Көкшетау қаласындағы тұрақты автомобиль тасымалдауына бірыңғай тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 шілдедегі № А-7/1416 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 шілдеде № 1-1-147 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 4 мамырдағы № А-5/942 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 04.05.2013 № А-5/942 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының «Автомобиль көлігі туралы» Заңының 19 бабының 2 тармағына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 1 шілдедегі «Көкшетау қаласындағы тұрақты автомобиль тасымалдауына тарифті келісу туралы» № С-48/6 шешімі негізінде, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласындағы тұрақты автомобиль тасымалдауына тариф барлық маршрутқа бірыңғай белгіленсін, ересектерге 45 (қырық бес) теңге мөлшерінде, 7 жастан 15 жасқа дейінгі балаларға - 20 (жиырма) теңге.
2. «Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Ж.Т.Естеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 4 июля 2011 года № А-7/1416. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 8 июля 2011 года № 1-1-147. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 4 мая 2013 года № А-5/942
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 04.05.2013 № А-5/942.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан «Об автомобильном транспорте», на основании решения Кокшетауского городского маслихата от 1 июля 2011 года № С-48/6 «О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки в городе Кокшетау», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единым для всех маршрутов, тариф на регулярные автомобильные перевозки в городе Кокшетау, взрослым в размере 45 (сорок пять) тенге, детям в возрасте от 7 до 15 лет - 20 (двадцать) тенге.
2. Государственному утверждению «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау» принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Естенова Ж.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов