"Барлауға, өндіруге және бірлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығы кепілдігі шартын тіркеу" мемлекеттік қызметтің регламентін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 маусымдағы № А-5/220 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 шілдеде № 3395 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № А-12/555 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.11.26 №  А-12/555 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Барлауға, өндiруге және бiрлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығы кепiлдiгi шартын тiркеу» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                      С.Дьяченко
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 13 маусымдағы
№ 3395 қаулысымен бекітілген
«Барлауға, өндiруге және бiрлескен барлауға
және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге
жер қойнауын пайдалану құқығы кепiлдiгi шартын тiркеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Барлауға, өндiруге және бiрлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығы кепiлдiгi шартын тiркеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке немесе заңды тұлға;
2) облыстық атқарушы орган – «Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер
2. Барлауға, өндiруге және бiрлескен барлауға және жалпыға таралған пайдалы қазбаларды өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығы кепiлдiгi шартын тiркеу – бұл кепілге жер қойнауын пайдалану құқығын беру жөніндегі мәмілені тіркеу.
3. Мемлекеттік қызмет облыстық атқарушы органмен көрсетіледі.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 27-бабының 14-тармағына, «Мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 100 қаулысына, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына сәйкес жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Постановление акимата Акмолинской области от 13 июня 2011 года № А-5/220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 июля 2011 года № 3395. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 26 ноября 2012 года № А-12/555
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 26.11.2012 № А-12/555 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых».
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Дьяченко
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 13 июня 2011 года № А-5/220
Регламент государственной услуги
«Регистрация договора залога права недропользования
на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых» (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое или юридическое лицо;
2) областной исполнительный орган – государственное учреждение «Управление предпринимательства и промышленности Акмолинской области».
2. Общие положения
2. Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу и на совмещенную разведку и добычу общераспространенных полезных ископаемых - это регистрация сделки по передаче права недропользования в залог.
3. Государственная услуга оказывается областным исполнительным органом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется в соответствии с пунктом 14 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 100 «Об утверждении стандартов государственных услуг», постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».

7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің қорытындысы, жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлік (бұдан әрі – куәлік) немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қағаз тасығышта беру.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету
тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсетудің барысы туралы ақпаратты 020000 индексі, Көкшетау қаласы, Әуелбеков көшесі, 179 а, (ресми сайт: www.akmo.kz), телефондар: 76-29-42, 76-29-38. Жұмыс кестесі: сағат 9:00-ден 18:00-ге дейін, түскі ас сағат 13:00-ден 14:00-ге дейін күн сайын алуға болады. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетудің мерзімдері:
осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған мерзімінен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 5 жұмыс күнін құрайды;
құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 30 минуттан аспайды;
құжаттарды алу кезінде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 30 минуттан аспайды;
қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
10. Осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды тұтынушы бермеуі облыстық атқарушы органға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме болып табылады.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызмет көрсетуді алу үшін өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) облыстық атқарушы органға тұтынушы өтініш ұсынады;
2) облыстық атқарушы орган түскен құжаттарды қарастырады, дәлелді бас тартуды дайындайды немесе куәлік рәсімдейді, жер қойнауын пайдалануға арналған шарттарды тіркеу журналына жазба енгізеді және тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
12. Облыстық атқарушы органда мемлекеттік қызмет көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар саны ең аз дегенде бiр қызметкер құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысындағы iс-қимыл
(өзара iс-қимыл) тәртiбiнің сипаттамасы
13. Құжаттардың қабылдануы осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген мекен-жай бойынша облыстық атқарушы органның кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде облыстық атқарушы органның кеңсе қызметкері осы регламенттің 14-тармағының талаптарына сәйкес, құжаттардың барын тексереді және кіріс құжаттарын есепке алу кітабында тиісті жазбаны енгізеді. Құжаттар толық көлемде ұсынылмаған жағдайда тұтынушыға құжаттарды қабылдауда бас тартылады. Тұтынушының талабы бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тартудың дәлелді жазбаша растамасы беріледі.
Осы регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттар тапсырылуының растамасы облыстық атқарушы органның кеңесінде тіркеу (мөртабан және кіріс нөмірі, күні) болып табылады.

7. Результатом оказания государственной услуги является выдача свидетельства о регистрации договора залога права недропользования (далее-свидетельство) или мотивированный отказ в выдаче на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, в том числе о ходе оказания государственной услуги можно получить по адресу: индекс: 020000, город Кокшетау, улица Ауельбекова 179 а (официальный сайт: www.akmo.kz), телефоны: 76-29-42, 76-29-38. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов ежедневно. Выходные дни: суббота, воскресенье.
9. Сроки оказания государственной услуги:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента составляют 5 рабочих дней.
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче документов - не более 30 минут;
максимально допустимое время в очереди при получении документов - не более 30 минут;
прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги областным исполнительным органом является непредставление потребителем соответствующих документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в областной исполнительный орган;
2) областной исполнительный орган осуществляет рассмотрение представленных документов, подготавливает мотивированный отказ или оформляет свидетельство, вносит запись в журнал регистрации договоров на недропользование и выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в областной исполнительный орган, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов осуществляется через канцелярию областного исполнительного органа по адресу, указанному в пункте 8 настоящего Регламента.
При оказании государственной услуги областным исполнительным органом сотрудник канцелярии осуществляет проверку на наличие документов, согласно требованиям пункта 14 настоящего Регламента, и вносит соответствующую запись в книгу учета входящих документов. При предоставлении документов в неполном объеме потребителю отказывается в приеме документов. По требованию потребителя ему выдается мотивированное письменное подтверждение отказа в приеме документов.
Подтверждением сдачи документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента, является регистрация (штамп и входящий номер, дата) в канцелярии областного исполнительного органа.

14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы:
1) мемлекеттік қызметті алуға еркін нысанда өтініш;
2) белгіленген тәртіппен қол қойылған жер қойнауын пайдалану құқығына кепіл шарты;
3) техникалық-экономикалық негіздеме - қарызды тарту, пайдалану және қайтару, олар мыналарды қамтиды:
кепіл мақсаты (қаражатты пайдалану);
кепілдің сомасы және өтеу мерзімі;
қарыз көздері және өтеу сатылары (негізгі борышты және сыйақы пайыздарын бөлумен жылдар бойынша);
4) жер қойнауын пайдалану құқығы кепілге берілетін заңды немесе жеке тұлғаның (кепіл ұстаушы) атауы, оның заңды мекенжайы және тіркелген орны;
5) сенімхатсыз қол қою құқығына ие тұтынушының бірінші басшысын қоспағанда, тұтынушының мүдделерін білдіретін адамға берілген сенімхат ұсынады.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында мынадай құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) жұмылдырылған:
1) облыстық атқарушы органның кеңсесi;
2) облыстық атқарушы органның басшылығы;
3) облыстық атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің бастығы;
4) облыстық атқарушы бөлімшесінің жауапты орындаушысы.
16. Әрбір ҚФБ әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) орындалу мерзiмiн текстiлiк кесте сипатында көрсеткен әкiмшiлiк iс-қимылдары (рәсiмдер) дәйектiлiгiнiң сипаттамасы және өзара iс-қимылы осы Регламенттiң 1-қосымшасында келтiрiлген.
17. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында әкiмшiлiк iс-қимылдардың қисынды сабақтастығы мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн кестелер осы Регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
18. Мемлекеттiк қызмет көрсетуге жауапты тұлға, облыстық атқарушы органның басшысы болады.
Құзыретті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттiк қызмет көрсетуді жүзеге асыру үшін жауапкершілік етеді.
