Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу, облигациялар шығарылымының күшін жою қорытындылары жөніндегі ережені бекіту туралы" 2005 жылғы 30 шілдедегі № 269 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі басқармасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 96 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 30 қыркүйекте № 7229 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 29.04.2016 № 115 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу қорытындылары туралы есептерді қарау тәртібін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу, облигациялар шығарылымының күшін жою қорытындылары жөніндегі ережені бекіту туралы» 2005 жылғы 30 шілдедегі № 269 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3822 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік емес облигациялардың шығарылымын мемлекеттік тіркеу және облигацияларды орналастыру және өтеу, облигациялар шығарылымының күшін жою қорытындылары туралы есепті қарау ережесінде:
1-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Эмитент облигациялардың шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитетіне (бұдан әрі - уәкілетті орган) Заңның 12-бабының 1-тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.»;
1-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1-1. Мемлекеттік тіркелуі облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеуге құжаттарды беру күніне дейінгі екі жылдан бұрын жүзеге асырылған заңды тұлғалар үшін облигациялар шығарылымының мемлекеттік тіркелуі эмитент мынадай талаптарды сақтаған жағдайда жүзеге асырылады:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 июля 2005 года № 269 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций, аннулирования выпуска облигаций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 августа 2011 года № 96. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2011 года № 7229. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 апреля 2016 года № 115
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.04.2016 № 115 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих порядок государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. В постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 июля 2005 года № 269 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций, аннулирования выпуска облигаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3822) внести следующие изменения и дополнения:
в Правилах государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций и рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций, аннулирования выпуска облигаций, утвержденных указанным постановлением:
часть первую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1. Для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) эмитент представляет в Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан (далее - уполномоченный орган) документы, установленные пунктом 1 статьи 12 Закона.";
пункт 1-1 изложить в следующей редакции:
"1-1. Для юридических лиц, государственная регистрация которых осуществлена более чем за два года до даты подачи документов на государственную регистрацию выпуска облигаций, государственная регистрация выпуска облигаций осуществляется в случае соблюдения эмитентом следующих условий:

1) облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды беру күніне дейін соңғы аяқталған екі қаржы жылының біреуінің қорытындысы бойынша эмитенттің шығынсыз қызметі немесе оның аудиторлық есеппен расталған қаржылық есептілігіне сәйкес соңғы аяқталған екі қаржы жылының біреуінде эмитенттің қызметінен алынған ақшалай қаражатының таза ағындары оң болып табылады;
2) облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін уәкілетті органға құжаттарды беру алдындағы соңғы тоқсанның қорытындысы бойынша эмитент левереджінің мөлшері 2-ден аспайды;
3) осы шығарылымның облигациялары және эмитент Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығы туралы заңнамасында белгіленген және сауда-саттықты ұйымдастырушы эмитенттерге және олардың қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) бағалы қағаздарына қатысты, сондай-ақ қор биржасы тізімінің жекелеген санаттарына белгілеген талаптарға сәйкес келеді (егер эмитенттің және осы шығарылым облигацияларының қор биржасының ресми тізіміне енгізілуі болжанған жағдайда);
4) облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды беру күніне, сондай-ақ құжаттарды беру күніне дейінгі үш ай ішіндегі кезеңде қаржы ұйымдарының пруденциалдық нормативтерді және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген өзге де нормалар мен лимиттерді сақтамау фактілерінің болмауы.
Осы тармақтың 2) тармақшасының талаптары қаржы ұйымдарына қолданылмайды.
Осы тармақтың 4) тармақшасының талаптары банктің акцияларға айырбасталатын реттелген облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу кезінде қолданылмайды. Осы Ереженің мақсаттары үшін банктің реттелген облигациялары ретінде Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының «Екінші деңгейдегі банктер үшін пруденциалдық нормативтер есеп айырысуларының нормативтік мәні мен әдістемесі туралы нұсқаулықты бекіту туралы» 2005 жылғы 30 қыркүйектегі № 358 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3924 тіркелген) сәйкес анықталатын банктің реттелген борышы түсініледі.»;
5-1-тармақта:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«5) эмитенттің атауы, оның тұрғылықты орны, облигациялардың түрі, облигациялардың саны және (немесе) олардың айналыс мерзімі өзгерген жағдайда облигациялар шығарылымы проспектісін (облигациялық бағдарлама) мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің түпнұсқасы;»;
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«9) облигациялар саны өзгерген жағдайда облигациялар санын өзгерту жөніндегі шешім қабылданған күннің алдындағы күніне бағалы қағаздарды есепке алу үшін тіркеуші берген эмитенттің жеке шотынан үзінді көшірмесі.»;
төртінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:

