Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-53 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда № 1-4-182 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 маусымдағы № А-233 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.06.2012 № А-233 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасында сайлау туралы» Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21 февраля 2011 года № А-53. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 28 февраля 2011 года № 1-4-182. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 июня 2012 года № А-233
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.06.2012 № А-233.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аршалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде
2 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т. Ақшинеевке жүктелсін.
4. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Маржықпаев Е.
КЕЛІСІЛГЕН
Аршалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы              Олейник Н.
Аршалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ А-53 қаулысына 1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/н
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
2
1
Аршалы кенті, Тәшенов көшесі, 22, Аршалы ауданы әкімшілігінің «Аршалы аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратындағы стенді
2
Аршалы кенті, Тәшенов көшесі, 47 а, Аршалы ауданы әкімшілігінің «Аршалы аудандық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратындағы стенді
3
Анар станциясы, Астана көшесі, 36, «Анар жалпы білім беретін орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы стенді
4
Арнасай ауылы, Желтоқсан көшесі, 26, «Вячеслав орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
5
Ақбұлақ селосы, Набережная көшесі, 68, «Мичурин ауылының Орталық мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
6
Берсуат селосы, Жеңіс көшесі, 29, «Блял Тналин атындағы Берсуат орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
7
Бұлақсай ауылы, Абай көшесі, 11, Аршалы ауданы білім беру бөлімінің «Нововладимиров орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
8
Волгодонов селосы, Центральная көшесі, 5, «Жалпы білімді Волгодонов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
9
Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі, 44, «Новоалександров орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
10
Ижев селосы, Садовая көшесі, 26, «Ижев орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
11
Константинов селосы, Центральная көшесі, 41, «Константинов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
12
Михайлов селосы, Абай көшесі, 13, «Михайлов орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
13
Түрген ауылы, Жастар көшесі, 15, «Тургенев орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
14
Сараба селосы, Төле би көшесі, 18, «Жалпы білім беру Сарыоба орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы стенді
Аршалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ А-53 қаулысына 2 қосымша
Сайлаушылармен шарттық негізде кездесу үшін үй-жайлар
р/н
Сайлаушылармен кездесу кандидаттарға үшін үй-жайлар
орналасқан орны
1
2
1
Аршалы кенті, Тәшенов көшесі, 22, Аршалы ауданы әкімшілігінің «Аршалы аудандық мәдениет үйі» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәжіліс залы
2
Анар станциясы, Тәшенов көшесі, 18, селолық клубының мәжіліс залы
3
Арнасай ауылы, Мир көшесі, 2, селолық клубының мәжіліс залы
4
Ақбұлақ селосы, Набережная көшесі, 68, «Мичурин ауылының Орталық мектебі» мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенді, «Орталық орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
5
Бірсуат селосы, Бейбітшілік көшесі, 9, селолық клубының мәжіліс залы
6
Бұлақсай ауылы, Оқжетпес көшесі, 6, селолық клубының мәжіліс залы
7
Волгодонов селосы, Центральная көшесі, 3, селолық клубының мәжіліс залы
8
Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі, 44, «Новоалександров орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
9
Ижев селосы, Садовая көшесі, 13, селолық клубының мәжіліс залы
10
Константинов селосы, Центральная көшесі, 52, селолық клубының мәжіліс залы
11
Михайлов селосы, Абай көшесі, 15, селолық клубының мәжіліс залы
12
Түрген ауылы, Жеңіс көшесі, 21, селолық клубының мәжіліс залы
13
Сараба селосы, Абай көшесі, 23, селолық клубының мәжіліс залы

1. Определить совместно с Аршалынской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акшинеева Б.Т.
4. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Аршалынской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Н.Олейник
Приложение 1 к постановлению
акимата Аршалынского района
от 21 февраля 2011 года № А-53
Места для размещения агитационных печатных материалов
п/п
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
2
1
Поселок Аршалы, улица Ташенова, 22, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия «Аршалынский районный Дом культуры» акимата Аршалынского района
2
Поселок Аршалы, улица Ташенова, 47а, стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия «Аршалынский районный Дом культуры» акимата Аршалынского района
3
Станция Анар, улица Астана, 36, стенд у здания государственного учреждения «Общеобразовательная Анарская средняя школа»
4
Аул Арнасай, улица Желтоксан, 26, стенд у здания государственного учреждения «Вячеславская средняя школа»
5
Село Акбулак, улица Набережная, 68, стенд у здания государственного учреждения «Центральная средняя школа с.Мичурино»
6
Село Берсуат, улица Женис, 29, стенд у здания государственного учреждения «Берсуатская средняя школа им. Бляла Тналина»
7
Аул Булаксай, улица Абая, 11, стенд у здания государственного учреждения «Нововладимировская средняя школа»
8
Село Волгодоновка, улица Центральная, 5, стенд у здания государственного учреждения «Общеобразовательная Волгодоновская средняя школа»
9
Аул Жибек жолы, улица Казыбек би, 44, стенд у здания государственного учреждения «Новоалександровская средняя школа»
10
Село Ижевское, улица Садовая, 26, стенд у здания государственного учреждения «Ижевская средняя школа»
11
Село Константиновка, улица Центральная, 41, стенд у здания государственного учреждения «Константиновская средняя школа»
12
Село Михайловка, улица Абая, 13, стенд у здания государственного учреждения «Михайловская средняя школа»
13
Аул Турген, улица Жастар, 15, стенд у здания государственного учреждения «Тургеневская средняя школа»
14
Село Сараба, улица Толе би, 18, стенд у здания государственного учреждения «Сарыобинская общеобразовательная средняя школа»
Приложение 2 к постановлению
акимата Аршалынского района
от 21 февраля 2011 года № А-53
№ п/п
Помещения для встреч с избирателями
1
2
1
Поселок Аршалы, улица Ташенова, 22, актовый зал государственного коммунального казенного предприятия «Аршалынский районный Дом культуры» акимата Аршалынского района
2
Станция Анар, улица Ташенова, 18, актовый зал сельского клуба
3
Аул Арнасай, улица Мира, 2, актовый зал сельского клуба
4
Село Акбулак, улица Набережная, 68, актовый зал государственного учреждения «Центральная средняя школа с. Мичурино»
5
Село Берсуат, улица Бейбитшилик, 9, актовый зал сельского клуба
6
Аул Булаксай, улица Окжетпес, 6, актовый зал сельского клуба
7
Село Волгодоновка, улица Центральная, 3, актовый зал сельского клуба
8
Аул Жибек жолы, улица Казыбек би, 44, актовый зал государственного учреждения «Новоалександровская средняя школа»
9
Село Ижевское, улица Садовая, 13, актовый зал сельского клуба
10
Село Константиновка, улица Центральная, 52, актовый зал сельского клуба
11
Село Михайловка, улица Абая, 15, актовый зал сельского клуба
12
Аул Турген, улица Женис, 21, актовый зал сельского клуба
13
Село Сараба, улица Абая, 23, актовый зал сельского клуба