«Барлауға, өндіруге және
бірлескен барлауға және
жалпыға таралған пайдалы
қазбаларды өндiруге жер
қойнауын пайдалану құқығы
кепiлдiгi шартын тiркеу»
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 1-қосымша
Әкiмшiлiк iс-қимылдардың (рәсiмдердiң) кезеңділігін
сипаттау және өзара iс-қимылы
1-кесте. ҚФБ iс-қимылдарының сипаттамасы
Негiзгi үрдiстiң iс-қимылдары (барысы, жұмыстар ағыны)
Iс-
қимылдардың (барысы, жұмыстар ағыны) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Облыстық
атқарушы
орган
кеңсесі
нің
қызмет
кері
Облыстық
атқарушы
органның
басшылығы
Облыстық
атқарушы
органның құрылым
дық
бөлімше
сінің
бастығы
Iс-
қимылдардың (процесстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттар
ды
қабылдау,
тіркеу
Хат-
хабармен
танысу,
орындау
үшін
құрылым
дық
бөлімшені
анықтау
Хат-
хабармен
танысу,
орындау
үшін
жауапты
орындау
шыны
анықтау
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешiм)
Бұрыштама
қою үшiн
құжаттар
ды басшы
лыққа
жiберу
Бұрыштама
қою,
құрылым
дық
бөлiмше
нiң
бастығына
жiберу
Бұрыштама
қою,
құжаттар
ды
жауапты
орындаушы
ға жiберу
Орындалу мерзiмi
1 сағат
1 сағат
1 сағат
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
2
3
4
Iс-қимылдар
дың (барысы, жұмыстар ағыны) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Облыстық
атқарушы
органның
құрылым
дық
бөлімше
сінің
жауапты
орындау
шысы
Облыстық
атқарушы
органның
құрылым
дық
бөлімшесі
нің
басшысы
Облыстық
атқарушы
органның
басшылығы
Iс-қимыл
дардың
(процесстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттар
дың
толықты
ғын
тексеру,
дәлелді
бас
тартуды
дайындау
немесе
куәлікті
рәсімдеу
Дәлелді
бас
тартуды
немесе
куәлікті
нысаналау
Хат-хабар
мен танысу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешiм)
Құрылым
дық
бөлімше
нің
бастығына
құжаттар
беру
Басшы
лыққа
құжаттар
ды қол
қоюға
беру
Дәлелді
бас
тартуға
немесе
куәлікке
қол қою
Орындалу мерзiмi
4 жұмыс күн
1 сағат
1 сағат
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
5
6
7
Iс-қимылдардың (барысы,
жұмыстар ағыны) №
7
ҚФБ атауы
Облыстық атқарушы органның құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы
Iс-қимылдардың
(үрдістiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Жер қойнауын пайдалануға арналған шарттарды тіркеу журналына жазба енгізу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат,
ұйымдастыру-
әкiмшiлiк шешiм)
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру
Орындалу мерзiмi
Жұмыс күнінің ішінде
2-Кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдісі.
ҚФБ 1 тобы
Облыстық атқарушы органның кеңсесі
ҚФБ 2 тобы
Облыстық
атқарушы
органның
басшылығы
ҚФБ 3 тобы
Облыстық
атқарушы
органның
құрылымдық
бөлімшесінің
жауапты
орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау,
қарар қою
үшін
құрылымдық
бөлімшені
анықтау
№ 3 іс-
әрекет
Құжаттарды
қарау,
куәлік
дайындау
№ 4 іс-әрекет
Куәлікке қол
қою
№ 5 іс-
әрекет
Жер қойнауын
пайдалануға
арналған
шарттарды
тіркеу
журналына
жазба
енгізу
№ 6 іс-
әрекет
Тұтынушыға
куәлік беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үрдіс.
ҚФБ 1 тобы
Облыстық
атқарушы
органның
кеңсесі
ҚФБ 2 тобы
Облыстық
атқарушы
органның
басшылығы
ҚФБ 3 тобы
Облыстық
атқарушы
органның
құрылымдық
бөлімшесінің
жауапты
орындаушысы
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
№ 2 іс-әрекет
Орындау,
қарар қою
үшін
құрылымдық
бөлімшені
анықтау
№ 3 іс-әрекет
Құжаттарды
қарау,
дәлелді бас
тартуды
дайындау
№ 4 іс-әрекет
Бас тартуға
қол қою
№ 5 іс-әрекет
Тұтынушыға
бас тартуды
беру
«Барлауға, өндіруге және
бірлескен барлауға және
жалпыға таралған пайдалы
қазбаларды өндiруге жер
қойнауын пайдалану құқығы
кепiлдiгi шартын тiркеу»
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттері логикалық кезеңділігінің
арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба
РҚАО-ның ескертпесі!