1) безубыточная деятельность эмитента по итогам одного из последних двух завершенных финансовых года до даты подачи документов для государственной регистрации выпуска облигаций или чистые потоки денежных средств, полученные от деятельности эмитента, за один из двух последних завершенных финансовых года, согласно его финансовой отчетности, подтвержденной аудиторским отчетом, являются положительными;
2) по итогам последнего квартала, предшествующего представлению в уполномоченный орган документов для государственной регистрации выпуска облигаций, величина левереджа эмитента не превышает 2;
3) облигации данного выпуска и эмитент соответствуют требованиям, установленным законодательством Республики Казахстан о рынке ценных бумаг и организатором торгов в отношении эмитентов и их ценных бумаг, допускаемых (допущенных) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи (в случае если эмитент и облигации данного выпуска предполагаются для включения в официальный список фондовой биржи);
4) отсутствия фактов несоблюдения финансовыми организациями пруденциальных нормативов и иных установленных Национальным Банком Республики Казахстан норм и лимитов на дату подачи документов на государственную регистрацию выпуска облигаций, а также в период за три месяца до даты подачи документов.
Требования подпункта 2) настоящего пункта не распространяются на финансовые организации.
Требования подпункта 4) настоящего пункта не распространяются при государственной регистрации выпуска субординированных облигаций банка, конвертируемых в акции. Для целей настоящих Правил под субординированными облигациями банка понимается субординированный долг банка, определяемый в соответствии с постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 сентября 2005 года 358 "Об утверждении Инструкции о нормативных значениях и методике расчетов пруденциальных нормативов для банков второго уровня" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3924).";
в пункте 5-1:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) оригинал свидетельства о государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) в случае изменения наименования эмитента, его места нахождения, изменения вида облигаций, количества облигаций и (или) срока их обращения;";
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) в случае изменения количества облигаций - копия выданной регистратором выписки с лицевого счета эмитента для учета ценных бумаг на дату, предшествующую дате принятия решения об изменении количества облигаций.";
часть четвертую изложить в следующей редакции:

