамасы _________ № ______
(Күні)
Мұнай өңдеу зауытын пайдалануға енгізу туралы
акт ________ № ______
(Күні)
Негізгі өндіріс бойынша ақпарат
Өндірілетін мұнай өнімдерінің негізгі түрлері
1-кесте
№ п/п
Өндірілетін өнімнің және жартылай фабрикаттардың атауы*
Техникалық сипаттамалары (МемСТ, оның ішінде ТТ сәйкестігі)
Ескерту
1.
2.
3.
4.
Ескерту:
Әр қондырғының өнімділігі және шығарылатын өнімнің түр-түрі шикізатпен тиелуге және өңделетін мұнайдың түр-түріне байланысты көрсетіледі.

Об утверждении формы паспорта производства, включающей сведения для его утверждения
Приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 156. Зарегистрирован в Министерстве юстиции 12 сентября 2011 года № 7186. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 3 марта 2015 года № 171
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 03.03.2015 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму паспорта производства, включающую сведения для его утверждения.
2. Производителям нефтепродуктов представлять на утверждение в уполномоченный орган в области нефти и газа паспорт производства согласно форме.
3. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства нефти и газа Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    С. Мынбаев
Утвержден
приказом Министра нефти и газа
Республики Казахстан
от 27 августа 2011 года № 156
Форма
Паспорт производства для нефтеперерабатывающих заводов
Республики Казахстан
Сноска. Форма паспорта в редакции приказа Министра нефти и газа РК от 25.09.2013 № 174 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20 ___ г.
БИН / ИИН _____________
Индекс: Форма № ППМНПЗ-1
Периодичность: раз в три года
Представляют: нефтеперерабатывающие заводы Республики Казахстан
Куда предоставляют: Министерство нефти и газа Республики Казахстан
Срок представления – 20 декабря отчетного периода
_____________________ (должность производителя)
_____________ (Ф.И.О. руководителя организации)
______________________ (дата, подпись и печать)
«Утверждаю»
_______________ (должность)
Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
___________ __________________________
(Подпись)  (Ф.И.О. должностного лица)
________________________
(Дата и печать)
___________________ (наименование организации)
________________ (адрес объекта недвижимости)
_________________________ (юридический адрес)
Тел: __________________
Факс: ___________________
Эл.почта: __________________
Основные виды деятельности _____________________
Проектная мощность по переработке нефти (с учетом модернизации и
реконструкции предприятия) ___________
Справка о государственной регистрации (перерегистрации)
от _________ № ______ производителя нефтепродуктов
(Дата)
Акт ввода в эксплуатацию нефтеперерабатывающего завода
от ________ № ______
(Дата)
Информация по основному производству
Производимые основные виды нефтепродуктов
Таблица 1
п/п
Наименование
вырабатываемой продукции
и полуфабрикатов *
Технические
характеристики
(соответствие ГОСТ,
ТУ в т.ч.)
Примечание
1.
2.
3.
4.
Примечание:
Производительность каждой установки и ассортимент выпускаемой продукции указывается в зависимости от загрузки сырьем и ассортимента перерабатываемой нефти.

* Өнеркәсіп өнімінің (тауар, қызмет) статистикалық жіктеуішіне (ӨТСК) ВСТ-07 3-ред. (19.20.4 сәйкестендіру блогы) сәйкес келтірілді.
Жабдықтарды пайдалану регламенті
2-кесте
№ п/п
Мұнайды өңдейтін қондырғының және жабдықтың атауы
Өндірістің технологиялық үдерісін сақтау үшін қолда бар жабдықты пайдаланудың сипаттамасы
(Техникалық сипаттамасы, МемСТ, оның ішінде ТТ сәйкестігі)
1.
2.
3.
4.
Өндірісте қолданылатын резервуарлар
3-кесте
№ п/п
Жартылай фабрикаттарды және өнімді сақтайтын резервуарлы парктердің атауы*
Резервуарлардың саны (дана.)
Өлі қалдықтары бар резервуарлардың жалпы сыйымдылығы (тонна)
Тауарлық өнім бойынша резервуарлардың сыйымдылығы (тонна)
1.
2.
3.
4.
Ескерту:

* Приведено в соответствие с Статистическим классификатором промышленной продукции (товаров, услуг) (СКПП) ВСТ - 07 ред.3 (блок идентификации 19.20.4)
Регламент использования оборудования
Таблица 2
п/п
Наименование
установки для
переработки нефти и
оборудования
Описание использования имеющегося оборудования
для соблюдения технологического процесса
производства (Технические характеристики,
соответствие ГОСТ, ТУ в т.ч.)
1.
2.
3.
4.
Резервуары, используемые на производстве
Таблица 3
п/п
Наименование
резервуарного
парка для
хранения
продукции и
полуфабрикатов
Количество
резервуаров
(шт.)
Общая вместимость
резервуаров с
мертвыми остатками
(тонн)
Вместимость
резервуаров по
товарной продукции
(тонн)
1.
2.
3.
4.
Примечание:

1, 2, 3-кестелер (зауыттың) кәсіпорынды жаңғыртуға және қайта құруға байланысты түзетіледі.
Жыл ішінде айлар бөлінісінде мұнай өңдеу және
мұнай өнімдерін өндірудің ең аз көлемдері
20__- 20__ жж. (мың. тонн)
4-кесте
Мұнай өнімінің атауы*
Айлар
Барлығы, жыл ішінде
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
1.
2.
3.
4.
Өндіріс паспорты нөмірленген және тігілген түрде ұсынылады және мұнай өнімдерін өндірушінің елтаңбалық мөрімен расталады (жеке тұлғалар үшін – қол қойылады).
* Өнеркәсіп өнімінің (тауарлар, қызмет) статистикалық жітеуішіне (ӨТСК) ВСТ -07 ред.3 (19.20.4 сәйкестендіру блогы) сәйкес келтірілді.
* Шикі мұнай сатып алуды және МӨЗ-ге жеткізуді зауыт иесі еркін нарықта өз бетімен қамтамасыз етеді.
Директор (бірінші басшы)   (қолы және мөрі)        Т.А.Ә.

Таблицы 1, 2, 3 корректируются по мере реконструкции и модернизации предприятия (завода).
Минимальные объемы переработки нефти и производства
нефтепродуктов в течение года в разрезе месяцев
Таблица 4
20 __ - 20 __ гг. (тыс. тонн)
Наименование нефтепродукта *
Месяцы
Всего за год
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
1.
2.
3.
4.
Паспорт производства представляется в пронумерованном и прошнурованном виде и заверяется гербовой печатью производителя нефтепродуктов (для физических лиц – подписывается).
* Приведено в соответствие с Статистическим классификатором промышленной продукции (товаров, услуг) (СКПП) ВСТ - 07 ред.3 (блок идентификации 19.20.4)
* Приобретение и поставку сырой нефти на НПЗ обеспечивает владелец самостоятельно, на свободном рынке
Директор (Первый руководитель)     (подпись и печать)     Ф.И.О