2 қосымшадағы сызбаны қағаз нұсқасынан қараңыз

14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет:
1) заявление для получения государственной услуги в произвольной форме;
2) договор залога права недропользования, подписанный в установленном порядке;
3) технико-экономические обоснование – привлечения, использования и возврата займа включающее:
цели залога(использование средств);
сумма залога и срок погашения;
источники и этапы погашения займа (по годам, с разбивкой основного долга и процентов вознаграждения);
4) наименование юридического или физического лица, в пользу которого передается право недропользования в залог (залогодержатель) его юридический адрес и место регистрации;
5) доверенность лицу, представляющему интересы потребителя, за исключением первого руководителя потребителя, имеющего право подписи без доверенности.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее-СФЕ):
1) канцелярия областного исполнительного органа;
2) руководство областного исполнительного органа;
3) начальник структурного подразделения областного исполнительного органа;
4) ответственный исполнитель структурного подразделения областного исполнительного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель областного исполнительного органа.
Руководитель областного исполнительного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
" Регистрация договора
залога права недропользования
на разведку, добычу и на
совмещенную разведку и добычу
общераспространенных
полезных ископаемых "
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Сотруд
ник
канце
лярии
областно
го
исполни
тельного
органа
Руковод
ство
областно
го
исполни
тельного
органа
Началь
ник
структур
ного
подразде
ления
областно
го
исполни
тельного
органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
докумен
тов,
регис
трация
Ознаком
ление с
коррес
понден
цией,
определе
ние
структур
ного
подразде
ления
для ис
полнения
Ознаком
ление с
коррес
понден
цией,
опреде
ление
ответст
венного
исполни
теля для
исполне
ния
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направле
ние
докумен
тов
руковод
ству
для наложе
ния
резолю
ции
Наложе
ние
резолю
ции,
отправка
начальни
ку
структур
ного
подразде
ления
Наложение резо
люции,
передача докумен
тов
ответст
венному
исполни
телю
Сроки исполнения
1 час
1 час
1 час
Номер следующего
действия
2
3
4
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответст
венный
исполни
тель
структур
ного
подразде
ления
областно
го
исполни
тельного
органа
Началь
ник
структур
ного
подразде
ления
областно
го
исполни
тельного
органа
Руковод
ство
областно
го
исполни
тельного
органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Осущес
твление
проверки
полноты
докумен
тов,под
готовка
мотивиро
ванного
отказа
или
оформле
ние
свиде
тельства
Визирова
ние
мотивиро
ванного
отказа
или
свиде
тельства
Ознаком
ление с
корреспо
нденцией
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Передача
докумен
тов
началь
нику
структур
ного
подразде
ления
Передача
на
подпись
докумен
тов
руковод
ству
Подпи
сание
свиде
тельства
или
мотивиро
ванного
отказа
Сроки исполнения
4 рабочих дня
1 час
1 час
Номер следующего
действия
5
6
7
№ действия
(хода, потока работ)
7
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель структурного подразделения областного исполнительного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Внесение записи в журнал регистрации договоров на недропользование
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
В течении дня
Таблица 2. Варианты использования.
Основной процесс
Группа 1
СФЕ
Канцелярия
областного исполнитель
ного органа
Группа 2
СФЕ
Руководство
областного
исполнитель
ного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель структурного подразделения
областного исполнитель
ного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение структурного
подразделения для исполнения, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение заявления, подготовка свидетельства
Действие № 4
Подписание свидетельства
Действие № 5
Внесение записи в журнал регистрации договоров на недрополь
зование
Действие № 6
Передача свидетельства потребителю
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Канцелярия областного исполнительного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство областного исполнительного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель структурного подразделения областного исполнитель
ного органа
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация
Действие № 2
Определение структурного
подразделения для
исполнения, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, подготовка
мотивирован
ного отказа
Действие № 4
Подписание отказа
Действие № 5
Передача отказа потребителю
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
" Регистрация договора
залога права недропользования
на разведку, добычу и на
совмещенную разведку и
добычу общераспространенных
полезных ископаемых"
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Примечание РЦПИ!
Схему в приложение 2 смотрите в бумажном носителе