«Заңның 9-бабының 1-тармағының 4-2), 8), 9) тармақшаларында көрсетілген облигациялар шығарылымы проспектісіндегі (облигациялық бағдарлама) мәліметтер өзгерген жағдайда осы тармақтың 1), 2), 3), 4), 5), 9) тармақшаларында көрсетілген құжаттардан басқа, мынадай құжаттардың:
осы шығарылымның бір де бір облигациясы орналастырылмаған жағдайда жарияланған бағалы қағаздарды есепке алу үшін эмитенттің жеке шотынан үзінді көшірменің;
эмитент осы шығарылымның барлық облигацияларын сатып алған жағдайда сатып алынған бағалы қағаздарды есепке алу үшін эмитенттің жеке шотынан үзінді көшірменің;
облигация ұстаушылардың жалпы жиналысы шешімінің (барлық орналастырылған облигациялар бір ұстаушыға тиесілі болған жағдайда жалғыз ұстаушы шешімінің) және облигациялар шығарылымы проспектісіне өзгерістер енгізу туралы шешімді қабылдау күніндегі жағдай бойынша облигация ұстаушылар (сот шешіміне сәйкес немесе Қазақстан Республикасының Заңдарында белгіленген жағдайларда жүргізілетін эмитентті қайта құрылымдау жағдайларын қоспағанда) тізілімінің көшірмелері қосымша беріледі.»;
5-2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) облигациялар шығарылымының (облигациялық бағдарламаның) проспектісіне енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды тіркейді және эмитенттің атауы, тұрғылықты жері, облигациялар саны және (немесе) олардың айналыс мерзімі өзгерген жағдайда бағалы қағаздарды мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті ауыстырады;»;
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«14. Банк немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйым, олардың бұрын шығарылған облигациялары қайталама бағалы қағаздар нарығында айналыста болған кезде және:
1) қайталама бағалы қағаздар нарығында айналыстағы облигациялар бойынша сыйақы төлеу бойынша уақтылы орындалмаған және орындалмаған міндеттемелердің болмауы;
2) облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды беру күніне дейін соңғы аяқталған екі қаржы жылының біреуінің қорытындысы бойынша эмитенттің шығынсыз қызметі немесе оның аудиторлық есеппен расталған қаржылық есептілігіне сәйкес соңғы аяқталған екі қаржы жылының біреуінде эмитенттің қызметінен алынған ақшалай қаражатының таза ағындары оң болып табылады;
3) облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды беру күніне, сондай-ақ құжаттарды беру күніне дейінгі үш ай ішіндегі кезеңде пруденциалдық нормативтерді және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі белгілеген өзге де нормалар мен лимиттерді сақтамау фактілерінің болмауы;
4) осы шығарылымның облигациялары және эмитент Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар нарығы туралы заңнамасында белгіленген және сауда-саттықты ұйымдастырушы эмитенттерге және олардың қор биржасында айналысқа жіберілетін (жіберілген) бағалы қағаздарына қатысты, сондай-ақ қор биржасы тізімінің жекелеген санаттарына белгілеген талаптарға сәйкес келеді (егер эмитенттің және осы шығарылым облигацияларының қор биржасының ресми тізіміне енгізілуі болжанған жағдайда) деген талаптарды сақтаған кезде облигациялардың келесі шығарылымын жүзеге асырады;
Банк немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйым осы тармақтың бірінші бөлігінде белгіленген талаптарды сақтаған кезде, сондай-ақ мынадай:
жаңадан шығарылатын облигациялардың ипотекалық облигациялар болып табылуы;
уәкілетті органға облигациялардың келесі шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды беру күніне банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның осы Ереженің 13-тармағында белгіленген ең төменгі кредиттік рейтингісі бар болу;

"В случае изменения сведений в проспекте выпуска облигаций (облигационной программы), указанных в подпунктах 4-2), 8), 9) пункта 1 статьи 9 Закона, помимо документов, указанных в подпунктах 1), 2), 3), 4), 5), 9) настоящего пункта, дополнительно представляются копии следующих документов:
выписки с лицевого счета эмитента для учета объявленных ценных бумаг, в случае, если ни одна облигация данного выпуска не размещена;
выписки с лицевого счета эмитента для учета выкупленных ценных бумаг, в случае, если все облигации данного выпуска выкуплены эмитентом;
решения общего собрания держателей облигаций (решения единственного держателя в случае, если все размещенные облигации принадлежат одному держателю) и реестра держателей облигаций по состоянию на дату принятия решения о внесении изменений в проспект выпуска облигаций (за исключением случаев реструктуризации эмитента, проводимой в соответствии с решением суда или в случаях, установленных законами Республики Казахстан).";
подпункт 1) пункта 5-2 изложить в следующей редакции:
"1) регистрирует изменения и дополнения в проспект выпуска облигаций (облигационной программы) и осуществляет замену свидетельства о государственной регистрации ценных бумаг при изменении наименования эмитента, его места нахождения, количества облигаций и (или) срока их обращения;";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Банк или организация, осуществляющая отдельные виды банковских операций, осуществляют последующий выпуск облигаций при обращении ранее выпущенных ими облигаций на вторичном рынке ценных бумаг и при соблюдении следующих условий:
1) отсутствие несвоевременно исполненных и неисполненных обязательств по выплате вознаграждения по облигациям, находящимся в обращении на вторичном рынке ценных бумаг;
2) безубыточная деятельность эмитента по итогам одного из последних двух завершенных финансовых года до даты подачи документов для государственной регистрации выпуска облигаций или чистые потоки денежных средств, полученные от деятельности эмитента, за один из двух последних завершенных финансовых года, согласно его финансовой отчетности, подтвержденной аудиторским отчетом, являются положительными;
3) отсутствие фактов несоблюдения пруденциальных нормативов и иных установленных Национальным Банком Республики Казахстан норм и лимитов на дату подачи документов на государственную регистрацию выпуска облигаций, а также в период за три месяца до даты подачи документов;
4) соответствие облигации данного выпуска и эмитента требованиям, установленным законодательством Республики Казахстан о рынке ценных бумаг и организатором торгов в отношении эмитентов и их ценных бумаг, допускаемых (допущенных) к обращению на фондовой бирже, а также к отдельным категориям списка фондовой биржи (в случае если эмитент и облигации данного выпуска предполагаются для включения в официальный список фондовой биржи).
Банк или организация, осуществляющая отдельные виды банковских операций, осуществляют последующий выпуск облигаций при соблюдении условий, установленных частью первой настоящего пункта, а также при соблюдении одного из следующих условий:
вновь выпускаемые облигации являются ипотечными облигациями;
на дату представления в уполномоченный орган документов для государственной регистрации последующего выпуска облигаций организация, осуществляющая отдельные виды банковских операций, имеет минимальный кредитный рейтинг, установленный пунктом 13 настоящих Правил;

уәкілетті органға облигациялардың келесі шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды беру күніне банктің осы Ереженің 13-1-тармағында белгіленген ең төменгі кредиттік рейтингісі бар болу талаптарының біреуін сақтаған кезде облигациялардың келесі шығарылымын жүзеге асырады.
Осы тармақтың талаптары банкті қайта құрылымдауды жүргізу туралы сот шешіміне сәйкес жүргізілетін банктің бұрын шығарылған облигациялар бойынша міндеттемелерді қайта құрылымдауды жүргізуі жағдайларына қолданылмайды.
Осы тармақтың бірінші бөлігінің 3) тармақшасының талаптары банктің акцияларға айырбасталатын реттелген облигациялар түріндегі облигацияларының келесі шығарылымына қолданылмайды.»;
1-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Эмитентке немесе ол шығарған бағалы қағаздарға халықаралық рейтингілік агенттіктері және (немесе) Қазақстан Республикасының рейтингілік агенттіктері тағайындаған рейтингілердің болуы туралы мәліметтер. Эмитентке қаржылық агенттік мәртебесі берілген жағдайда осы мәртебені берген мемлекеттік органның шешімінің күні, нөмірі көрсетіледі.»;
2-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
3-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
3-1-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-2-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-3-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті» деген сөздермен ауыстырылсын;
4-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
5-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
6-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
7-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
8-қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышы «және өтеу» деген сөздерден кейін «, облигациялар шығарылымының күшін жою» деген сөздермен толықтырылсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті» деген сөздермен ауыстырылсын;
9-қосымшадағы «Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын бақылау мен қадағалау комитеті» деген сөздермен ауыстырылсын.

на дату представления в уполномоченный орган документов для государственной регистрации последующего выпуска облигаций банк имеет минимальный кредитный рейтинг, установленный пунктом 13-1 настоящих Правил.
Требования настоящего пункта не распространяются на случаи проведения банком реструктуризации обязательств по ранее выпущенным облигациям, проводимой в соответствии с решением суда о проведении реструктуризации банка.
Требования подпункта 3) части первой настоящего пункта не распространяются на последующий выпуск облигаций банка в виде субординированных облигаций, конвертируемых в акции.";
в приложении 1:
правый верхний угол дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Сведения о наличии рейтингов, присвоенных эмитенту или выпущенным им ценным бумагам международными рейтинговыми агентствами и (или) рейтинговыми агентствами Республики Казахстан. В случае, если эмитенту присвоен статус финансового агентства, указать дату, номер решения государственного органа, присвоившего данный статус.";
правый верхний угол приложения 2 дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
правый верхний угол приложения 3 дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
в приложении 3-1:
правый верхний угол дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций произвело" заменить словами "Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан произвел";
в приложении 3-2:
правый верхний угол дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций произвело" заменить словами "Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан произвел";
в приложении 3-3:
правый верхний угол дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций произвело" заменить словами "Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан произвел";
правый верхний угол приложения 4 дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
правый верхний угол приложения 5 дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
правый верхний угол приложения 6 дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
правый верхний угол приложения 7 дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
в приложении 8:
правый верхний угол дополнить словами ", аннулирования выпуска облигаций";
слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций в соответствии со статьей 24 Закона Республики Казахстан "О рынке ценных бумаг" утвердило" заменить словами "Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан утвердил";
в приложении 9 слова "Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций аннулировало" заменить словами "Комитет по контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций Национального Банка Республики Казахстан аннулировал".

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк Төрағасы                               Г. Марченко

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка                        Г. Марченко